Hledáme lidem práci Manpower

Technicko-obchodní zástupce

Lokalita Brno
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Obchod, nákup a prodej zboží

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Do stabilní společnosti zaměřené na technickou podporu, poradenství, prodej a servis výrobků, hledáme obchodního manažera, který se bude specializovat na prodej měřidel v ČR a SK a bude se podílet na dosažení stabilního růstu prodejů těchto produktů.

Popis pozice:

  • Aktivní vyhledávání nových obchodních příležitostí (kontakty z databáze)
  • Udržování a rozvíjení dlouhodobých vztahů se stávajícími zákazníky
  • Navrhování individuálních řešení zákazníkům
  • Příprava cenových nabídek
  • Účast na veletrzích a výstavách
  • Monitoring konkurence
  • Reporting
  • Spolupráce s technickým oddělením

Profil kandidáta:

  • Máte vzdělání technického směru (ideálně strojírenství)
  • Máte praxi na obchodní pozici
  • Orientujete se v oblasti strojírenství (obrábění výhodou)
  • Jste aktivním řidičem skupiny B
  • Máte výborné komunikační a vyjednávací schopnosti
  • Domluvíte se anglicky (produktové katalogy v angličtině)

Nabízíme:

  • Zázemí stabilní společnosti
  • Zajímavé finanční ohodnocení, které se bude odvíjet od Vašich zkušeností a výsledků
  • Automobil i pro soukromé účely
  • Telefon + PC
  • Nástup možný ihned
  • Možnost částečné práce na HO
  • Penzijní pojištění
  • Kancelář v centru Brna

Oslovila Vás tato výzva? Tak neváhejte a zašlete mi Váš životopis v českém jazyce prostřednictvím odpovědního formuláře nebo přímo na e-mail: e-mail přes odpovědní formulář.

Budu se těšit na Vaše reakce!

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Benefity

  • Finanční bonusy / prémie Finanční bonusy / prémie
  • Pružná pracovní doba Pružná pracovní doba
  • Služební auto Služební auto
  • Příspěvek na stravování Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění Příspěvek na spoření / pojištění

  • Brno
  • MUNIPOLIS s.r.o.
  • 27 500 – 50 000 Kč
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Práce z domova
  • Dovolená navíc
  • Sickdays
  • Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst
  • Firemní akce
  • Pružná pracovní doba
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Zaměstnanecké akcie
  • Kafetérie
Zveřejněno: 25. března
  • Brno
  • Globus ČR, v.o.s.
  • 385 100 Kč / rok
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 23. března
  • Brno
  • Partners Financial Services, a.s.
  • 30 000 – 60 000 Kč
    Benefity:
  • Vzdělávací kurzy
  • Přátelské prostředí
Zveřejněno: 22. března
  • Pelhřimov
  • Petra Hemberová
  • 45 000 – 55 000 Kč
    Benefity:
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Závodní stravování
  • Parkoviště
Zveřejněno: 19. dubna
  • Kroměříž
  • Zuzana Rudelová
  • 28 000 – 36 000 Kč
    Benefity:
  • 13., případně 14. plat
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na volný čas
Zveřejněno: 12. dubna

HOBRA - Školník s.r.o., Petr Havlík, EVROPA realitní kancelář, SOMISO s.r.o., Lead - Project Advices s.r.o., MAKRO Cash & Carry ČR s.r.o., Shoebox CZ s.r.o., Větrník, s.r.o., STAVOSPOL, s.r.o., Brand Promotion CZ, s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., Globus ČR, v.o.s., Jobs Contact Personal, s.r.o., ATLAS software a.s., ELFETEX, spol. s r.o., NOVÁK maso - uzeniny s.r.o., LPP Czech Republic, s.r.o., Forscope a.s., KANZELSBERGER a.s., JISTU recruitment s.r.o., Pet Planet s.r.o., PTF financial s.r.o., LKQ CZ s.r.o., REJZR s.r.o., MOTOCYKLY BRNO spol. s r.o., ČSOB Stavební spořitelna, a.s., Věra Pietrasová, APF VENTURE CAPITAL CR s.r.o., JOBSTART s.r.o., GOAL SPORT technology s.r.o., Winkler CZ s.r.o., 100% REWORK s.r.o., Horavia s.r.o., DHO s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., BBND GROUP s.r.o., SMS finance, a.s., ManpowerGroup s.r.o., HANYA corporation s.r.o., Möbelix, Prestify s.r.o., VAŠE SLUNCE a.s., NEW YORKER CZ, s.r.o., SAFE LOGIC s.r.o., McDonald`s ČR spol. s r.o., MUNIPOLIS s.r.o., H&B Group s.r.o., Česká spořitelna, a.s., K&L Rock Services s.r.o., NOVOTNÝ CONSULTING s.r.o., CESK, s.r.o., 4 P & P, spol. s r.o., Porto MMXVII s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., Rex Concepts PLK Czech s.r.o., Proveon, a.s., Josef Manner s.r.o., Partners Financial Services, a.s., Ubbe s. r. o., Retail active s.r.o., RAVEN CZ a.s., AC Jobs, s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Back office pracovník / pracovnice, Specialista / specialistka plánování, Mechanik / Mechanička, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Bankovní pracovník / pracovnice, Bankovní specialista / specialistka, Investiční makléř / makléřka, Makléř / Makléřka, Pojišťovací makléř / makléřka, Pojišťovací poradce / poradkyně, Úvěrový specialista / specialistka, Cukrář / Cukrářka, Číšník / Servírka, Kuchař / Kuchařka, Pekař / Pekařka, Pomocný pracovník / pracovnice v gastronomii, Konzultant / konzultantka IT, Account Manager / Key Account Manager, Nákupčí, Obchodní asistent / asistentka, Referent / Referentka, Obchodník / Obchodnice, Obsluha lidí, Pokladní, Pomocný pracovník / pracovnice v obchodě, Prodavač / Prodavačka, Specialista / specialistka nákupu, Specialista / specialistka ve službách, Šič / Šička, Dělník / Dělnice, Generální ředitel / ředitelka (CEO), Oblastní ředitel / ředitelka, Produktový manažer / manažerka, Výkonný ředitel / ředitelka, Automechanik / Automechanička, Chovatel / Chovatelka, Ošetřovatel / ošetřovatelka zvířat, Veterinární lékař / lékařka, Zoolog / Zooložka, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektrospecialista / Elektrospecialistka, Elektrikář / Elektrikářka, Servisní technik / technička, Manažer / manažerka prodeje, Obchodní zástupce / zástupkyně, Aranžér / Aranžérka, Finanční specialista / specialistka

Celá ČR, Brno

Vše o hmotné odpovědnosti + VZORY ZDARMA

Zapněte si kameru, začíná online pohovor

V čem jsou hlavní rozdíly mezi osobním a online pohovorem, na co všechno se musíte dopředu připravit. Povíme si i o nejčastějších chybách, kterých byste se měli vyvarovat. Svá specifika má i čistě telefonický pohovor, bez videa, o kterých vám také řekneme, abyste byli připraveni na vše.

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením je důležité nejen pro sociální společnost, ale i pro vaši firmu. Ukážeme vám i jiné než jen finanční výhody. Pokud nemůžete osoby se zdravotním postižením zaměstnávat, představíme vám možnosti, jaké máte, abyste nemuseli odvádět částky do státního rozpočtu.

Poradíme vám, jak odpovědět na pracovní inzerát

Assessment centrum - jak se připravit a uspět

Jak požádat zaměstnavatele o studijní volno

Víte, že nárok na studijní volno ze zákona nemáte? Zákoník práce studijní volno nezaručuje. Vždy musíte mít souhlas svého zaměstnavatele. Zjistěte, jak správně zaměstnavatele požádat o studijní volno. Přidáme i tipy, jak postupovat, když chcete studovat obor, který není v souladu s oborem vašeho zaměstnavatele.

První den v práci je náročný. Pomůžeme vám!

Kde a jak si najít nejlepší brigádu a práci při studiu

Znáte svá práva? Minimální mzda v ČR

Minimální mzda je minimální výše odměny za odvedenou práci v pracovněprávním vztahu. Mzda nesmí být nižší než minimální mzda. Zjistěte, jaká je aktuální minimální mzda, jaká je minimální mzda hodinová a minimální mzda měsíční. Pro srovnání vám ukážeme i minimální mzdu z roku 2003.

Vzdělávání v HR - TOP 10 magazínů

AJ akce anglicky auto automobil Bor ČR data den e-mail formulář hledám hodnocení HR inzerát inzeráty IT kancelář kandidát manažer místa mobil možnost obchodní obchodní zástupce ohodnocení pec pojištění poradenství postup pozice práce pracovní pracovní místa reporting růst SOU společnost společnosti spolupráce stabilní telefon uchazeč vyšší vzdělání zástupce životopis české databáze díl finanční komunikační kontakt obchod oblast oblasti oddělení odpovědní PC penzijní penzijní pojištění PR prodej produktové profi příležitost případ příprava přístup report řešení řidič servis schopnost schopnosti stav stroj strojírenství technické technický volná pracovní místa vztah zákazník zkušenost