Skladník s VZV/Operátor

Smluvní vztah pracovní smlouva
Lokalita Kopřivnice
Firma Comac jobs s.r.o.
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Mzda 26.000 – 30.000 Kč

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Comac Jobs je stabilní personální agentura působící na českém trhu práce.
Specializujeme se na zprostředkování zaměstnání především dělnických pozic v různých oborech.
Pomůžeme Vám najít to pravé zaměstnání!
Pro našeho významného klienta v Kopřivnici obsazujeme pozici Skladník.
SKLADNÍK S VZV/OPERÁTOR

Náplň práce:

  • montážní a předmontážní činnost dle charakteru koncového výrobku
  • dodržování určených pracovních postupů
  • manipulace s materiálem na vstupu a výstupu v rámci skladu
  • manipulace s obalovými materiály
  • práce s vozíky určenými k manipulaci se zbožím ve skladě

Požadujeme:

  • platné oprávnění k řízení vysokozdvižného vozíku
  • základní znalosti SAP systému
  • znalost práce s MS Office
  • praxe v oboru ručních montáží výhodou
  • SOU ideálně technického charakteru výhodou
  • anglický jazyk výhodou

Nabízíme:

  • hrubou měsíční mzdu 26 – 30 000 Kč
  • možnost placených přesčasů
  • příplatky za odpolední a noční směny
  • 25 dní dovolené ročně
  • dotované stravování
  • práci v tichém a čistém prostředí

V případě zájmu nám zašlete Váš strukturovaný životopis na email e-mail přes odpovědní formulář