Elektrikář

Smluvní vztah pracovní smlouva (na dobu neurčitou od 1. 5. 2022)
Lokalita Štětí
Firma LABE WOOD s.r.o.
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Hrubá mzda 30.000 – 35.000 Kč

O nás

Rosteme a hledáme posily do našeho oddělení elektro údržby.
Potřebujeme člověka, kterému vyhovuje směnný provoz, který rád pečuje o technologie a nestandardní poruchy vnímá jako výzvu, čemu novému se naučit.

Společnost LABE WOOD s.r.o. vybudovala ve Štětí na Litoměřicku moderní pilu na zpracování měkkého jehličnatého dřeva. Závod se tak zařadil mezi největší zpracovatele dřeva v republice. Nová moderní pila zpracovává kulatinu s roční kapacitou 1 mil. m3. Vytváří produkty pro truhlářské a stavební práce ve formě hranolů, desek, lišt a latí. Vedlejší produkt výroby, kterým je dřevní štěpka, zpracovává jako surovinu papírna Mondi Štětí.

Náplň práce:

• řešení a odstraňování elektro-poruch – ve všech prostorách společnosti
• aktualizování technické dokumentace, výkresů atd.
• dokumentace použitých náhradních dílů a odstraněných závad
• zodpovědnost za hospodárné využívání náhradních dílů
• podílení se na elektromontážích
• realizace revize ručního elektrického nářadí a elektrospotřebičů
• práce na čtyř směnný provoz

Co od Vás očekáváme:

  • znalost technologických postupů, výrobní technologie
  • orientace v technické dokumentaci
  • znalost náhradních dílů-elektro
  • vyhl. 50,§6

Co Vám můžeme nabídnout:

  • zázemí nové společnosti,
  • přátelská pracovní atmosféra a moderní pracovní prostředí,
  • trvalý odborný růst
  • výkonnostní prémie měsíčně až do výše 15%
  • osobní hodnocení – odměny až do výše 10%
  • příplatek za noční směnu 25%

Benefity

  • Dovolená navíc
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na dopravu

Máte zájem o tuto nabídku? Odpovědět na inzerát