Hledáme lidem práci Manpower

Industrializační inženýr s AJ - junior/senior

Lokalita Stříbro
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Průmyslová a chemická výroba
Hrubá mzda 65.000 – 80.000 Kč

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Hledáte smysluplnou a inspirativní práci ve firmě s unikátním a kvalitním produktem? Chcete pracovat v prostředí, kde ctí jedinečnost a osobnost každého člena týmu? Máte týmového ducha a dokážete táhnout za jeden provaz?

Pakliže k tomu máte strojírenské vzdělání a ovládáte systém CAD, jste tím, koho hledáme!

Popis pozice:

  • zodpovědnost produktu od jeho zavedení po trvalou péči
  • řešení změnových řízení
  • podílení se na vývoji nových produktů
  • práce v CAD
  • správa technické dokumentace
  • spolupráce na interních projektech a komunikace napříč firmou

Profil kandidáta:

  • SŠ/VŠ strojního směru podmínkou
  • zkušenosti z obdobné pozice výhodou
  • pokročilou znalost anglického jazyka slovem i písmem
  • znalost CAD systémů
  • orientace ve 2D a 3D výkresech

Nabízíme:

  • stabilní zázemí v mezinárodní výrobní společnosti
  • velice loajální prostředí
  • možnost seberealizace
  • zajímavé platové ohodnocení
  • týden dovolené navíc
  • flexibilní pracovní doba
  • denní využití anglického jazyka
  • bonusy
  • moderní a přátelské prostředí

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Benefity

  • Dovolená navíc Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie Finanční bonusy / prémie
  • Pružná pracovní doba Pružná pracovní doba
  • Příspěvek na stravování Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění Příspěvek na spoření / pojištění

  • Plzeň
  • ManpowerGroup s.r.o.
  • Plný úvazek
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na dopravu
včerejší
  • Kolín
  • Petra Červinková
Zveřejněno: 20. dubna
  • Skřípov, Prostějov
  • Hana Škrabalová
  • 35 000 – 40 000 Kč
    Benefity:
  • Firemní akce
  • Vzdělávací kurzy
  • Příspěvek na vzdělávání

Schäfer - Menk s.r.o., DELA Company s.r.o., HOFMANN WIZARD s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., Sahm s.r.o., Faiveley Transport Plzeň s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Alfa JOB CZ s.r.o., Triangle Recruitment CZ s.r.o., PILSEN INJECTION, s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., LT trade s.r.o., Gi Group Czech Republic, s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., Gerresheimer Horsovsky Tyn spol. s r.o., Personal fabric - agentura práce, a.s., futurel s.r.o., Markmont, s.r.o., OMEXOM GA Energo s.r.o., SH Job Partners s.r.o., Bc. Martina Lukášová, MBA, Daikin Industries Czech Republic s.r.o., AC Jobs, s.r.o., Trenkwalder a.s.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Disponent / disponentka dopravy, Dopravce / Dopravkyně, Dělník / Dělnice, Kurýr / Kurýrka, Nákupčí, Operátor / operátorka expedice, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Závozník / Závoznice, Instalatér a topenář / Instalatérka a topenářka, Údržbář / Údržbářka, Zámečník / Zámečnice, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Svářeč / Svářečka, Automechanik / Automechanička, Automontážník / Automontážnice, Frézař / Frézařka, Mechanik / Mechanička, Mistr / Mistrová, Montážník / Montážnice, Nástrojář / Nástrojářka, Obráběč / Obráběčka, Opravář / Opravářka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Seřizovač / seřizovačka strojů, Soustružník / Soustružnice, Technik / technička ve strojírenství, Technolog / technoložka ve strojírenství, Inženýr / inženýrka ve výrobě, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Plánovač / plánovačka výroby, Technik / technička výroby, Technolog / technoložka výroby, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektrikář / Elektrikářka, Obsluha strojů, Zkušební technik / technička, Specialista / specialistka kvality, Inženýr / inženýrka kvality

Plzeň, Nýřany, Stříbro, Heřmanova Huť, Přehýšov, Úherce, okres Plzeň-sever, Bor, Stod, Chotěšov, okres Plzeň-jih, Holýšov, Staňkov, okres Domažlice, Horšovský Týn, Tachov, Útušice, Přeštice, Dýšina

TOP 10 pracovních portálů a 4 agregátory

V České republice zažíváme v posledních letech prudký vzestup počtu pracovních portálů a sběračů nabídek ve formě pracovních agregátorů. Tyto platformy se snaží nabídnout co nejlepší služby v oblasti propagace pracovních příležitostí. Ačkoli je všechny spojuje společný cíl – spojit zaměstnavatele s potenciálními zaměstnanci – může se zdát, že v tomto hustém "lese" portálů se leckdy lehce ztrácíme. Ale nebojte, máme pro vás řešení! Dnes se podíváme na TOP 10 pracovních portálů, které působí v naší zemi a také na 4 pracovní agregátory. Zajímá vás, co z nich činí jedinečné, v čem skutečně excelují a co nás na nich tak fascinuje? Pokračujte ve čtení a objevte ty pravé klenoty mezi pracovními platformami! 😉🌟

Poznáte signály, že je čas na změnu zaměstnání? Poradíme, jak práci změnit

Občas nás v práci něco naštve, ale co když nás něco nebo někdo v práci štve pořád? Ukážeme si hlavní signály, kdy je vhodný čas změnit práci. Jak na změnu, a co musíte pro změnu zaměstnání udělat.

Na co máte právo při návratu z mateřské dovolené

Návrat do práce po mateřské či rodičovské dovolené nemusí být snadný. Odcházíte od svého dítěte, do týmu, který se částečně změnil. Povíme si, na co máte nárok, kdy vám váš zaměstnavatel musí držet vaše původní místo, kdy vás mohou přesunout na stejnou pozici, ale do jiného týmu a kdy vám žádné místo držet nemusí. Přidáme i základní informace o tom, na co jako rodič máte nárok.

Odbory - proč a jak je založit

Vše, co chcete vědět o pracovní neschopnosti

Onemocněli jste? Nejsme roboti, stát se to může každému. Poradíme vám, jak postupovat. Pro takové případy je zde institut dočasné pracovní neschopnosti. S námi se dozvíte vše o neschopence, vycházkách, kontrolách, které vás mohou navštívit, jak a kým budete v době vaší nemoci zaplaceni a mnoho užitečných rad. Připomeneme vám, jaké jsou vaše povinnosti.

Kde a jak si najít nejlepší brigádu a práci při studiu

Zjistěte, kdy máte nárok na náhradní volno

Jaký pracovní úvazek je pro vás ten ideální?

Kdy máte nárok na odstupné a v jaké výši?

Poradíme vám, kdy máte nárok na odstupné dle zákoníku práce. Jak se počítá výše odstupného, jaké se odvádějí povinné odvody. Vše si ukážeme na konkrétních příkladech. V článku naleznete i případy, kdy nárok na odstupné nevzniká, nebo zaniká.

Velký přehled o ošetřování člena rodiny - OČR

AJ bonus bonusy den doba dokumentace flexibilní hledám hodnocení HR interní inzerát inzeráty inženýr IT kandidát komunikace mezinárodní místa možnost odpovědnost ohodnocení plat postup pozice práce pracovní pracovní doba pracovní místa práva prostředí řízení SOU společnost společnosti spolupráce správa stabilní týden týden dovolené navíc uchazeč vedení vyšší vzdělání zkušenosti znalost anglické CAD člen díl dokument dovolené jazyk kvalitní národní navíc osobnost platové ohodnocení PR profi projekt přátelské přátelské prostředí případ přístup řešení stroj systém technické tým volná pracovní místa výrobní zkušenost