Plánovač výroby

Lokalita Vamberk
Firma ManpowerGroup s.r.o.

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici Plánovače výroby, který/rá se chce stát členem velmi přátelského týmu a posílit tak řady prosperující firmy. Společnost se zabývá strojírenskou výrobou pro české i zahraniční klienty. Čeká na vás rozmanitá a zároveň zajímavá práce, která Vás každým projektem posouvá dál. Těšte se na podporu kolegů i odpovídající mzdu se zaměstnaneckými bonusy.

Místo výkonu práce: Vamberk

Popis pozice:

plánování výroby v programu MAX

komunikace s centrálním oddělením plánování v zahraničí

ověřování kapacit výroby s příchozími zakázkami a následné zadání výrobních příkazů

komunikace v anglickém jazyce na denní bázi - komunikace s centrálním oddělením plánování ve Švýcarsku

řešení nestandardních situací a rychlé reakce na okamžité změny plánu s rizikem možných

dopadů na zastavení výroby

Profil kandidáta:

praxe v oboru plánování výroby

aktivní anglický jazyk - písemná i ústní komunikace zahraničním plánovacím oddělením

analytické schopnosti na vyšší úrovni – přijít s řešením problému

Nabízíme:

individuální finanční ohodnocení odvíjející se od vašich zkušeností

5 týdnů dovolené

notebook

pružnou pracovní dobu (9–14 povinnost přítomnosti na pracovišti)

výuku ANJ v pracovní době

výhody dle kolektivní smlouvy

příspěvek na stravování

stravování v areálu společnost