Realitní makléř/ka – buďte pány svého času

Pracovní poměr práce na plný úvazek
Lokalita Cheb
Firma ManpowerGroup s.r.o.
Kontakt Kateřina Paříková, zobrazit tel. číslo

Pomáháme lidem prodat jejich nemovitost, nebo naopak získat bydlení a domov, a to třeba i na celý život. Práce v realitách ale není jen o schůzkách, prodeji a smlouvách. Jde primárně o dobré vztahy, vzájemné porozumění a pochopení všech potřeb našich klientů. Mnoho lidí sní o vlastním bydlení a naším cílem je k němu dopomoci.

Popis pozice:

Jednou z největších výhod práce v realitách je, že jste pány svého času. Nemusíte sedět celý den v kanceláři od 9 do 17. Naopak budete hodně času trávit venku s našimi klienty a svůj harmonogram si nastavíte dle sebe a svých potřeb.

Jedná se o různorodou práci, která nikdy nebude nudná a stejná. Budete potkávat nové lidi a poznávat nová místa. Stanete se prostředníky mezi kupujícím a prodávajícím a oběma stranám pomůžete ušetřit spoustu času a starostí.

Další velikou výhodou jsou odměny, které jsou v naší branži nadstandardní. Výdělky jsou v prodeji nemovitostí opravdu vysoké a hodně záleží na tom, kolik času do své práce investujete.

Vše ostatní vás naučíme my.

Hledáme realitní makléřky a makléře pro Cheb a okolí.

Profil kandidáta:

Pokud máte odhodlání a nevyhýbáte se komunikaci s ostatními, máte napůl vyhráno.

Nepotřebujeme šedou myšku. Potřebujeme člověka, kterému nedělá problém oslovit cizí lidi, naslouchat jim a najít pro ně nejvhodnější řešení.

Hledáme někoho, kdo chce opustit svou komfortní zónu a posunout se o krok dál. První kroky mohou být složité, ale s naší silnou podporou v začátcích to společně zvládneme.

Nabízíme:

  • Nadstandardní výdělky
  • Špičkový program zaškolení a silnou podporu v začátcích
  • Časově variabilní a různorodou práci na živnostenský list
  • Moderně vybavené kanceláře ke každodennímu využití
  • Skvělý kolektiv, který drží při sobě a rád uvítá nové členy týmu

Díky naší Akademii se naučíte vše, co je potřeba. K dispozici budete mít mnoho živých i online tréninků a webinářů. Váš trénink bude zakončený zkouškou znalostí a dovedností, po které obdržíte certifikát „Realitní profesionál“.

Pokud vás nabídka zaujala a chcete se stát součástí našeho týmu, pošlete mi svůj životopis na můj email: e-mail přes odpovědní formulář

Máte zájem o tuto nabídku?

Pracovní portál JenPráce.cz provozuje Coweo

© 2016–2021 Coweo Technologies s.r.o., všechna práva vyhrazena