SVÁŘEČ - vždy volné víkendy!

Smluvní vztah pracovní smlouva
Práce vhodná také pro absolventy
Lokalita Hustopeče
Firma Frauenthal Airtank Hustopeče s.r.o.
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Hrubá mzda 28.000 – 42.000 Kč
Kontakt Kateřina Jarošová, zobrazit tel. číslo

Náplň práce:

Hledáme svářeče na různé pozice.

  • manipulace s výrobky, obsluha svařovacích automatů
  • ruční svařování
  • obsluha robota, tvorba nových programů, údržba

Co od Vás očekáváme:

  • Alespoň základní zkušenosti se svařováním
  • Vhodné i pro absolventy se studiem zaměřeným na svařování

Co Vám můžeme nabídnout:

  • komfortní odpočinkové zóny, vlastní zamykací skříňka na pracovišti
  • měsíční odměny ke mzdě,
  • všechny přesčasy jsou evidované a proplacené,
  • 37,5 hodinový pracovní týden a týden dovolené navíc,
  • teplé stravování jen za 23–36 Kč (výběr z 5 jídel každý den),
  • k dispozici velké parkoviště a kolárna pro vaše kolo,
  • autobusové a vlakové nádraží 2 minuty chůze od nás,
  • výhodné telefonní tarify,
  • velkorysý příspěvek na penzijní připojištění,
  • pravidelný příspěvek na kulturu a sport,

a spoustu dalších benefitů.

Benefity

  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • Firemní akce
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na volný čas
  • Závodní stravování
  • Občerstvení na pracovišti
  • Parkoviště

Máte zájem o tuto nabídku? Odpovědět na inzerát