Volné místo ve skladu pro MANIPULANTA!

Lokalita Turnov
Firma ManpowerGroup s.r.o.

Bohužel, tato nabídka již není aktuální.

Našli jsme pro vás ale jiné možnosti:

Pro výrobní společnost v Turnově (mimo automotive), hledáme šikovného manipulanta do skladu!

Popis pozice:

  • Náplní Vaší práce bude manipulace s hotovými výrobky a materiálem pro výrobu.
  • Budete nakládat a vykládat nákladní vozidla.
  • Jede se ve dvousměnném režimu.

Profil kandidáta:

  • Požadujeme předchozí praxi ze skladu, dobrý zdravotní stav a ochotu pracovat na směny.

Nabízíme:

  • Výdělek okolo 25 000,- v hrubém
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • 1 den Zdravotního volna
  • Stravenky v hodnotě 110,-
  • Příspěvek na dopravu
  • Čtvrtletní příspěvek 3000,-
  • Náborový příspěvek až 20 000,-
  • Firemní akce
  • Nástup přímo do kmene společnosti

Líbí se Vám nabídka a chcete se do firmy podívat osobně? Zašlete mi Váš životopis přes odpovědní formulář! :-)

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Naše inzeráty jsou v některých případech psány v ženském nebo mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě se nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup naší společnosti k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.

Benefity

  • Sickdays
  • Finanční bonusy / prémie
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění