Plánovač výroby

Lokalita Hostivice
Firma ManpowerGroup s.r.o.

Hledáte práci převážně v kanceláři? Máte zkušenosti v průmyslové výrobě ? Chcete se stát důležitým článkem výrobního týmu a podílet se na projektech týkajících se optimalizace a zlepšování výroby? Pokud ano, hledáme právě vás.

Popis pozice:

  • plánování a kontrola termínu dodávky materiálu
  • sledování průběhu dodávek a reportování
  • spolupráce na projektech v rámci optimalizace výroby
  • kontrola stavu zásob
  • komunikace se stávajícími zákazníky a dodavateli
  • podpora při organizaci skladu

Profil kandidáta:

  • SŠ vzdělání
  • praxe v oblasti průmyslové výroby je výhodou
  • angličtina nebo němčina na komunikativní úrovni

Nabízíme:

  • náborový příspěvek 10 000 Kč
  • příspěvek za doporučení zaměstnance v hodnotě 10 000 Kč
  • 13. plat
  • příspěvek na stravování ve firemní kantýně
  • příspěvek na cestu do práce
  • příspěvky a proplacení za přesčasy
  • 25 dní dovolené
  • možnost vzdělávacích kurzů
  • firemní akce

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Naše inzeráty jsou v některých případech psány v ženském nebo mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě se nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup naší společnosti k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.

Benefity

  • Finanční bonusy / prémie
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na dopravu
  • Závodní stravování

Máte zájem o tuto nabídku? Odpovědět na inzerát