PROCESNÍ INŽENÝR - automotive -

Lokalita Liberec
Firma ManpowerGroup s.r.o.
Kontakt Michaela Horčičková, zobrazit tel. číslo

Hledáme nového kolegu na pozici Procesního Inženýra do automotive společnosti v Liberci. Máte zkušenosti na obdobné pozici a nebojíte se komunikace v anglickém jazyce? Pak hledáme možná Vás!

Popis pozice:

  • Plánování montážních a výrobních procesů, definice výrobních procesů a metod pro interiérové díly
  • Analýza a optimalizace toků procesů
  • Výpočet kapacity výrobních závodů a linek
  • Analýza specifikací zákazníka
  • Tvorba poptávkových dokumentů
  • Analýza, koncepční návrh a implementace výrobních struktur, procesní toky
  • Účast ve výběrovém řízení pro vhodné dodavatele
  • Investiční plánování v projektovém týmu pro zařízení a nástroje
  • Provádění analýz make-or-buy

Profil kandidáta:

  • Zkušenost z výrobního / průmyslového inženýrství
  • Zkušenosti s plánováním výroby a montáží v automobilovém sektoru
  • Znalost REFA a MTM nebo praktické zkušenosti s analýzami FMEA
  • Aktivní znalost anglického jazyka, německý jazyk výhodou

Nabízíme:

  • Motivační finanční ohodnocení v závislosti na zkušenostech
  • Mobilní telefon a notebook k soukromým účelům
  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění
  • Flexibilní pracovní doba
  • Stravenky
  • Dovolená 5 týdnů
  • Kafetérie
  • Možnost občasné práce z HO
  • Firemní akce

Zaujala Vás pracovní pozice? Zašlete mi Váš životopis a já se s Vámi spojím ohledně detailů.

Máte zájem o tuto nabídku?