Práce: Asistent kvality s NJ

lokalita: Loučka, okres Zlín zadavatel: JOB LEADER CZECH s.r.o.

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Pro našeho klienta, podnik s vedoucím postavením na trhu v oblasti výroby konektorů, obsazujeme pozici Asistenta kvality s NJ.

Co vás čeká

  • vyhotovování zkušebních plánů pro výrobu a kontrolu (oblast I/O konektorů)
  • provádění optických, elektrických a mechanických zkoušek
  • vyhotovování zkušebních zpráv vzorků
  • zpracování reklamací a 8D reportů
  • vyhodnocování chybových statistik
  • pravidelný reporting na manažera kvality

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • vzdělání technicého směru
  • zkušenost s délkovými e elektrickými (popř. speciálními) měřícími přístroji
  • znalost němčiny na komunikativní úrovni
  • práce na PC (MS Office – Outook, Word a Excel)

Co vám můžeme nabídnout

zázemí stabilní společnosti

dlouhodobé pracovní uplatnění

možnost kariérního růstu

Místo výkonu práce

Loučka (Újezd u Val. Klobouk)

V případě, že Vás zaujala tato nabídka, zasílejte Váš strukturovaný životopis na uvedený kontakt, děkujeme.

Nehodí se ti tato pracovní nabídka? Doporuč ji přátelům!

Informace o pozici

Obor

Ostatní

Pracovní poměr

Pracovní smlouva

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Typ úvazku

Plný úvazek

Mzda

20.000 – 29.999 Kč

Chcete mít aktuální nabídky práce a brigád ve vaši lokalitě jako první? Vložte váš email:

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním
osobních údajů dle obchodních podmínek.

Toplist