Volné místo ve firmě Ubbe s. r. o.

Obchodní konzultant, 70 000 Kč, HPP

Pracovní poměr práce na plný úvazek
Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Práce vhodná také pro absolventy
Lokalita Brno
Firma Ubbe s. r. o.
Kategorie Administrativa, zákaznický servis, Bankovnictví, finance a pojišťovnictví, Obchod, nákup a prodej zboží, Administrativní pracovník / pracovnice, Telefonní operátor / operátorka, Telefonní prodejce / prodejkyně, Prodavač / Prodavačka, Skladník / Skladnice, Obchodní zástupce / zástupkyně
Jazyk. znalosti Český jazyk (Expert C2)
Hrubá mzda 30.000 – 90.000 Kč
Délka prac. poměru na dobu neurčitou
Kontakt Simona Černá, zobrazit tel. číslo

O nás

Ubbe s. r. o.

UBBE je více než jen personální agentura. Naší vizí je propojovat lidi v moři pracovních nabídek a příležitostí. Ke každému klientovi přistupujeme individuálně. S využitím našich odborných poznatků a zkušeností pomáháme obsadit pracovní pozice těmi nejvhodnějšími kandidáty.

O nás

Jsi komunikativní a máš obchodního ducha? Baví Tě mít možnost ovlivnit výši svého příjmu? Potom hledáme právě tebe!

Nabízíme fixní plat a neomezené provize. Pracujeme od pondělí do pátku! Víkendy a svátky máte volno! Taky jsou u nás možné týdenní zálohy.

Vzhledem k tomu, že jde o juniorskou pozici, nejsou zapotřebí žádné předchozí zkušenosti, naopak je to úžasná příležitost jak začít budovat úspěšnou kariéru. Napiš nám!

Myslíš si, že pro Tebe pozice není vhodná, ale znáš někoho, kdo by se na ní hodil? Pošli nám kontakt a CV kandidáta a v případě nástupu dostaneš peněžitou odměnu 5000 Kč.

Náplň práce:

 • Organizace a pravidelná účast na obchodních jednáních
 • Odborné poskytování informací o službách společnosti a propagace služeb obchodních partnerů
 • Komunikace s klienty
 • Péče o stávající zákazníky
 • Využívání informačních technologií a interních databází
 • Nenáročná administrativa, denní reporting, příprava podkladů pro obchodní jednání a pod.

Co od Vás očekáváme:

 • Hledáme komunikativní a zodpovědnou osobu s obchodním duchem
 • Vyžadujeme dobré organizační dovednosti a schopnost dobře odprezentovat sebe a firmu
 • Jelikož jde o juniorskou pozici, preferujeme ambiciózní kandidáty, kteří mají nadšení a motivaci se učit nové věci a rozvíjet se v oboru
 • Požadované vzdělání nebo praxe: Není stanoveno žádné minimální požadované vzdělání, závisí hlavně na vašich osobních předpokladech.

Co Vám můžeme nabídnout:

 • Zkrácená pracovní doba od pondělí do čtvrtku - třídenní víkendy
 • Nadstandardní platové ohodnocení, pravidelné bonusy v rámci provizí
 • Zaškolení je poskytnuto a hrazeno společností
 • Možnost kariérního růstu
 • Práce v týmu přátelských mladých lidí
 • Účast na kreativních teambuildingech, soutěže o věcné ceny nebo pobyty u moře

Benefity

 • Finanční bonusy / prémie Finanční bonusy / prémie
 • Firemní akce Firemní akce
 • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...) Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
 • Zaměstnanecké akcie Zaměstnanecké akcie
 • Přátelské prostředí Přátelské prostředí
 • Parkoviště Parkoviště

Máte zájem o tuto nabídku? Odpovědět na inzerát

Zobrazit výpis pracovních nabídek

Přečtěte si aktuální články z naší poradny

Jak napsat životopis, vzor v češtině a angličtině

Jak napsat životopis, vzor v češtině a angličtině

Než odpovíte na inzerát ve své vysněné společnosti, je třeba mít připravený strukturovaný profesní životopis, který zaujme a sdělí vše potřebné. Pojďme si říci, jak správně napsat životopis, co napsat do životopisu. Poradíme, jaká je správná struktura životopisu. Společně si připravíme strukturovaný profesní životopis v češtině a angličtině a odpovíme na otázky, zda je nutné přidávat fotografii, zda máte koníčky a zájmy v životopise uvádět a mnohé další.

Jednoduché ukončení dohody o pracovní činnosti

Jednoduché ukončení dohody o pracovní činnosti

Uzavřeli jste se zaměstnavatelem dohodu, kterou chcete ukončit? Povíme si vše o ukončení dohody o pracovní činnosti. Kdy můžete podat výpověď z dohody o pracovní činnosti, kdy můžete zaměstnavatele požádat o podepsání dohody o ukončení dohody o pracovní činnosti a kdy máte právo podat okamžité zrušení dohody o pracovní činnosti.

Řešíte nárok na mateřskou dovolenou? Poradíme

Řešíte nárok na mateřskou dovolenou? Poradíme

Čekáte rodinu? Povíme si vše o mateřské dovolené, jaký máte nárok na mateřskou dovolenou, kdy je pro vás nejlepší si vybrat zbývající dovolenou. Dozvíte se, že v průběhu mateřské dovolené vám vzniká nárok na další dovolenou.

Jak se zbavit stresu z práce, než vás přemůže

Jak se zbavit stresu z práce, než vás přemůže

Zvládání stresu je individuální. Jsou lidé, kteří milují, když je jejich práce extrémně stresová, a naopak jsou tací, které sebemenší stres vykolejí. Ukážeme vám metody, které vám při pravidelném tréninku pomohou zbavit se stresu z práce. Doplníme i rady, co od stresu dlouhodobě nepomůže.

Vše o hmotné odpovědnosti + VZORY ZDARMA

Vše o hmotné odpovědnosti + VZORY ZDARMA

Hmotná odpovědnost zaměstnance je citlivým tématem. Existují dvě odpovědnosti zaměstnance, schodek a ztráta svěřených věcí. Na oba případy se podíváme a ke každému připojíme vzor dohody, která by měla být podepsána, aby bylo možné schodek nebo ztrátu po vás vymáhat. Pouze ústní dohoda je nedostačující.

Jak požádat zaměstnavatele o studijní volno

Jak požádat zaměstnavatele o studijní volno

Víte, že nárok na studijní volno ze zákona nemáte? Zákoník práce studijní volno nezaručuje. Vždy musíte mít souhlas svého zaměstnavatele. Zjistěte, jak správně zaměstnavatele požádat o studijní volno. Přidáme i tipy, jak postupovat, když chcete studovat obor, který není v souladu s oborem vašeho zaměstnavatele.

Jak na ukončení pracovního poměru dohodou? Využijte vzor

Jak na ukončení pracovního poměru dohodou? Využijte vzor

Často se stává, že potřebujete svůj pracovní poměr ukončit dříve a nemůžete ve stávajícím zaměstnání čekat na klasickou dvouměsíční výpovědní lhůtu. V dalším díle našeho miniseriálu o skončení pracovního poměru se zaměříme na tyto situace, tedy na ukončení pracovního poměru dohodou.

Co vše lze měnit v pracovní smlouvě a jak na zkrácený úvazek

Co vše lze měnit v pracovní smlouvě a jak na zkrácený úvazek

Přiblížíme si zkušební dobu, jak je dlouhá, jak ji lze prodlužovat. A co vše se dá dodatkem v pracovní smlouvě změnit. Připravili jsme pro vás i vzor dodatku k pracovní smlouvě. Podíváme se, jak vypadá pracovní smlouva na zkrácený úvazek.

Kuriózní i nejžádanější zaměstnanecké benefity a daně

Kuriózní i nejžádanější zaměstnanecké benefity a daně

Některé benefity jsou dnes již standardem. Pojďme se podívat na ty nejžádanější zaměstnanecké benefity, a jaké kuriozní benefity se poskytují ve světě. Nezbytnou součástí je i daňové hledisko, které rozebereme na konci tohoto článku.

Vše o služebním autě k soukromým účelům

Vše o služebním autě k soukromým účelům

Benefit nebo pracovní pomůcka, to je služební auto. Ukážeme si, co vše má na starosti zaměstnavatel, co zaměstnanec. Kdy a za jakých podmínek může zaměstnanec využít služební auto i k soukromým účelům, kdo jej může řídit a jak je to se srážkami ze mzdy. K dispozici máte i vzor smlouvy o užívání vozidla pro soukromé a služební účely.

Při odesílání Vaší odpovědi jsme si všimli, že jste již na tuto pracovní nabídku v minulosti () reagoval/a.

Skutečně chcete odeslat Vaši odpověď na stejnou nabídku opakovaně?

administrativa AJ bonus bonusy Bor co CV data den do doba hledám hodnocení HR Inge interní IT Iva je k kandidát ke kol komunikace konzultant ku Luže možnost na nad náplň práce NDA Nika nové o ob obchodní od ohodnocení Oto partner péče plat po pod pozice práce pracovní pracovní doba praxe pro před reporting růst s se SOU společnost společnosti školení Tea teambuilding to Tom týden u v ve vhodná víkend vně vo volno vz vzdělání vzhledem k z za ze zkušenosti

Pracovní portál JenPráce.cz provozuje Coweo

© 2016–2023 Coweo Technologies s.r.o., všechna práva vyhrazena