Hledáme lidem práci Manpower

Technicko-obchodní zástupce s AJ - Morava / Slovensko

Lokalita Olomouc
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Obchod, nákup a prodej zboží

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Pro německou nadnárodní obchodně-strojírenskou firmu hledáme nového Obchodně-technického zástupce, který zastřeší obchodní zastoupení na Slovensku a části Východní Moravy.

Máte zkušenosti na obdobné pozici?

Komunikativní AJ pro Vás není problém?

Pak hledáme právě Vás a těším se na Váš životopis v angličtině a češtině!

Popis pozice:

Vaším úkolem bude rozvíjet vztahy se stávajícími klienty a aktivně hledat a získávat nové zákazníky pro produktové portfolio firmy. Pohybovat se budete primárně ve firmách s výrobním či strojírenským zázemím, které výrobky firmy nepochybně znají. Pro klienty budete partnerem, jelikož bude nutné pochopit jejich výrobu a procesy a navrhnout nejlepší produkt k vyřešení jejich požadavků.

Profil kandidáta:

Od obchodníka očekáváme dravost a výborné prezentační a komunikační dovednosti a podmínkou jsou zkušenosti na technicko-obchodní pozici (strojírenství) alespoň dva roky. Nezbytná je pak aktivní znalost AJ pro komunikaci s klienty i mateřskou firmou, které budete reportovat. Důležitá je pak i ochota cestovat a být na Slovensku tři dny v týdnu.

Nabízíme:

Za svou práci dostanete poctivě zaplaceno - fixní mzda a kvartální bonusy závislé na obchodních výsledcích. K dispozici budete mít i služební auto pro soukromé účely, dovolenou navíc a plně hrazené vybavení home office. Dostanete i prostor k osobnímu a profesnímu rozvoji a možnosti ke kariérnímu růstu na pozici Area Managera nebo Key Accout Managera.

Našli jste nabídku, která Vás zaujala? Pak čekám na Váš životopis v angličtině a češtině!

  • Olomouc
  • Martin Podmol
  • 40 000 – 80 000 Kč
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek, Trainee program
  • Vhodné pro cizince
    Benefity:
  • Práce z domova
  • Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst
  • Firemní akce
  • Pružná pracovní doba
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Zahraniční pracovní cesty
  • Vzdělávací kurzy
  • Zvýhodněné půjčky
  • Příspěvek na vzdělávání
Zveřejněno: 22. dubna
  • Divišov
  • ABREX s.r.o.
  • 19 000 – 22 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 6. února
  • Jindřichův Hradec
  • Nemocnice Jindřichův Hradec, a.s.
  • od 25 000 Kč
  • Prušánky
  • Základní škola a Mateřská škola…
  • 29 490 – 34 050 Kč
  • Liberec
  • Teplárna Liberec, a.s.
  • 23 000 – 29 000 Kč
  • Liberec
  • Jiří Pokorný - daňoví poradci s.r.o.
  • 20 000 – 35 000 Kč

Proveon, a.s., AGENTURA PLUS, spol. s r.o., NEW YORKER CZ, s.r.o., VAŠE SLUNCE a.s., SMS finance, a.s., SAFE LOGIC s.r.o., Globus ČR, v.o.s., McDonald`s ČR spol. s r.o., AULO MJCZ s.r.o., Česká spořitelna, a.s., JANEMI s.r.o., Ollies dorty s.r.o., JISTU recruitment s.r.o., SANITINO s.r.o., HUMANIC CZ spol. s r.o., Hays Czech Republic, s.r.o., 21 Consult Group s.r.o., EVROPA realitní kancelář, Shoebox CZ s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., Rock Point a.s., FERATT fashion s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Jobs Contact Personal, s.r.o., Martin Podmol, Lidl Česká republika s.r.o., Vitacall s.r.o., HalfPrice, MAKRO Cash & Carry ČR s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Asistent / Asistentka, Back office pracovník / pracovnice, Office manager, Překladatel / Překladatelka, Telefonní operátor / operátorka, Telefonní prodejce / prodejkyně, Vedoucí týmu / Team leader, Bankovní specialista / specialistka, Finanční analytik / analytička, Finanční poradce / poradkyně, Investiční makléř / makléřka, Makléř / Makléřka, Odborný asistent / asistentka, Osobní bankéř / bankéřka, Pojišťovací poradce / poradkyně, Specialista / specialistka v pojišťovnictví, Barista / Baristka, Číšník / Servírka, Kuchař / Kuchařka, Manager, Obsluha lidí, Pekař / Pekařka, Pomocný pracovník / pracovnice v gastronomii, Account Manager / Key Account Manager, Obchodní asistent / asistentka, Referent / Referentka, Obchodník / Obchodnice, Pokladní, Pomocný pracovník / pracovnice v obchodě, Prodavač / Prodavačka, Specialista / specialistka ve službách, Vedoucí obchodu, Pracovník / pracovnice ve službách, Realitní makléř / makléřka, Masér / Masérka, Sociální pracovník / pracovnice, Terapeut / Terapeutka, Generální ředitel / ředitelka (CEO), Oblastní ředitel / ředitelka, Personální manažer / manažerka, Výkonný ředitel / ředitelka, Specialista / specialistka v energetice, Manažer / manažerka prodeje, Obchodní zástupce / zástupkyně, Aranžér / Aranžérka, Finanční specialista / specialistka

Olomouc, Celá ČR, Vsisko, Velký Týnec, Velký Týnec, Velká Bystřice

Přehled otázek a odpovědí na pracovním pohovoru

Buďte nejpřipravenějším kandidátem na pohovoru!

Pracovní smlouva na dobu určitou i neurčitou, její obsah a vzor

Nerovnoměrná pracovní doba s příklady

Výhody a nevýhody sdíleného pracovního místa

Kdy vám musí schválit neplacené volno + VZOR

Zjistěte, zda máte nárok na otcovskou dovolenou

Jak podat insolvenční návrh na zaměstnavatele

Odbory - proč a jak je založit

Vše o služebním autě k soukromým účelům

AJ auto bonus bonusy Bor hledám hledat home office HR IT kandidát Luže manager možnost mzda náplň práce Německo nové obchodní obchodní zástupce Office partner pozice práce procesy rozvoj růst služební služební auto SOU v týdnu vztahy zástupce zkušenosti znalost životopis dny dovednost firmy kariérní komunikační komunikační dovednost komunikační dovednosti Morava možnosti náplň národní navíc obchod obchodník osobní PC PR problém proces produktové profesní profi report rok řešení stroj strojírenství technické úkol vybavení výrobní vztah zákazník zkušenost