Hledáme lidem práci Manpower

PROCESNÍ INŽENÝR - automotive -

Lokalita Liberec
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Technické obory

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Hledáme nového kolegu na pozici Procesního Inženýra do automotive společnosti v Liberci. Máte zkušenosti na obdobné pozici a nebojíte se komunikace v anglickém jazyce? Pak hledáme možná Vás!

Popis pozice:

  • Plánování montážních a výrobních procesů, definice výrobních procesů a metod pro interiérové díly
  • Analýza a optimalizace toků procesů
  • Výpočet kapacity výrobních závodů a linek
  • Analýza specifikací zákazníka
  • Tvorba poptávkových dokumentů
  • Analýza, koncepční návrh a implementace výrobních struktur, procesní toky
  • Účast ve výběrovém řízení pro vhodné dodavatele
  • Investiční plánování v projektovém týmu pro zařízení a nástroje
  • Provádění analýz make-or-buy

Profil kandidáta:

  • Zkušenost z výrobního / průmyslového inženýrství
  • Zkušenosti s plánováním výroby a montáží v automobilovém sektoru
  • Znalost REFA a MTM nebo praktické zkušenosti s analýzami FMEA
  • Aktivní znalost anglického jazyka, německý jazyk výhodou

Nabízíme:

  • Motivační finanční ohodnocení v závislosti na zkušenostech
  • Mobilní telefon a notebook k soukromým účelům
  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění
  • Flexibilní pracovní doba
  • Stravenky
  • Dovolená 5 týdnů
  • Kafetérie
  • Možnost občasné práce z HO
  • Firemní akce

Zaujala Vás pracovní pozice? Zašlete mi Váš životopis a já se s Vámi spojím ohledně detailů.

  • Krupka
  • Miroslava Čermáková
  • 30 000 – 50 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 27. září
  • Klecany
  • Věra Nováková
  • 26 000 – 32 000 Kč

Kdo je THP pracovník a jaký má plat

Kdy můžete dostat nařízený přesčas?

Dozvíte se, co to je přesčas, jaký je rozdíl mezi dobrovolným a povinným přesčasem. Proč jít na dobrovolný přesčas o státním svátku? Vysvětlíme si, jak se přesčasy proplácí a kdy si můžete vzít náhradní volno. Jaké důsledky mohou být, když na přesčas nepřijdete, protože se vám to nehodí.

I vy se na pohovoru ptejte! Jaké jsou typy testování

Co vše lze měnit v pracovní smlouvě a jak na zkrácený úvazek

Vše o sezónní práci v Česku i zahraničí

Jak požádat zaměstnavatele o studijní volno

Víte, že nárok na studijní volno ze zákona nemáte? Zákoník práce studijní volno nezaručuje. Vždy musíte mít souhlas svého zaměstnavatele. Zjistěte, jak správně zaměstnavatele požádat o studijní volno. Přidáme i tipy, jak postupovat, když chcete studovat obor, který není v souladu s oborem vašeho zaměstnavatele.

Odpovědi na otázky při péči o osobu blízkou

Péče o osobu blízkou není jednoduchá, je náročná časově, psychicky a často i finančně. Zodpovíme všechny vaše dotazy, abychom vám v této situaci pomohli. Vysvětlíme si, kdo je to osoba blízká, jaké jsou vaše povinnosti jako pečující osoba. Povíme si vše o příspěvku na péči, kdo, kde a jak o příspěvek žádá, co je možné z příspěvku zaplatit. Jak je možné skloubit vaši práci s péčí; na co jako zaměstnanec máte nárok. A v neposlední řadě i jak péči o osobu blízkou ukončit.

Co dělat, když se setkáte se šikanou na pracovišti

Kde a jak si najít nejlepší brigádu a práci při studiu

Jak zajistíte prodloužení pracovní smlouvy

akce analýza auto automobil dění doba dovolená flexibilní hledám hodnocení inženýr IT kandidát komunikace mobil možnost náplň práce nástroje nová nové ohledně ohodnocení pec plán plánování pojištění pozice práce pracovní pracovní doba pracovní pozice připojištění příspěvek řízení SOU specifika společnost společnosti stravenky telefon vhodné výpočet zkušenosti znalost životopis anglické díl dokument finanční firemní interiér investiční jazyk kov mobilní motivační náplň nástroj německý německý jazyk penzijní PR praktické proces procesů profi projekt projektové průmysl průmyslové sektor stroj tvorba tým výběr výrobní výroby zákazník závod zkušenost životní