Volné místo ve firmě JOB LEADER EUROPE s.r.o.

Projektový nákupčí se strategií - profesní rozvoj (M/Ž)

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Žďár nad Sázavou
Firma JOB LEADER EUROPE s.r.o.
Kategorie Administrativa, zákaznický servis, Obchod, nákup a prodej zboží, Administrativní pracovník / pracovnice, Analytik / analytička obchodu, Nákupčí
Min. vzdělání Základní
Jazyk. znalosti Český jazyk (Pokročilý B2)

O nás

JOB LEADER EUROPE s.r.o.

Pomáháme firmám růst a zaměstnancům najít skvělou práci. Působíme již přes 10 let na českém a německém trhu a díky mezinárodním zkušenostem, finanční síle a stabilní pozici jsme ideálním partnerem i pro váš růst a rozvoj.

  • Můžeme vám poskytnout:
  1. Výzvu v podobě zajímavé a samostatné práce, s důrazem na profesní rozvoj
  2. Pracovní poměr na dobu neurčitou
  3. 5 týdnů dovolené na odpočinek a načerpání energie
  4. Flexibilní pracovní dobu trvající 7,5 hodiny denně
  5. Příspěvek na penzijní připojištění
  6. Motivační ohodnocení za vaše úspěchy a nasazení
  7. Týmové prémie a odměny, které ocení vaši práci a spolupráci v týmu
  8. Zaměstnanecké akce
  • Požadujeme:
  1. Minimálně středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání, s předností v oblasti technického směru
  2. Pokročilou znalost anglického jazyka, znalost dalšího jazyka je výhodou
  3. Schopnost orientace v technických dokumentech a podkladech
  4. Znalost práce s počítačem, včetně aplikací MS Office
  5. Praxe na odborné pozici v oboru
  6. Platný řidičský průkaz skupiny B
  7. Ochota cestovat dle pracovních požadavků
  • Náplň práce:
  1. Provádění průzkumu trhu a identifikace potenciálních obchodních partnerů
  2. Řízení celého procesu výběrových řízení a administrativního zabezpečení nákupního procesu od začátku až po definitivní objednávku
  3.  Spolupráce s technickým oddělením při řešení nových obchodních příležitostí

  • Celá ČR
  • AWP P&C Česká republika - odštěpný…
  • 33 400 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Práce z domova
  • Finanční bonusy / prémie
  • Přátelské prostředí
Zveřejněno: 29. dubna
  • Horní Předměstí, Polička
  • KOH-I-NOOR PONAS s.r.o.
    Benefity:
  • Pružná pracovní doba
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Vzdělávací kurzy
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na mobilní tarif
  • Závodní stravování
včerejší
  • Žďár nad Sázavou
  • SULOG s.r.o.
  • od 36 000 Kč
Zveřejněno: 19. dubna
  • elmont-invest montáže s.r.o.
  • 25 000 – 30 000 Kč
Zveřejněno: 3. dubna
  • Polná
  • TKZ Polná, spol. s r.o.
  • od 33 000 Kč
Zveřejněno: 6. dubna
  • Hlinsko, Chrudim
  • SPECIAL TRANSPORT Dušan Suško, spol. s…
  • od 40 000 Kč
Zveřejněno: 6. března
  • Rakovník
  • VALEO AUTOKLIMATIZACE k.s.
  • 55 000 – 80 000 Kč
Zveřejněno: 4. října
  • Rakovník
Zveřejněno: 1. listopadu
  • Ústí nad Orlicí
  • Rieter CZ s.r.o.
  • od 28 000 Kč
Zveřejněno: 5. srpna
  • Třebíč
  • TOMIreko a.s.
  • od 23 640 Kč
  • Vhodné pro cizince
Zveřejněno: 9. prosince
  • Lišov, České Budějovice
  • PRADAST, spol. s r.o.
  • 40 000 – 45 000 Kč
  • 40 000 – 52 000 Kč
  • České Budějovice
  • VV - Projekt s.r.o.
  • 22 200 Kč

AULO MJCZ s.r.o., TRAFICON TOBACCO RETAIL s.r.o., EVROPA realitní kancelář, ACETEX s.r.o., AWP P&C Česká republika - odštěpný závod zahraniční právnické osoby, Jobs Contact Personal, s.r.o., ICE Industrial Services a.s., Randstad HR Solutions s.r.o., Česká spořitelna, a.s., TextilEco a.s., Partners Financial Services, a.s., Flagship EXECUTIVE SEARCH s.r.o., 100% REWORK s.r.o., Trenkwalder a.s., ProfesKontakt, s.r.o., Město Chotěboř, BASIC Česká republika, z.s., Bc. Roman Sobocik, ERGOTEP, družstvo invalidů, KOH-I-NOOR PONAS s.r.o., SULOG s.r.o., Auto Rosecký s.r.o., elmont-invest montáže s.r.o., SaZ s.r.o., TKZ Polná, spol. s r.o., Základní škola a Mateřská škola Jimramov, příspěvková organizace, SPECIAL TRANSPORT Dušan Suško, spol. s r.o., Grey Hoof s.r.o., P L E A S s.r.o., KomTeSa spol. s r.o., AS-Real, a. s., Poličská nemocnice, s.r.o., DAP - Proseč, spol. s r.o., AGRO VYSOČINA BYSTRÉ akciová společnost

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Asistent / Asistentka, Back office pracovník / pracovnice, Analytik / analytička obchodu, Překladatel / Překladatelka, Referent / Referentka, Telefonní operátor / operátorka, Telefonní prodejce / prodejkyně, Nákupčí, Bankovní specialista / specialistka, Fakturant / Fakturantka, Finanční manažer / manažerka, Investiční makléř / makléřka, Makléř / Makléřka, Odborný asistent / asistentka, Osobní bankéř / bankéřka, Pojišťovací poradce / poradkyně, Účetní, Číšník / Servírka, Konzultant / konzultantka IT, Manažer / manažerka nákupu, Obchodní asistent / asistentka, Obchodník / Obchodnice, Obsluha lidí, Pokladní, Prodavač / Prodavačka, Specialista / specialistka nákupu, Specialista / specialistka ve službách, Vedoucí obchodu, Chůva dětí, Lektor / Lektorka, Masér / Masérka, Sociální pracovník / pracovnice, Terapeut / Terapeutka, Generální ředitel / ředitelka (CEO), Oblastní ředitel / ředitelka, Personální manažer / manažerka, Výkonný ředitel / ředitelka, Kouč / Koučka, Pedagogický asistent / asistentka, Učitel, Pedagog / Učitelka, Pedagožka, Vychovatel / Vychovatelka, Kontrolor / Kontrolorka, Specialista / specialistka státní správy, Úředník / Úřednice, Kontrolor / kontrolorka kvality, Manažer / manažerka prodeje, Obchodní zástupce / zástupkyně

Celá ČR, Žďár nad Sázavou, Hlinsko, okres Chrudim, Velké Meziříčí, Vysočina, Chotěboř, Havlíčkův Brod, Polička, Proseč, okres Chrudim, Horní Předměstí, Polička, Sázava, okres Žďár nad Sázavou, Polná, Jimramov, Mrákotín, okres Chrudim, Bystré, okres Svitavy

Kdy a jak oznámit těhotenství v práci

Ideální práce při rodičovské dovolené

Zjistěte, jaký můžete mít přivýdělek na rodičovské dovolené, aniž byste ztratili nárok na rodičovský příspěvek. Pomůžeme vám rozhodnout se, jestli je lepší dohoda nebo OSVČ. O rodičovský příspěvek při zaměstnání nemůžete přijít, pokud splníte zákonem stanovené podmínky.

Přehled otázek a odpovědí na pracovním pohovoru

Motivační dopis, který zaujme, a jeho vzor

Přehledně: základní povinnosti zaměstnance

Zaměstnavatel nechce převzít výpověď

Ukážeme vám, kdo může ve společnosti výpověď převzít, a dva způsoby, jak si nechat přijetí výpovědi zaměstnavatelem potvrdit. Poradíme vám, jak postupovat, pokud váš zaměstnavatel odmítl převzít výpověď.

Vše, co potřebujete znát o práci v noci

Práce ve svátek - nejčastější otázky a odpovědi

Kuriózní i nejžádanější zaměstnanecké benefity a daně

Jak požádat zaměstnavatele o studijní volno

Víte, že nárok na studijní volno ze zákona nemáte? Zákoník práce studijní volno nezaručuje. Vždy musíte mít souhlas svého zaměstnavatele. Zjistěte, jak správně zaměstnavatele požádat o studijní volno. Přidáme i tipy, jak postupovat, když chcete studovat obor, který není v souladu s oborem vašeho zaměstnavatele.

administrativní AJ akce Bor den dění energie EU flexibilní hodiny hodnocení IT Most na dobu neurčitou náplň práce obchodní odměny Office ohodnocení partner penzijní připojištění plat pojištění práce pracovní pracovní poměr praxe průzkum připojištění příspěvek rozvoj řízení spolupráce vzdělání zaměstnanec znalost anglické dokument dovolené jazyk motivační na dobu náplň obchod oblast oblasti obor odbor odborné oddělení pečení penzijní počítač poměr PR prémie proces profesní projekt projektový příležitost řešení řidič schopnost technické technický trh tým výběr zaměstnanecké