Hledáme lidem práci Manpower

Realitní makléř/ka – buďte pány svého času

Lokalita Brno
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Obchod, nákup a prodej zboží

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Pomáháme lidem prodat jejich nemovitost, nebo naopak získat bydlení a domov, a to třeba i na celý život. Práce v realitách ale není jen o schůzkách, prodeji a smlouvách. Jde primárně o dobré vztahy, vzájemné porozumění a pochopení všech potřeb našich klientů. Mnoho lidí sní o vlastním bydlení a naším cílem je k němu dopomoci.

Popis pozice:

Jednou z největších výhod práce v realitách je, že jste pány svého času. Nemusíte sedět celý den v kanceláři od 9 do 17. Naopak budete hodně času trávit venku s našimi klienty a svůj harmonogram si nastavíte dle sebe a svých potřeb.

Jedná se o různorodou práci, která nikdy nebude nudná a stejná. Budete potkávat nové lidi a poznávat nová místa. Stanete se prostředníky mezi kupujícím a prodávajícím a oběma stranám pomůžete ušetřit spoustu času a starostí.

Další velikou výhodou jsou odměny, které jsou v naší branži nadstandardní. Výdělky jsou v prodeji nemovitostí opravdu vysoké a hodně záleží na tom, kolik času do své práce investujete.

Vše ostatní vás naučíme my.

Hledáme realitní makléřky a makléře pro regiony Brno, Břeclav, Slavkov, Kyjov, Hodonín a další.

Profil kandidáta:

Pokud máte odhodlání a nevyhýbáte se komunikaci s ostatními, máte napůl vyhráno.

Nepotřebujeme šedou myšku. Potřebujeme člověka, kterému nedělá problém oslovit cizí lidi, naslouchat jim a najít pro ně nejvhodnější řešení.

Hledáme někoho, kdo chce opustit svou komfortní zónu a posunout se o krok dál. První kroky mohou být složité, ale s naší silnou podporou v začátcích to společně zvládneme.

Nabízíme:

  • Nadstandardní výdělky
  • Špičkový program zaškolení a silnou podporu v začátcích
  • Časově variabilní a různorodou práci na živnostenský list
  • Moderně vybavené kanceláře ke každodennímu využití
  • Skvělý kolektiv, který drží při sobě a rád uvítá nové členy týmu

Díky naší Akademii se naučíte vše, co je potřeba. K dispozici budete mít mnoho živých i online tréninků a webinářů. Váš trénink bude zakončený zkouškou znalostí a dovedností, po které obdržíte certifikát „Realitní profesionál“.

Pokud vás nabídka zaujala a chcete se stát součástí našeho týmu, pošlete mi svůj životopis na můj email: e-mail přes odpovědní formulář

  • Brno
  • MUNIPOLIS s.r.o.
  • 27 500 – 50 000 Kč
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Práce z domova
  • Dovolená navíc
  • Sickdays
  • Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst
  • Firemní akce
  • Pružná pracovní doba
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Zaměstnanecké akcie
  • Kafetérie
Zveřejněno: 25. března
  • Brno
  • Globus ČR, v.o.s.
  • 385 100 Kč / rok
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 23. března
  • Brno
  • Partners Financial Services, a.s.
  • 30 000 – 60 000 Kč
    Benefity:
  • Vzdělávací kurzy
  • Přátelské prostředí
Zveřejněno: 22. března
  • Hranice, Přerov
  • Dreiseitl Pavel
  • 20 000 – 35 000 Kč
Zveřejněno: 11. srpna
  • Kyjov, Hodonín
  • Ing. Blanka Končická MBA

HOBRA - Školník s.r.o., Petr Havlík, EVROPA realitní kancelář, JISTU recruitment s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., Gabriela Kowalczyková, Hošek Motor a.s., 21 Consult Group s.r.o., SOMISO s.r.o., ESOX, spol. s r.o., ManpowerGroup s.r.o., Lead - Project Advices s.r.o., Globus ČR, v.o.s., Möbelix, Hilti ČR spol. s r.o., STAVOSPOL, s.r.o., Větrník, s.r.o., MAKRO Cash & Carry ČR s.r.o., Shoebox CZ s.r.o., Česká spořitelna, a.s., Brand Promotion CZ, s.r.o., Jobs Contact Personal, s.r.o., ATLAS software a.s., ELFETEX, spol. s r.o., NOVÁK maso - uzeniny s.r.o., LPP Czech Republic, s.r.o., Forscope a.s., KANZELSBERGER a.s., Pet Planet s.r.o., PTF financial s.r.o., LKQ CZ s.r.o., REJZR s.r.o., MOTOCYKLY BRNO spol. s r.o., ČSOB Stavební spořitelna, a.s., Věra Pietrasová, APF VENTURE CAPITAL CR s.r.o., JOBSTART s.r.o., GOAL SPORT technology s.r.o., Winkler CZ s.r.o., 100% REWORK s.r.o., Horavia s.r.o., DHO s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., BBND GROUP s.r.o., SMS finance, a.s., HANYA corporation s.r.o., Prestify s.r.o., VAŠE SLUNCE a.s., NEW YORKER CZ, s.r.o., SAFE LOGIC s.r.o., McDonald`s ČR spol. s r.o., MUNIPOLIS s.r.o., H&B Group s.r.o., K&L Rock Services s.r.o., NOVOTNÝ CONSULTING s.r.o., CESK, s.r.o., 4 P & P, spol. s r.o., Porto MMXVII s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., Rex Concepts PLK Czech s.r.o., Proveon, a.s., Josef Manner s.r.o., Partners Financial Services, a.s.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Fakturant / Fakturantka, Specialista / specialistka plánování, Technickoadministrativní pracovník / pracovnice, Logistik / Logistička, Manažer / manažerka logistiky, Skladník / Skladnice, Specialista / specialistka logistiky, Investiční makléř / makléřka, Makléř / Makléřka, Pojišťovací makléř / makléřka, Pojišťovací poradce / poradkyně, Úvěrový specialista / specialistka, Barista / Baristka, Cukrář / Cukrářka, Kuchař / Kuchařka, Obsluha lidí, Pekař / Pekařka, Pomocný pracovník / pracovnice v gastronomii, Account Manager / Key Account Manager, Manažer / manažerka nákupu, Nákupčí, Obchodní asistent / asistentka, Obchodník / Obchodnice, Pokladní, Prodavač / Prodavačka, Specialista / specialistka nákupu, Specialista / specialistka ve službách, Vedoucí obchodu, Projektant / Projektantka, Přípravář / Přípravářka, Rozpočtář / Rozpočtářka, Stavbyvedoucí, Generální ředitel / ředitelka (CEO), Oblastní ředitel / ředitelka, Produktový manažer / manažerka, Vedoucí týmu / Team leader, Výkonný ředitel / ředitelka, Mistr / Mistrová, Elektroinženýr / Elektroinženýrka, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektroprojektant / Elektroprojektantka, Zkušební technik / technička, Manažer / manažerka prodeje, Obchodní zástupce / zástupkyně, Aranžér / Aranžérka, Finanční specialista / specialistka

Celá ČR, Brno

Novinářské syndikáty a asociace - na koho se obrátit při sdílení pracovních témat

Poznáte signály, že je čas na změnu zaměstnání? Poradíme, jak práci změnit

Občas nás v práci něco naštve, ale co když nás něco nebo někdo v práci štve pořád? Ukážeme si hlavní signály, kdy je vhodný čas změnit práci. Jak na změnu, a co musíte pro změnu zaměstnání udělat.

Vše o sezónní práci v Česku i zahraničí

Poradíme vám, jak efektivně hledat a najít práci

Kdy máte nárok na odstupné a v jaké výši?

Poradíme vám, kdy máte nárok na odstupné dle zákoníku práce. Jak se počítá výše odstupného, jaké se odvádějí povinné odvody. Vše si ukážeme na konkrétních příkladech. V článku naleznete i případy, kdy nárok na odstupné nevzniká, nebo zaniká.

Kuriózní i nejžádanější zaměstnanecké benefity a daně

Tarifní mzda a vše, co o ní potřebujete vědět

Tarifní mzda je využívána ve společnostech se standardizovanou nebo hromadnou výrobou a silnou pozicí odborové organizace. Podíváme se, jak se tarifní stupně mzdy určují, a to i s konkrétním příkladem, co do tarifní mzdy zahrnovat, co se zaměstnancům vyplácí nad rámec tarifní mzdy. Ukážeme si i hlavní výhody a nevýhody a závěrem dodáme i doporučení pro zaměstnavatele, kteří zavedení tarifní mzdy zvažují.

Vše, co potřebujete vědět o rodičovské dovolené

Jak na ukončení pracovního poměru ze zdravotních důvodů

Co vědět o kvalifikační dohodě než ji podepíšete?

Zaměstnavatel za vás zaplatí drahé školení, ale na druhou stranu po vás chce podepsat kvalifikační dohodu, kterou se zaměstnavateli upíšete na několik let. Než podepíšete, zjistěte, za jakých podmínek se kvalifikační dohoda uzavírá, co všechno musí obsahovat a jaké z ní pro vás plynou závazky a případné pokuty.

AJ Brno Břeclav cíle data den domov email harmonogram hledám Hodonín HR IT kancelář kandidát Kyjov makléř místa nabídka náplň práce NDA nová nové odměny online pozice práce realitní realitní makléř Slavkov SOU školení vysoké vztahy znalost životopis certifikát cíl člen dar dovednost kolektiv kov list náplň nemovitost Ostatní pomoc PR problém prodej profi program region rok řešení součást standard stav střední tým výdělky vztah zájem