CNC frézař

Smluvní vztah pracovní smlouva
Lokalita Holoubkov
Firma Triangle Recruitment CZ s.r.o.
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Hrubá mzda 35.000 – 65.000 Kč

O nás

Pro našeho klienta, strojírenskou společnost, zabývající se výrobou speciálních strojů na výrobu umělých hmot, gumy a tapet, stavbou nástrojů, modelů a forem v blízkosti Plzně, hledáme  vhodné kandidáty pro pozici

Náplň práce:

  • Obsluha a částečné programování CNC frézovacího centra nebo CNC horizontky.

Co od Vás očekáváme:

  • vzdělání (min. vyučení) technického směru
  • znalost problematiky CNC frézování
  • znalost systému Heidenhain
  • časová flexibilita (směnný provoz)

Co Vám můžeme nabídnout:

  • dlouhodobou pracovní perspektivu v prosperující společnosti
  • bohatý systém benefitů
  • nadprůměrné a velmi motivující finanční ohodnocení

Máte zájem o tuto nabídku? Odpovědět na inzerát