- 28 000 Kč
- Plný úvazek Plný úvazek
Hledáme Specialistu plánování do Amcor Flexibles Prostějov! 🚚✨
Chceš být u rozjezdu něčeho velkého? Nadnárodní obalová společnost Amcor právě rozšiřuje své působení v České republice a do našeho moderního závodu v Prostějově hledáme novou posilu na pozici Plánovače výroby.
Závod hraje klíčovou roli v dodávkách flexibilních obalů pro oblasti kávy a péče o domácí mazlíčky. A právě ty můžeš být součástí týmu, který se stará o to, aby všechno běželo hladce.
🔹 Plánování zakázek od A do Z
🔹 Termínové a kapacitní plánování výroby
🔹 Vyhodnocování plnění plánů, analýza odchylek
🔹 Úzká spolupráce s výrobou, nákupem, zákaznickým servisem i kvalitou
🔹 Analýza prostojů ve výrobě
🔹 Spolupráce na plánování nových projektů a vzorků
🔹 Práce v SAPu a dalších interních systémech
✔️ VŠ nebo SŠ vzdělání
✔️ Zkušenost s plánováním výroby (alespoň základní)
✔️ Pokročilou angličtinu (denní využití)
✔️ Dobrou znalost práce s PC (Excel, plánovací systémy)
✔️ Odolnost vůči stresu a flexibilitu
✔️ Týmového ducha a chuť věci posouvat dál
🏭 Nový závod, nové výzvy, neformální atmosféra
👥 Firemní akce a přátelský kolektiv
💰 Zajímavou mzdu s pravidelným přehodnocením
🌴 5 týdnů dovolené, příspěvek na penzijko a dojíždění
🍱 Obědy za dvacku a další firemní benefity
👉 Chceš se na to mrknout zblízka? Pošli nám životopis v češtině a angličtině a přidej se k nám – právě teď je ten správný čas!

Odpovídáte na nabídky, ale firmy se neozývají? Dostáváte jednu zamítavou odpověď za druhou? Někdy stačí změnit způsob, jakým reagujete a jak se v životopisu představíte. Hledání práce umí být vyčerpávající. Člověk čeká, kontroluje e-mail, doufá v telefonát – a nic. Po čase snadno získá pocit, že už to nemá cenu. Často ale nejde o to, že byste byli špatní kandidáti. Problém může být jednodušší: reagujete pozdě, posíláte stejné CV na různé pozice nebo zaměstnavatel hned nevidí, proč by měl pozvat právě vás.

Životopis je pro většinu kandidátů první (a často i jediný) kontakt se zaměstnavatelem. Je to dokument, který má během několika desítek sekund rozhodnout o tom, jestli vás personalista nebo náborový systém posunou ve výběrovém řízení dál, nebo se vaše reakce zařadí mezi desítky dalších.

Hledání práce je proces, který většina lidí zažije mnohokrát za život. Zatímco kdysi lidé práci tak často neměnili, dnes není ojedinělé střídat ji po dvou až třech Přesto mnoho kandidátů zjišťuje, že realita trhu práce je často jiná, než očekávali..

Trh práce se s nástupem umělé inteligence nezměnil jen technicky, ale i v tom, jak se kandidáti prezentují, jak firmy vybírají a co dnes rozhoduje o pozvání na pohovor. Mnoho postupů, které ještě před několika lety fungovaly, dnes přestává být efektivních. Pokud tedy člověk hledá nebo mění práci v roce 2026, musí některé věci dělat jinak než dřív.