- 35 000 – 45 000 Kč
- Plný úvazek Plný úvazek
Jsme úspěšný e-shop s dětským zbožím a hračkami. Na trhu působíme 15. rokem a neustále se rozvíjíme a rosteme.
Do našeho týmu hledáme zodpovědnou a šikovnou osobu na chystání a balení objednávek z e-shopu, příjem zboží
Chystání objednávek s pomocí PDA.
Příjem zboží a jeho zaskladnění, vytváření příjemek, kontrola zboží (účetní systém Pohoda).
Balení zboží (zejména hraček a kojeneckých potřeb).
Další pomoc na skladě spojená s expedicí.
Práce v účetním systému Pohoda.
Dobrou znalost práce na PC (znalost účetního systému Pohoda výhodou).
Fyzickou zdatnost a manuální zručnost.
Spolehlivost a týmovou spolupráci - zakládáme si na dobrých vztazích a fajn atmosféře na pracovišti.
Pečlivost, smysl pro pořádek.
Zkušenost s prací se čtečkou.
Různorodou zajímavou práci s hračkami a kojeneckým zbožím.
Stabilní práci na HPP
Pracovní doba Po - Pá 8:30 – 17:00 h
Pracoviště v Brně - Králově Poli s dobrou dopravní dostupností
Příspěvek na stravu 99 Kč/ den
Slevu na výrobky z našeho sortimentu
Čtvrtletní prémie

Hledání práce je proces, který většina lidí zažije mnohokrát za život. Zatímco kdysi lidé práci tak často neměnili, dnes není ojedinělé střídat ji po dvou až třech Přesto mnoho kandidátů zjišťuje, že realita trhu práce je často jiná, než očekávali..

Trh práce se s nástupem umělé inteligence nezměnil jen technicky, ale i v tom, jak se kandidáti prezentují, jak firmy vybírají a co dnes rozhoduje o pozvání na pohovor. Mnoho postupů, které ještě před několika lety fungovaly, dnes přestává být efektivních. Pokud tedy člověk hledá nebo mění práci v roce 2026, musí některé věci dělat jinak než dřív.

Kdy začít hledat letní brigádu, abyste měli náskok? Podle dat portálu JenPráce.cz nabídka brigád pravidelně roste už od konce dubna a vrcholí na začátku léta. Kdo začne včas, má větší výběr i vyšší šanci získat lepší práci.

Jakou práci hledat, když nemáte praxi, zkušenosti ani vyučení? V roce 2026 je stále velká poptávka po lidech do skladů, výroby, ostrahy nebo pomocných provozních pozic. V článku se podíváme na to, jaké profese jsou dnes nejvíc žádané, kde můžete začít i bez zkušeností a zda můžete získat rekvalifikaci přes Úřad práce.