Realitní makléř/ka – buďte pány svého času

Pracovní poměr práce na plný úvazek
Lokalita Česká Lípa
Firma ManpowerGroup s.r.o.
Kontakt Kateřina Paříková, zobrazit tel. číslo

Pomáháme lidem prodat jejich nemovitost, nebo naopak získat bydlení a domov, a to třeba i na celý život. Práce v realitách ale není jen o schůzkách, prodeji a smlouvách. Jde primárně o dobré vztahy, vzájemné porozumění a pochopení všech potřeb našich klientů. Mnoho lidí sní o vlastním bydlení a naším cílem je k němu dopomoci.

Popis pozice:

Jednou z největších výhod práce v realitách je, že jste pány svého času. Nemusíte sedět celý den v kanceláři od 9 do 17. Naopak budete hodně času trávit venku s našimi klienty a svůj harmonogram si nastavíte dle sebe a svých potřeb.

Jedná se o různorodou práci, která nikdy nebude nudná a stejná. Budete potkávat nové lidi a poznávat nová místa. Stanete se prostředníky mezi kupujícím a prodávajícím a oběma stranám pomůžete ušetřit spoustu času a starostí.

Další velikou výhodou jsou odměny, které jsou v naší branži nadstandardní. Výdělky jsou v prodeji nemovitostí opravdu vysoké a hodně záleží na tom, kolik času do své práce investujete.

Vše ostatní vás naučíme my.

Hledáme realitní makléřky a makléře pro regiony Litvínov, Chomutov, Žatec, Louny, Hradec Králové, Česká Lípa a další

Profil kandidáta:

Pokud máte odhodlání a nevyhýbáte se komunikaci s ostatními, máte napůl vyhráno.

Nepotřebujeme šedou myšku. Potřebujeme člověka, kterému nedělá problém oslovit cizí lidi, naslouchat jim a najít pro ně nejvhodnější řešení.

Hledáme někoho, kdo chce opustit svou komfortní zónu a posunout se o krok dál. První kroky mohou být složité, ale s naší silnou podporou v začátcích to společně zvládneme.

Nabízíme:

  • Nadstandardní výdělky
  • Špičkový program zaškolení a silnou podporu v začátcích
  • Časově variabilní a různorodou práci na živnostenský list
  • Moderně vybavené kanceláře ke každodennímu využití
  • Skvělý kolektiv, který drží při sobě a rád uvítá nové členy týmu

Díky naší Akademii se naučíte vše, co je potřeba. K dispozici budete mít mnoho živých i online tréninků a webinářů. Váš trénink bude zakončený zkouškou znalostí a dovedností, po které obdržíte certifikát „Realitní profesionál“.

Pokud vás nabídka zaujala a chcete se stát součástí našeho týmu, pošlete mi svůj životopis na můj email: e-mail přes odpovědní formulář

Máte zájem o tuto nabídku?

Pracovní portál JenPráce.cz provozuje Coweo

© 2016–2021 Coweo Technologies s.r.o., všechna práva vyhrazena