Plánovač výroby

Lokalita Poříčí nad Sázavou
Firma ManpowerGroup s.r.o.

Pro výrobní společnost v potravinářském průmyslu se sídlem v Poříčí nad Sázavou hledáme vhodné kandidáty na pozici plánovače výroby.

Popis pozice:

Plánovač výroby bude mít na starosti plánování a určování termínů všech úkolů údržby pro danou posádku techniků tak, aby údržba byla realizována s maximální efektivitou, v co nejkratším čase, s minimem odstávek a s minimálními náklady.

Profil kandidáta:

  • Zkušenosti na pozici technika údržby výhodou
  • Pokročilá dovednost v oblasti plánování a stanovování priorit
  • Schopnost číst a porozumět technickým výkresům, elektrickým schématům, a technické dokumentaci
  • Vysoká úroveň psané komunikace
  • Znalost MS Office, systémů CMMS a CAD systémů
  • Odolnost vůči stresu
  • Komunikativnost
  • Zodpovědnost a systematičnost

Nabízíme:

  • 5týdnů dovolené
  • Dotované stravování přímo na pracovišti (oběd/večeře 25 – 30 Kč) a nápoje zdarma (káva, čaj, voda)
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Posilovnu v místě pracoviště zdarma
  • Možnost kariérního růstu v rámci společnosti
  • Rodinný vstup do ZOO Praha atd.

V případě zájmu zašlete svůj aktuální životopis na e-mail přes odpovědní formulář.

Máte zájem o tuto nabídku?