Volné místo ve firmě OLMAN SERVICE s.r.o.

Pracovník/ce úklidu - úklid kanceláří Brno-centrum

Pracovní poměr práce na zkrácený úvazek
Smluvní vztah pracovní smlouva
Práce vhodná také pro zdravotně postižené
Lokalita Brno
Firma OLMAN SERVICE s.r.o.
Min. vzdělání Základní
Hrubá mzda 1.500 Kč / týden

O nás

OLMAN SERVICE s.r.o.

Naše firma zajišťuje kompletní servis a služby v oblasti správy objektů a ostrahy. Nabízíme našim klientům úklid, péči o zeleň nebo zimní údržbu a zároveň ostrahu osob a majetku. Do našich týmů hledáme kvalitní posily.

Náplň práce:

Firma OLMAN SERVICE s.r.o. – přijme na úklid kanceláří v centru města Brna pracovníka/ce  úklidu.

  • Pracovní místo vhodné pro osobu se zdravotním omezením na HPP – zkrácený úvazek.

Požadujeme:

  • Min. ukončené základní vzdělání
  • Trestní bezúhonnost
  • Praxe v úklidu vítána
  • Manuální zručnost
  • Smysl pro pořádek a čistotu
  • Spolehlivost

Nabízíme:

  • Práci na HPP pro osobu OZP, OZZ
  • Příjemné pracovní prostředí
  • Možnost zaměstnaneckých půjček pro OZP
  • Náborový příspěvek až do výše 5.000 Kč pro OZP

Bližší informace Vám poskytneme na telefonu: zobrazit tel. číslo, a nebo posílejte životopisy na adresu: Odpovědět na inzerát

Nabízíme:

Požadujeme:

Máte zájem o tuto nabídku? Odpovědět na inzerát