Zkušený skladník - jen ranní směny!

Smluvní vztah pracovní smlouva
Lokalita Nový Jičín
Firma Comac jobs s.r.o.
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Mzda 23.000 – 26.000 Kč

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Comac jobs je stabilní personální agentura působící na českém trhu práce.
Specializujeme se na zprostředkování zaměstnání především dělnických pozic v různých oborech.
Pomůžeme Vám najít to pravé zaměstnání!
Pro našeho významného klienta v Novém Jičíně hledáme zkušené profesionální skladníky.
ZKUŠENÝ SKLADNÍK – jen ranní směny!

Náplň práce:

  • manipulace s výrobky na vstupu a výstupu v rámci skladu
  • manipulace s obalovými materiály
  • práce s vozíky a regálovými zakladači určenými k manipulaci se zbožím ve skladě

Požadujeme:

  • platné oprávnění k obsluze elektrického paletového vozíku
  • zkušenost s regálovým zakladačem výhodou
  • zkušenost s prací se čtečkami výhodou

Nabízíme:

  • stabilní zaměstnání se smlouvou na hlavní pracovní poměr
  • práci pouze na ranní směny (6–14, 8–16)
  • čisté pracovní prostředí
  • výkonnostní bonus
  • docházkový bonus
  • 20 dní dovolené k čerpání ročně
  • volné víkendy
  • příspěvek na stravování

V případě zájmu nám zašlete svůj životopis nebo zavolejte na tel.číslo zobrazit tel. číslo.