Seřizovač - údržba strojů

Lokalita Plzeň
Firma Triangle Recruitment CZ s.r.o.
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Hrubá mzda 31.000 – 35.000 Kč

O nás

Pro našeho klienta, zajímavou a atraktivní společnost s přátelskou atmosférou, hledáme šikovné kandidáty na pozici seřizovač/ka.

Náplň práce:

Hledáme pozitivně nastavené spolupracovníky, kteří se nebojí práce, rádi se učí nové věci a také své zkušenosti sdílejí, změny vnímají spíše jako výzvy něco zlepšit než jako problém, aktivně hledají řešení a způsoby realizace.

  • Udržení zařízení v co nejefektivnějším chodu - chybovost, vytíženost, provozní náklady.
  • Zajištění oprav zařízení a údržby.
  • Zodpovědnost za zařízení v čistém a provozuschopném stavu.
  • 3. směnný provoz.

Co od Vás očekáváme:

  • Manuální zručnost pro nastavení mechanických součástí strojů.
  • Pečlivost, zodpovědnost.
  • Schopnost spolupráce v kolektivu.
  • Základní znalost práce na PC.
  • Ukončené technické SOU vzdělání.
  • Anglický jazyk.
  • Vyhláška §50.

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Možnost podílet se na nových a zajímavých projektech.
  • Naučit se spoustu nových věcí, ale i možnost uplatnit své znalosti a dovednosti v praxi.
  • Poznat dobrou partu lidí, která táhne za jeden provaz.
  • 25 dnů dovolené.
  • Zkrácená týdenní pracovní doba 37,5 hod./týdně.
  • Příspěvek na stravování ve výši 120 Kč na den.
  • Příspěvek na penzijní připojištění ve výši 1% ze mzdy, min. 300 Kč měsíčně.
  • Příspěvek 1000 Kč měsíčně na Sodexo kartu.
  • 13. mzda

Máte zájem o tuto nabídku? Odpovědět na inzerát