Volné místo ve firmě AC Jobs / Advantage Consulting

Správce Sítě - Pán Svého Času

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Liberec
Zadavatel AC Jobs, s.r.o.
Kategorie Informační systémy a technologie, Technické obory, Ostatní
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Hrubá mzda 32.000 – 40.000 Kč
Délka prac. poměru na dobu neurčitou

O nás

AC Jobs, s.r.o.

Již od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Jsme ryze českou personální agenturou, která buduje svoji značku na dlouhodobých vztazích se zákazníky. Zakládá si na partnerském přístupu založeném na oboustranné důvěře, na vysoké úrovni poskytovaných služeb a individuálním přístupu.

Co od Vás očekáváme:

Jsi zkušený systémový administrátor nebo absolvent, který se umí s chladnou hlavou vypořádat s problémy na síti a dovede je zdárně napravit?
Chceš být navíc pánem svého času?
Neváhej a pošli mi svůj životopis, dáme ti šanci stát se posilou našich IT specialistů.

Místo výkonu: okr. Liberec

Pracovní náplň:

  • Podpora uživatelů Windows (help desk, pohotovostní režim)
  • Správa uživatelských účtů
  • Aktivní identifikace a analýza problémů, návrhy na jejich odstranění a zlepšení
  • Spolupráce s ostatními pobočkami společnosti (i mimo ČR)
  • Podpora modulových center
  • Administrativa a ostatní záležitosti spojené s auditem (na denní bázi)
  • Management interních uživatelských služeb (VPN, Webex, mobilní messaging)
  • Pasivní a aktivní infrastruktura

Požadujeme:

  • Min. SŠ vzdělání technického směru
  • Praxe vítána
  • Orientace a práce v Active Directory
  • Schopnost správy serverů Windows 2012, 2016
  • Znalost síťového protokolu IPv4
  • Schopnost řešení problémů
  • Odolnost vůči stresu
  • AJ min. úroveň B1
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Spolehlivost, loajalita, invence, proaktivita a orientace na zákazníka

Nabízíme:

  • Plat až 40 000 Kč
  • Zajímavá a různorodá práce
  • 25 dní dovolené
  • Po zaučení možnost home office
  • Práci s Cisco, VMware, Netapp
  • 13. a 14. plat
  • Podporujeme navyšování kvalifikace
  • Moderní prostředí a super kolektiv
  • Dotované závodní stravování
  • Benefit karta – 6000 Kč/rok
  • Firemní škola
  • Letní tábory pro děti
  • Firemní akce

  • Liberec
  • HR Direct s.r.o.
  • 55 000 – 60 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
Zveřejněno: 22. dubna
  • Liberec
  • European Code Factory s.r.o.
  • 61 000 – 66 000 Kč
  • Vhodné pro cizince
Zveřejněno: 25. března
  • Liberec
  • Dubax s.r.o.
  • 30 000 – 60 000 Kč
Zveřejněno: 19. března
  • Liberec
  • 5Q, spol. s r.o.
  • od 36 000 Kč
Zveřejněno: 7. března
  • Kolín
  • SPEL, a.s.
  • 23 000 – 30 000 Kč
Zveřejněno: 10. února
  • Hradec Králové
  • PATRON-IT s.r.o.
Zveřejněno: 14. července
  • Ostrava
  • RIGHT INDICADA s.r.o.
Zveřejněno: 18. května
  • Brno
  • Knihovna Jiřího Mahena v Brně,…
  • 16 760 – 25 230 Kč
Zveřejněno: 10. září
  • Chomutov
  • PC Pohotovost Reiner s.r.o.
  • 18 000 – 28 000 Kč
Zveřejněno: 17. ledna
  • Vysočany, Praha
  • PRÁCE plus, s.r.o.
  • 35 000 – 45 000 Kč
Zveřejněno: 20. června
  • Úpice
  • BP Lumen s.r.o.
  • 30 000 – 40 000 Kč
Zveřejněno: 12. května
Zveřejněno: 21. září
  • Plzeň
  • KS-Europe s.r.o.
  • od 27 000 Kč
Zveřejněno: 18. března
  • Zábřeh
  • NordSüd Czech s.r.o.
  • 20 000 – 23 000 Kč
Zveřejněno: 13. července
  • Úpice
Zveřejněno: 19. dubna
  • Libštát
  • DS Logistic s.r.o.
  • 18 000 – 30 000 Kč
Zveřejněno: 13. ledna
  • Liberec
  • Technická univerzita v Liberci
  • od 55 000 Kč
Zveřejněno: 17. května
  • Benešov
  • BAEST Machines & Structures, a.s.
  • 25 000 – 30 000 Kč
Zveřejněno: 16. srpna
  • Vyškov
  • ANTREG,a.s.
  • od 23 000 Kč
Zveřejněno: 8. prosince
  • Vyškov
  • HESTEGO a.s.
  • 23 000 – 25 000 Kč

Velký přehled o ukončení pracovního poměru

Rozhodli jste se ukončit pracovní poměr ve stávajícím zaměstnání? My vám pomůžeme. Společně se podíváme na ukončení pracovního poměru, co říká zákoník práce o výpovědi, jednak ze strany zaměstnance, jednak ze strany zaměstnavatele. Nebo jste dostali výpověď od svého zaměstnavatele? Povíme si, v jakých případech vám zaměstnavatel výpověď může dát.

Odpovědi na otázky při péči o osobu blízkou

Péče o osobu blízkou není jednoduchá, je náročná časově, psychicky a často i finančně. Zodpovíme všechny vaše dotazy, abychom vám v této situaci pomohli. Vysvětlíme si, kdo je to osoba blízká, jaké jsou vaše povinnosti jako pečující osoba. Povíme si vše o příspěvku na péči, kdo, kde a jak o příspěvek žádá, co je možné z příspěvku zaplatit. Jak je možné skloubit vaši práci s péčí; na co jako zaměstnanec máte nárok. A v neposlední řadě i jak péči o osobu blízkou ukončit.

Vše, co musíte znát o sick day

Řekneme si vše o sick day, co to je, kdo určuje podmínky pro čerpání dne na zotavenou, jak je sick day proplácený.

Asertivita v práci - ano, ale… Ukážeme si, jak na to

Jste moc nebo málo asertivní? Ukážeme si metody, jak docílit vyrovnané asertivity. Asertivity, která nikoho neurazí, a vám pomůže k dosažení stanovených cílů.

Pracovní doba - vaše nároky a povinnosti

Povíme si vše, co potřebujete vědět o pracovní době. Jak se rozvrhuje, kdo určuje začátek a konec vaší pracovní doby. Jaký je rozdíl mezi rovnoměrnou a nerovnoměrnou pracovní dobou? Co to je klouzavá pracovní doba a jak jí můžete dosáhnout? Chcete zkrácený úvazek, poradíme, zda máte nárok.

Jak zajistíte prodloužení pracovní smlouvy

Povíme vám vše k tématu “pracovní smlouva na dobu určitou a prodloužení”. Zjistíte, jaké máte možnosti, když se blíží konec vašeho pracovního poměru, kolikrát může zaměstnavatel využít možnost opakovaného prodloužení pracovní smlouvy na dobu určitou a kdy nastává automatické prodloužení pracovní smlouvy na dobu určitou.

Alma Career s.r.o, skupina LMC mění název

Korporátní skupina LMC, provozovatel několika pracovních portálů v ČR, oznámila, že od 1. ledna 2024 se bude prezentovat pod novým názvem Alma Career s.r.o.. Tato změna představuje nejen reorganizaci, ale také krok k ještě další expanzi této skupiny. Změna názvu by měla podle oficiálního oznámení proběhnout bez nutnosti aktivní účasti klientů, čímž LMC Group deklaruje, že předejde nestabilitě svých služeb a možným přerušením. Firma zdůrazňuje, že smluvní a fakturační údaje zůstanou nezměněny s výjimkou obchodního názvu, což by mohlo vést k méně náročnému přechodu pro stávající i nové klienty.

Motivační dopis, který zaujme, a jeho vzor

Ukážeme si, jak psát motivační dopis k životopisu, který zaujme, a pomůže vám k osobnímu setkání u vysněného zaměstnavatele. Jaká má být u motivačního dopisu struktura? Zjistíte, jaký je rozdíl mezi motivačním a průvodním dopisem. Kdy stačí průvodní dopis, kdy musíte napsat dopis motivační?

Velký přehled o ošetřování člena rodiny - OČR

Potřebujete se krátkodobě postarat o dítě či osobu blízkou? Povíme vám, jaké jsou podmínky pro výplatu ošetřovného, o koho ze svých příbuzných můžete pečovat, kdo a jak dlouho může pečovat a kdy výplatu ošetřovného dostanete.

Prodloužení, nemoc či dovolená ve zkušební době? Poradíme, jak na to

Vše, co potřebujete vědět o zkušební době. Co je to zkušební doba, je zkušební doba povinná, jak dlouhá je zkušební doba, může být zkušební doba prodloužena? Co zkušební doba a nemoc, zkušební doba a dovolená, nebo co když otěhotníte? Včetně vzoru výpovědi pro zaměstnance.

absolvent administrativa administrátor AJ akce analýza audit benefit Bor ČR den home office interní IT kvalifikace Liberec loajalita Luže management místo mobil možnost náplň práce Office pec plat pobočka podpora práce pracovní práva praxe prostředí protokol režim specialist společnost společnosti spolupráce správa stravování stres Tábor výkon vzdělání znalost životopis dovolené firemní karta kolektiv list mobilní náplň navíc Ostatní PR pracovní náplň problém rok řešení řešení problémů schopnost správy systém škola technické uživatel zákazník závod