Volné místo ve firmě Comac jobs s.r.o.

Řidič vnitropodnikové dopravy Kolín

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Ovčáry, okres Kolín
Firma Comac jobs s.r.o.
Kategorie Doprava, logistika a zásobování, Řidič / Řidička
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Hrubá mzda 31.000 – 35.000 Kč

O nás

Comac jobs s.r.o.

Najděte si lepší práci v aktuální nabídce pracovních míst z celé České Republiky. Hlavními zásadami společnosti Comac Jobs, je kvalitní výběr zaměstnanců, intenzivní komunikace, a to jak s kandidáty, se zaměstnanci, tak s klienty, absolutní dodržování zákonů a podmínek přidělování zaměstnanců určených státem (srovnatelné mzdové podmínky apod.), a podpora zaměstnanců v pracovních či pracovněprávních záležitostech po celou dobu pracovního poměru.

Řídit kamion byla tvá jasná volba, ale vadí ti být celý týden na cestách? Máme pro tebe řešení, pojď pracovat k nám na 7,5 hod denně s volnými víkendy.

Náplň práce:

 ●  vyčkáte na nakládku/vykládku zboží
 ●  rozvezete zboží našim zákazníkům v rámci průmyslové zóny
 ●  používat radiofrekvenční technologie RFID
 ●  pravidelně kontrolovat technický stav svěřeného vozidla

Co od Vás očekáváme:

 ●  praxi a jistotu v řízení C+E, profesní průkaz
 ●  spolehlivost, pečlivost
 ●  ochotu pracovat na 3 směny R/N/O
 ●  čistý trestní rejstřík

Co Vám můžeme nabídnout:

 ●  nástup do kmene společnosti
 ●  mzdu od 31 000 Kč
 ●  měsíční bonusy 0-3100 Kč
 ●  plně hrazené stravenky v hodnotě 150 Kč/den
 ●  příspěvek na dopravu do práce
 ●  týden dovolené navíc
 ●  po zkušební době další benefity - cafeterie, zvýhodněné volání, Multisport
 ●  po zapracování navýšení mzdy
 ●  nástup možný ihned
 ●  místo výkonu Kolín Ovčáry

  • Ovčáry, Kolín
  • Comac jobs s.r.o.
  • 32 000 – 37 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 27. března
  • Kolín
  • ManpowerGroup s.r.o.
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • Příspěvek na dopravu
Zveřejněno: 26. března
  • Brandýs nad Labem-Stará Boleslav
  • Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.
  • 25 000 – 30 000 Kč
  • Vhodné pro absolventy
  • Holoubkov
  • Hana Kopačková
  • 35 000 – 65 000 Kč
Zveřejněno: 18. října
  • Ing. Petra Semeráková
    Benefity:
  • 13., případně 14. plat
  • Firemní akce
  • Vzdělávací kurzy
  • Kafetérie
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na volný čas
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Hradec Králové
  • Jaromíra Hušková
    Benefity:
  • Kariérní růst
  • Občerstvení na pracovišti
Zveřejněno: 11. října
  • Mladá Boleslav
  • Marcela Bočková
  • 40 000 – 60 000 Kč
    Benefity:
  • Pružná pracovní doba
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Frýdek-Místek
  • Radka Mičanová
    Benefity:
  • Slevy na firemní zboží
  • Závodní stravování

AUTO PATRON s.r.o., DoDo Czech s.r.o., HOFMANN WIZARD s.r.o., TOPTRADE, spol. s r. o., Comac jobs s.r.o., Yusen Logistics (Czech) s.r.o., UBC s.r.o., Šmídl s.r.o., ARAMARK, s.r.o., AC Jobs, s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., Crocodille ČR, Grafton Recruitment s.r.o., Zenit, spol.s r.o., MIMO BOHEMIA, a.s., AJK CZ s.r.o., EXVER FOOD, s.r.o., CROSSDOCK GROUP s.r.o., Almeco, s.r.o., Česká pošta, s.p., LEPŠÍ PRÁCE s.r.o., PROROZVOZ s.r.o., Explosia a.s., ForCamping s.r.o., HYGOTREND, s.r.o., Mosolf Automobillogistik s.r.o., BAKKER, s.r.o., Ředitelství silnic a dálnic s. p., VIVANTIS a.s., PERFO LINEA a.s., TIR CENTRUM s.r.o., Správa železnic, státní organizace, Wolt Česko s.r.o., CRI ameba.eu, s.r.o., PPL CZ s.r.o., M.Preymesser logistika, spol. s r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., OBB stavební materiály, spol. s r.o., Moveto Delivery s.r.o., NOVPLASTA CZ, s.r.o., Expedo s.r.o., Sécheron Hasler CZ, spol. s r.o., XXXLutz, Transport Cargo Express s.r.o., MAKRO Cash & Carry ČR s.r.o., INTERM Spedition s.r.o., Futurum personal s.r.o., DISPONERO s.r.o., MAXIN'S People Czech, s.r.o., BREADWAY a.s., PJ EXPEDIS, spol. s r.o., Košík.cz s.r.o., BAUFERA s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Asistent / Asistentka, Back office pracovník / pracovnice, Technickoadministrativní pracovník / pracovnice, Telefonní operátor / operátorka, Balení zásilek, Disponent / disponentka dopravy, Dopravce / Dopravkyně, Dělník / Dělnice, Kurýr / Kurýrka, Logistik / Logistička, Manažer / manažerka logistiky, Mechanik / Mechanička, Nákupčí, Obsluha strojů, Operátor / operátorka expedice, Operátor / operátorka poštovního provozu, Poštovní doručovatel / doručovatelka, Pracovník / pracovnice poštovního provozu, Převozník / Převoznice, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Specialista / specialistka logistiky, Taxikář / Taxikářka, Závozník / Závoznice, Specialista / specialistka IT, Manažer / manažerka nákupu, Obchodní asistent / asistentka, Referent / Referentka, Obchodník / Obchodnice, Pomocný pracovník / pracovnice v obchodě, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Autoelektrikář / Autoelektrikářka, Automechanik / Automechanička, Kontrolor / Kontrolorka, Opravář / Opravářka, Operátor / operátorka výroby, Prodejce / prodejkyně vozů, Seřizovač / seřizovačka strojů, Montážník / montážnice, Řezník a uzenář / Řeznice a uzenářka, Manažer / manažerka prodeje, Support IT, Obchodní zástupce / zástupkyně, Shift leader / Vedoucí směny

Praha 9 - Dolní Počernice, Praha 9 - Horní Počernice, Praha 9 - Běchovice, Starý Vestec, Ovčáry, okres Kolín, Celá ČR, Kolín, Poděbrady, Kutná Hora, Žiželice, okres Kolín, Nymburk, Čáslav, Uhlířské Janovice, Český Brod, Roudnice, Staré Ždánice, Stéblová, Úvaly, Čelákovice, Pardubice, Jirny, Benátky nad Jizerou, Dobrovice, Divišov, Mnichovice, okres Praha-východ, Mirošovice, Chrudim, Strančice, Jičín, Říčany, okres Praha-východ, Řepov, Hlavenec, Brandýs nad Labem-Stará Boleslav, Slatiňany, Tuněchody, Hradec Králové, Velké Popovice, Cerekvice nad Bystřicí

Výpovědní lhůta a vše, co potřebujete znát

Chystáte se podat výpověď v práci nebo jste výpověď dostali? Pak je tento článek právě pro vás. Dozvíte se vše o výpovědní době, jak na ni nahlíží zákoník práce, jak se výpovědní doba počítá, jak je to s nemocí ve výpovědní době a mnoho dalších zajímavých a užitečných informací.

Nerovnoměrná pracovní doba s příklady

Jednoduché ukončení dohody o pracovní činnosti

Jak na ukončení pracovního poměru ze zdravotních důvodů

Vše, co chcete vědět o pracovní neschopnosti

Onemocněli jste? Nejsme roboti, stát se to může každému. Poradíme vám, jak postupovat. Pro takové případy je zde institut dočasné pracovní neschopnosti. S námi se dozvíte vše o neschopence, vycházkách, kontrolách, které vás mohou navštívit, jak a kým budete v době vaší nemoci zaplaceni a mnoho užitečných rad. Připomeneme vám, jaké jsou vaše povinnosti.

Nelegální zaměstnávání aneb práce na černo

Povíme vám, jak rozpoznat zaměstnávání na černo. Jaká jsou rizika práce na černo a jak vysoké jsou pokuty pro zaměstnance, který pracuje na černo, a pro zaměstnavatele, který práci na černo umožnil. Dále vám poradíme, jak poznat, že agentura práce má potřebné oprávnění, a vy se nebudete podílet na nelegálním zaměstnávání.

Assessment centrum - jak se připravit a uspět

Vše, co musíte znát o sick day

Řekneme si vše o sick day, co to je, kdo určuje podmínky pro čerpání dne na zotavenou, jak je sick day proplácený.

Vše o služebním autě k soukromým účelům

Motivační dopis, který zaujme, a jeho vzor

benefit benefity bonus bonusy den HR IT Kolín místo mzdy náplň práce Ovčáry pečlivost podnik práce příspěvek řízení směny společnost společnosti sport stravenky technologie týden týden dovolené navíc víkend výkon cafeterie dovolené kov měsíční náplň navíc opravy PR profesní průmysl průmyslové řešení stav technický technolog výše zákazník zkušební