Hledáme lidem práci Manpower

Procesní Engineer v automotive

Lokalita Kadaň
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Průmyslová a chemická výroba

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Do výrobní společnosti v Kadani hledáme vhodného kandidáta na pozici procesního inženýra.

Popis pozice:

Jste procesní inženýr, nebo zkušený strojní inženýr a technolog se znalostí procesů ve výrobě (nejlépe automotive firem)?

Profil kandidáta:

Máte:

  • VŠ technického směru, znalost problematiky procesů
  • Znalosti procesů vstřikolisů
  • Praxe na podobné pracovní pozici min. 2 roky
  • Znalosti elektra, lakovací kabiny atd.
  • 2roky zkušenost v automotive firmě (oblast plastů vítána)
  • Manažerské dovednosti
  • Aj na komunikativní úrovni
  • Řidit se standardy ISO/TS a EMS

Nabízíme:

  • Pružná pracovní doba (7,5 hodiny denně v průměru)
  • Stravenky 105 Kč
  • Unišek 200 Kč měsíčně
  • Penzijní nebo životní pojištění 500 Kč měsíčně
  • Čisté prostředí a příjemný kolektiv
  • Zajívavé finanční ohodnocení dle zkušeností kandidáta

Pokud Vás nabídka zaujala, zašlete váš aktuální životopis na e-mail přes odpovědní formulář.

  • Chomutov
  • SULCO Automotive Group, s.r.o.
  • Plný úvazek
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění
Zveřejněno: 26. března
  • Žatec, Louny
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
  • 13., případně 14. plat
  • Kariérní růst
  • Pružná pracovní doba
  • Příspěvek na volný čas
  • Závodní stravování
Zveřejněno: 22. března
  • Bitozeves
  • ManpowerGroup s.r.o.
    Benefity:
  • Most
  • Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.
Zveřejněno: 25. března

Randstad HR Solutions s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., HOFMANN WIZARD s.r.o., SULCO Automotive Group, s.r.o., Personal fabric - agentura práce, a.s., "LÜFTUNGSTECHNIK M.Ordos" spol. s r.o., Kaufland Česká republika v.o.s., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., DISPONERO s.r.o., ProJobEU s.r.o., Etimos Human s.r.o., RS agentura práce s.r.o., Amphenol Tuchel Industrial GmbH, odštěpný závod, Grafton Recruitment s.r.o., irg s.r.o., JOB LEADER EUROPE s.r.o., KB - BLOK systém, s.r.o., Manuvia FairJob s.r.o., LEPŠÍ PRÁCE s.r.o., Agentura práce Gadasová s.r.o., NOVÁK - papír, s.r.o., LASTING SPORT s.r.o., Kaso Invest s.r.o., TU-FLOR spol. s r.o., ZVOD s.r.o., ČEZ Energetické produkty, s.r.o., VERSANOFIJA s.r.o., S T S  P r u n é ř o v,  a.s., Sonyshop s.r.o., Odenwald CZ s.r.o., ZKL Klášterec nad Ohří, akciová společnost, TOPUS, s.r.o., Toyoda Gosei Czech, s.r.o., BENTELER Automotive Klášterec s.r.o., X-FAST company s.r.o., MOBIDICK CZ s.r.o., Česko Evropská Agentura s.r.o., INTEPLAST CZ s.r.o., TTT-NERES s.r.o., Hutz-El s.r.o., OC - Company s.r.o., DAR Corporation s.r.o., BIBEN s.r.o., FineDine s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Specialista / specialistka plánování, Balení zásilek, Koordinátor / Koordinátorka, Skladník / Skladnice, Specialista / specialistka logistiky, Prodavač / Prodavačka, Vedoucí obchodu, Brusič / Brusička, Dělník / Dělnice, Seřizovač / seřizovačka strojů, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Svářeč / Svářečka, Kontrolor / Kontrolorka, Montážník / Montážnice, Nástrojář / Nástrojářka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Technik / technička ve strojírenství, Mistr / Mistrová, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Plánovač / plánovačka výroby, Pomocný pracovník / pracovnice v průmyslu, Technik / technička výroby, Technolog / technoložka výroby, Servisní technik / technička, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektrikář / Elektrikářka, Kontrolor / kontrolorka kvality, Obsluha strojů, Shift leader / Vedoucí směny, Diagnostik / Diagnostička, Technik / technička automatizace

Kadaň, Klášterec nad Ohří, Chomutov, Údlice, Otvice, Žatec, okres Louny, Havraň, Ostrov, okres Karlovy Vary, Bitozeves, Most, Dalovice, okres Karlovy Vary, Postoloprty, Karlovy Vary, Louny, Rakovník, Teplice, Peruc, Sokolov

Odpovědi na otázky při péči o osobu blízkou

Péče o osobu blízkou není jednoduchá, je náročná časově, psychicky a často i finančně. Zodpovíme všechny vaše dotazy, abychom vám v této situaci pomohli. Vysvětlíme si, kdo je to osoba blízká, jaké jsou vaše povinnosti jako pečující osoba. Povíme si vše o příspěvku na péči, kdo, kde a jak o příspěvek žádá, co je možné z příspěvku zaplatit. Jak je možné skloubit vaši práci s péčí; na co jako zaměstnanec máte nárok. A v neposlední řadě i jak péči o osobu blízkou ukončit.

Velký přehled o ošetřování člena rodiny - OČR

Zjistěte, jaké povinnosti má vedoucí zaměstnanec

Ve většině společností jsou vedoucí zaměstnanci, tedy zaměstnanci, kteří vedou alespoň jednoho podřízeného. Z pozice vedoucího zaměstnance mají tito kolegové specifické povinnosti, které jim stanovuje zákoník práce. Dozvíte se, jak je to se zkušební dobou, přesčasy i případným ukončením pracovního poměru ze strany vedoucího pracovníka či z vaší strany.

Žádost o prodloužení rodičovské dovolené + vzor

Prodloužení, nemoc či dovolená ve zkušební době? Poradíme, jak na to

Vše, co potřebujete vědět o zkušební době. Co je to zkušební doba, je zkušební doba povinná, jak dlouhá je zkušební doba, může být zkušební doba prodloužena? Co zkušební doba a nemoc, zkušební doba a dovolená, nebo co když otěhotníte? Včetně vzoru výpovědi pro zaměstnance.

Na co se připravit při registraci na úřad práce

Vše, co potřebujete vědět o registraci na úřadě práce - musím se registrovat, kde se registrovat, kdy se registrovat se dozvíte v daném článku. Jak probíhá osobní schůzka a co můžete zařídit online z pohodlí domova. Věděli jste, že již nemusíte na úřad práce v místě vašeho trvalého bydliště, ale stačí ten, který je nejblíže vašemu bydlišti, byť jen přechodnému?

Jak napsat životopis, vzor v češtině a angličtině

Než odpovíte na inzerát ve své vysněné společnosti, je třeba mít připravený strukturovaný profesní životopis, který zaujme a sdělí vše potřebné. Pojďme si říci, jak správně napsat životopis, co napsat do životopisu. Poradíme, jaká je správná struktura životopisu. Společně si připravíme strukturovaný profesní životopis v češtině a angličtině a odpovíme na otázky, zda je nutné přidávat fotografii, zda máte koníčky a zájmy v životopise uvádět a mnohé další.

Jaké jsou výhody registrace na úřadu práce

Poradíme vám, jak odpovědět na pracovní inzerát

Rekvalifikační kurzy od úřadu práce

AJ aktuální auto data den doba hledám hodiny hodnocení inženýr ISO IT kandidát manažer Miroslav nabídka náplň práce NDA ohodnocení pojištění pozice práce pracovní pracovní doba praxe prostředí pružná pracovní doba společnost společnosti stravenky vhodné znalost znalosti životní pojištění životopis dar dovednost finanční kolektiv kov manažerské náplň oblast penzijní PR proces procesů profi pružná příjemný rok standard stroj technické technolog výrobní zkušenost životní