Práce: Provozní manažer pro technické služby

lokalita: Beroun zadavatel: JOB LEADER CZECH s.r.o.

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Pro našeho významného klienta, hledáme nového Provozního manažera.

Co Vás čeká?

  • Vedení denního provozu společnosti
  • Zajištění efektivnosti hospodaření a hodnocení výkonnosti
  • Koordinace činnosti podřízených pracovníků
  • Fakturace

Co musíte splňovat?

  • SŠ vzdělání – technického směru (výhodou)
  • Praxe na obdobné pozici – velkou výhodou
  • Zkušenosti s vedením týmu pracovníků
  • Znalost práce na PC
  • Technické znalosti

Co Vám nabízíme?

  • Velmi zajímavé mzdové ohodnocení
  • Práce ve stabilní společnosti
  • Možnost profesního růstu
  • Osobní automobil – (i pro soukromé účely)
  • Zaměstnanecké bonusy

V případě Vašeho zájmu, o tuto pracovní pozici, nás kontaktujte na e-mailové adrese: e-mail přes odpovědní formulář

Nehodí se ti tato pracovní nabídka? Doporuč ji přátelům!

Informace o pozici

Lokalita

Beroun

Pracovní poměr

Pracovní smlouva

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Délka prac. poměru

na dobu neurčitou

Typ úvazku

Plný úvazek

Mzda

30.000 – 39.999 Kč

Chcete mít aktuální nabídky práce a brigád ve vaši lokalitě jako první? Vložte váš email:

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním
osobních údajů dle obchodních podmínek.

Toplist