Volné místo ve firmě INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Operátor/ka CNC strojů, nást.bonus 15.000 Kč+benefity

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Příbram
Firma INDEX NOSLUŠ s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce, Technické obory
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Hrubá mzda 26.500 – 30.000 Kč

O nás

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Jsme předním poskytovatelem řešení pro nábor a agenturní zaměstnávání s více než 30ti lety zkušeností. Personální služby zajišťujeme pro naše zákazníky už od roku 1991.

Jsme zakládajícím členem Asociace poskytovatelů personálních služeb ČR a Asociácie personálnych agentúr SR. Poskytujeme komplexní personální služby na 14 pobočkách v ČR a 13 pobočkách na Slovensku.

Co od Vás očekáváme:

Náplň práce: Hledáte stabilní práci ve firmě s rodinnou atmosférou a volnými víkendy? Chcete mít možnost výdělku až 30 000 Kč, nástupní bonus 15.000 Kč a spoustu dalších zajímavých benefitů? Orientujete se v technické dokumentaci? Pak nás neváhejte kontaktovat, hledáme šikovnou posilu na obsluhu lisů, i bez praxe. Nástup možný ihned přímo do kmenového stavu, nejedná se o agenturní zaměstnávání! A co bude Vaším úkolem? - obsluha, nastavování a seřizování CNC stroje - ohraňování polotovarů z tenkého plechu - následná kontrola vyrobených dílů Místo výkonu práce: Příbram Nabízíme: - zajímavou a motivační mzdu dle praxe a šikovnosti - náborový příspěvek ve výši 15 000 Kč - volné víkendy - stravenky a závodní stravování - 5 týdnů dovolené - docházkový bonus 1 000 Kč - odborné firemní vzdělávání (AJ, technické kreslení) - příspěvek na bydlení Požadujeme: - orientaci v technické dokumentaci - schopnost práce s měřidly

Mechanik výroby

Nutně vás hledají
  • Žebrák
  • Schwarzmüller s.r.o.
  • Plný úvazek
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • Vzdělávací kurzy
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na dopravu
  • Závodní stravování
  • Parkoviště
Zveřejněno: 15. března
  • Hostomice, Beroun
  • MANDÍK, a.s.
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Pružná pracovní doba
  • Přátelské prostředí
Zveřejněno: 13. března
  • Rašovice, Vyškov
  • Petra Smetanová
Zveřejněno: 12. července
  • Frýdek-Místek
  • Podané ruce - osobní asistence
  • Třinec
  • Základní škola a mateřská škola, Třinec…
  • Třinec
  • Kozlovice, Frýdek-Místek
  • Základní škola a Mateřská škola…
  • Hranice, Přerov
  • AUTO - DREI, s.r.o.
Zveřejněno: 11. srpna

Dvě zaměstnání současně - daně, nemocenská

Chcete si přivydělat a máte dvě zaměstnání? Můžete mít ke své pracovní smlouvě uzavřenou dohodu u svého stávajícího zaměstnavatele, pokud práce na dohodu bude jiná než ta, kterou děláte na základě pracovní smlouvy. Nebo můžete mít zaměstnavatele dva. Poradíme vám, jak řešit při HPP a DPP daně a nemocenskou.

Vzdělávání v HR - TOP 10 magazínů

V tomto článku jsme pro vás připravili přehled TOP 10 magazínů o HR vzdělávání, které zaujímají přední příčky nejen díky své návštěvnosti, ale především díky kvalitnímu obsahu, který skutečně vzdělává a inspiruje. Pojďte s námi objevit ty nejlepší zdroje informací v oblasti HR! 😉

Výpovědní lhůta a vše, co potřebujete znát

Chystáte se podat výpověď v práci nebo jste výpověď dostali? Pak je tento článek právě pro vás. Dozvíte se vše o výpovědní době, jak na ni nahlíží zákoník práce, jak se výpovědní doba počítá, jak je to s nemocí ve výpovědní době a mnoho dalších zajímavých a užitečných informací.

Kdy vás musí z práce omluvit, a kdy i zaplatit?

Víte, že jsou situace, kdy vás zaměstnavatel musí ze zákona z práce omluvit, aniž byste si čerpali dovolenou? Jsou to tzv. překážky na straně zaměstnance nebo zaměstnavatele. Pojďme se podívat, kdy máte nárok na placené či neplacené volno a nemusíte čerpat dovolenou.

Jak na výpověď ve zkušební době? Použijte VZOR

Ukončení pracovního poměru ve zkušební době není nic, co bychom chtěli. Ale občas i přes veškerou snahu to musíme udělat. Poradíme vám, jak správně postupovat při zrušení pracovního poměru ve zkušební době, a přidáme i formulář, který můžete použít.

Přehledně: vše o brigádě nebo práci v důchodu

Ke svému starobnímu důchodu můžete pracovat na plný úvazek i na brigádě. Na co všechno máte nárok, si ukážeme v tomto článku. Připojíme i informace pro ty, kteří mají nárok na invalidní důchod. Po roce práce máte nárok na přepočítání a zvýšení svého starobního důchodu - ukážeme vám, jak na to.

TOP 10 pracovních portálů a 4 agregátory

V České republice zažíváme v posledních letech prudký vzestup počtu pracovních portálů a sběračů nabídek ve formě pracovních agregátorů. Tyto platformy se snaží nabídnout co nejlepší služby v oblasti propagace pracovních příležitostí. Ačkoli je všechny spojuje společný cíl – spojit zaměstnavatele s potenciálními zaměstnanci – může se zdát, že v tomto hustém "lese" portálů se leckdy lehce ztrácíme. Ale nebojte, máme pro vás řešení! Dnes se podíváme na TOP 10 pracovních portálů, které působí v naší zemi a také na 4 pracovní agregátory. Zajímá vás, co z nich činí jedinečné, v čem skutečně excelují a co nás na nich tak fascinuje? Pokračujte ve čtení a objevte ty pravé klenoty mezi pracovními platformami! 😉🌟

Co vše lze měnit v pracovní smlouvě a jak na zkrácený úvazek

Přiblížíme si zkušební dobu, jak je dlouhá, jak ji lze prodlužovat. A co vše se dá dodatkem v pracovní smlouvě změnit. Připravili jsme pro vás i vzor dodatku k pracovní smlouvě. Podíváme se, jak vypadá pracovní smlouva na zkrácený úvazek.

Vše, co potřebujete vědět o cestovních náhradách

Na služební cestu se většina z nás těší. Můžete si i hezky přivydělat díky cestovním náhradám, neboli dietám. Na co všechno máte nárok? Jaké jsou vaše povinnosti na služební cestě? Kdy můžete služební cestu odmítnout? Zodpovíme v našem článku.

První dojem - jak se vhodně obléct na pohovor

Dali jste si práci s přípravou životopisu, hledáním vysněné práce a pozvali si vás na pohovor? Není důležité, zda se bude jednat o online pohovor či osobní. Vhodné oblečení musíte zvolit v obou případech. A to bez ohledu na to, s kým ze společnosti se setkáte. Nepodceňujte pohovor s “jen” personalistou, protože ten může do dalších kol výběrového řízení poslat někoho jiného. První dojem můžete udělat jen jednou.

agenturní zaměstnávání AJ benefit benefity bonus Bor hledám HR IT místo možnost nábor náplň práce nové operátor práce praxe Příbram příspěvek stabilní stravenky stravování víkend výkon vzdělávání zaměstnávání agent díl dokument dovolené firemní kontakt kontrola kov místo výkonu práce motivační náborový náplň obsluha odbor odborné PR schopnost stav stroj technické úkol závod