Hledáme lidem práci Manpower

Operátor CNC soustruhu, nástup přímo do kmene

Lokalita Dolní Benešov
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce
Jazyk. znalosti Český jazyk (Pokročilý B2)
Hrubá mzda 30.000 – 37.000 Kč

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Hledáme spolehlivého a zkušeného operátora CNC soustruhu, který se připojí k našemu týmu.

Tato pozice je klíčová pro naši výrobní činnost a vyžaduje pečlivost, technické dovednosti a schopnost pracovat v týmu.

Nástup přímo do kmene společnosti.

Firma se nachází v Dolním Benešově s dobrou dopravní dostupností.

Popis pozice:

  • Obsluha a programování CNC soustruhu
  • Příprava stroje a nástrojů pro obrábění materiálu
  • Třískové obrábění armatur a jejich dílů
  • Další obráběcí operace jako - vrtání, soustružení, frézování, závitování
  • Práce s měřidly, schopnost měřit mikrometry
  • Monitorování kvality výrobků a provádění potřebných úprav
  • Údržba a čištění stroje
  • Zajištění bezpečnostních postupů a dodržování předpisů

Profil kandidáta:

  • Vyučení v technickém oboru
  • Zkušenost s obsluhou CNC soustruhu
  • Schopnost číst a interpretovat technické výkresy
  • Schopnost pracovat s měřidly
  • Schopnost pracovat v týmu a komunikovat efektivně
  • Pečlivost a schopnost řešit problémy
  • Ochota pracovat ve dvousměnném režimu (ranní a odpolední)

Nabízíme:

  • Nástup přímo do kmene společnosti
  • Po zaučení smlouva na neurčito
  • Kvartální bonusy
  • Stravenkový paušál 55 Kč/ den
  • 5 týdnů dovolené
  • 2 x sick day za rok
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Příspěvek na volnočasové aktivity a kulturu
  • Káva a čaj na pracovišti
  • Dobrá dopravní dostupnost

Pokud Vás naše nabídka zaujala, neváhejte mi o sobě dát vědět prostřednictvím odpovědního tlačítka a přiložte svůj aktuální životopis.

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Benefity

  • Dovolená navíc Dovolená navíc
  • Sickdays Sickdays
  • Finanční bonusy / prémie Finanční bonusy / prémie
  • Kafetérie Kafetérie
  • Příspěvek na spoření / pojištění Příspěvek na spoření / pojištění

  • Opava
  • ARAKO spol. s r.o.
  • 28 000 – 38 500 Kč
  • Plný úvazek
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na volný čas
  • Příspěvek na spoření / pojištění
Zveřejněno: 25. dubna
  • Opava
  • FERRAM, a.s.
    Benefity:
  • Sickdays
  • Firemní akce
  • Příspěvek na mobilní tarif
  • Přátelské prostředí
  • Parkoviště
Zveřejněno: 22. dubna

Comac jobs s.r.o., WITKOWITZ ENVI a.s., KOVONA SYSTEM, a.s., BBA HRANICE, spol. s r.o., ManpowerGroup s.r.o., Lead - Project Advices s.r.o., Josef Moch, Etimos Human s.r.o., RenoServices, s.r.o., ARAKO spol. s r.o., REMANTE GROUP s.r.o., SH Job Partners s.r.o., FERRAM, a.s., Personal fabric - agentura práce, a.s., Trenkwalder a.s., Manuvia, a. s., organizační složka, Skanska a.s., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., RIGHT INDICADA s.r.o., O.K. solution, s.r.o., Conspiro qua, s.r.o., Manuvia Ostrava, Lead - HR Services s.r.o., Manuvia Bonjob s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., Markmont, s.r.o., B of B cars s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Balení zásilek, Disponent / disponentka dopravy, Dělník / Dělnice, Jeřábník / Jeřábnice, Mechanik / Mechanička, Operátor / operátorka expedice, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Brusič / Brusička, Obsluha strojů, Seřizovač / seřizovačka strojů, Šič / Šička, Zámečník / Zámečnice, Montážník / Montážnice, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Svářeč / Svářečka, Automechanik / Automechanička, Obráběč / Obráběčka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Strojník / Strojnice, Svářečský inženýr / inženýrka, Technik / technička ve strojírenství, Kontrolor / Kontrolorka, Nástrojář / Nástrojářka, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Pomocný pracovník / pracovnice v průmyslu, Servisní technik / technička, Pěstitel / Pěstitelka, Pomocný pracovník / pracovnice v zemědělství, Potravinářský dělník / dělnice, Zpracovatel / zpracovatelka potravin, Operátor / operátorka tiskařských strojů, Výrobce / výrobkyně strojů a zařízení, Elektrikář / Elektrikářka, Specialista / specialistka kvality

Ostrava, Bruntál, Český Těšín, Třinec, Bělotín, Dolní Benešov, Bolatice, Martinov, Ostrava, Klimkovice, Opava

Jednoduché ukončení dohody o pracovní činnosti

Jak na změnu pracovní pozice, aby to vyšlo

Na stávající pozici jste již několik let a cítíte, že potřebujete změnu. Ať již povýšení, změnu pracovní pozice nebo dokonce změnu oboru? Podívejte se s námi na to, jaké máte možnosti a jak si o změnu říci, aby vám nadřízený vyšel maximálně vstříc.

Žádost o prodloužení rodičovské dovolené + vzor

Inspekce práce - jak probíhá kontrola

Vzdělávání v HR - TOP 10 magazínů

Kdy máte nárok na odstupné a v jaké výši?

Poradíme vám, kdy máte nárok na odstupné dle zákoníku práce. Jak se počítá výše odstupného, jaké se odvádějí povinné odvody. Vše si ukážeme na konkrétních příkladech. V článku naleznete i případy, kdy nárok na odstupné nevzniká, nebo zaniká.

Jak si ve společnosti najít novou pozici

Zajímá vás změna pozice v zaměstnání? Na stávající pozici se již nerozvíjíte a neučíte se ničemu novému, ale ze společnosti odejít nechcete. Pak je čas si najít novou pozici v rámci společnosti. Pojďte se s námi podívat na způsoby, jak si v rámci stávající společnosti můžete najít nové pracovní uplatnění, které vás bude bavit.

Alma Career s.r.o, skupina LMC mění název

Korporátní skupina LMC, provozovatel několika pracovních portálů v ČR, oznámila, že od 1. ledna 2024 se bude prezentovat pod novým názvem Alma Career s.r.o.. Tato změna představuje nejen reorganizaci, ale také krok k ještě další expanzi této skupiny. Změna názvu by měla podle oficiálního oznámení proběhnout bez nutnosti aktivní účasti klientů, čímž LMC Group deklaruje, že předejde nestabilitě svých služeb a možným přerušením. Firma zdůrazňuje, že smluvní a fakturační údaje zůstanou nezměněny s výjimkou obchodního názvu, což by mohlo vést k méně náročnému přechodu pro stávající i nové klienty.

Hrubá vs. čistá mzda a výpočet čisté mzdy

Hrubá vs. čistá mzda - pojďme se podívat na to, z čeho se mzda skládá, a hlavně, kolik dostanete v čistém. Povíme vám, jaká daňová zvýhodnění můžete uplatňovat, aby vaše čistá mzda byla ještě vyšší. Abyste nebyli překvapeni, vysvětlíme vám, co všechno vám zaměstnavatel může ze mzdy strhnout. Ukážeme vám, jaký je rozdíl mezi nárokovou a nenárokovou částí mzdy, a také jaké jsou nejčastější formy vyplácení mzdy.

Jaký pracovní úvazek je pro vás ten ideální?

AJ aktuální Benešov bezpečnost bonus bonusy Bor činnost den dění dodržování dolní EU firma hledám HR inzerát inzeráty IT kandidát kvality místa nabídka operátor paušál pečlivost penzijní připojištění pojištění postup pozice práce pracovní pracovní místa připojištění příspěvek režim sick day smlouva SOU společnost společnosti stravenkový paušál uchazeč volno vyšší životopis díl dobro dodržování předpisů dopravní dovednost dovolené kov materiál na pracovišti nástroj obor obsluha odpovědní operace penzijní PR problém profi program předpis případ příprava přístup rok schopnost stroj technické tým volná pracovní místa výrobní vyučení zkušenost