Hledáme lidem práci Manpower

Hořovice. Lakýrník - kmenový pracovník. 2. směny, od 25000 Kč/měs.

Lokalita Hořovice
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Pro výrobní společnost v Hořovicích přijmeme nové kolegy, kmenové pracovníky na pozici "Lakýrník". Pouze 2 směny. Před nástupem možnost prohlídky pracoviště.

Nástup ihned
Místo výkonu práce: Hořovice

Popis pozice:

- povrchové úpravy polotovarů nebo výrobků
- obsluha, kontrola a údržba lakovacího zařízení / lakovacího boxu

Profil kandidáta:

- vyučení v oboru malíř / lakýrník
- praxe v oboru výhodou
- manuální zručnost
- orientace ve výkresech

Nabízíme:

- mzda 25000 Kč/měs. s ohledem na předchozí znalosti a zkušenosti
- možnost seberealizace
- dotovaná strava / stravenky
- vzdělávací kurzy / školení
- docházkový bonus

  • Mýto
  • Manuvia Plzeň
  • 30 000 – 37 500 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro cizince
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Kariérní růst
  • Příspěvek na stravování
Zveřejněno: 21. března
  • Dobrovíz
  • Stokvis Promi s.r.o.
  • 28 000 – 32 000 Kč
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Sickdays
  • Finanční bonusy / prémie
  • Firemní akce
  • Kafetérie
  • Přátelské prostředí
  • Občerstvení na pracovišti
  • Parkoviště
Zveřejněno: 26. března
  • Nový Bydžov
  • Manpower
  • 35 000 – 38 000 Kč
    Benefity:
  • Pružná pracovní doba
  • Kafetérie
Zveřejněno: 19. listopadu
  • Modřice
  • Veronika Malinská
  • 36 500 – 40 000 Kč
Zveřejněno: 8. března

MANDÍK, a.s., K2 moto s.r.o., Schäfer - Menk s.r.o., CLEAN Service CZ,spol. s r.o., 4NL a.s., FLORA 24 s.r.o., VELKÁ PECKA s.r.o., Omega Hořovice spol. s r.o., LEPŠÍ PRÁCE s.r.o., Pavlis s.r.o., Manuvia Plzeň, SH Job Partners s.r.o., Geomine a.s., SKYCLEAN s.r.o., SENCO Příbram spol. s r.o., CRI ameba.eu, s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., Kaufland Česká republika v.o.s., Swisspearl Česká republika a.s., ManpowerGroup s.r.o., Manuvia, a. s., organizační složka, Trenkwalder a.s., C.I.C. Jan Hřebec s.r.o., Vladimír Švejnoha, DISPONERO s.r.o., JEŽ - kamenické práce, spol. s r.o., OBB stavební materiály, spol. s r.o., IZOMAT stavebniny s.r.o., Senju Manufacturing Europe s.r.o., Markmont, s.r.o., AC Jobs, s.r.o., Skanska a.s., PACKMAN´S PACK s.r.o., Petr Malík, Česká pošta, s.p., ARAMARK, s.r.o., EUROPA Union Service a.s., open recruitment s.r.o., ProJobEU s.r.o., Automyčka Express s.r.o., 21 Consult Group s.r.o., Stokvis Promi s.r.o., Policejní prezidium České republiky, Triangle Recruitment CZ s.r.o., futurel s.r.o., Alfa JOB CZ s.r.o., OMEXOM GA Energo s.r.o., RUG CZ, s.r.o., D.S.D. PRAKTIK s.r.o., GASTRO INTERIEUR s.r.o., RACCOON s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Dělník / Dělnice, Logistik / Logistička, Skladník / Skladnice, Pokladní, Prodavač / Prodavačka, Florista / Floristka, Obsluha strojů, Instalatér a topenář / Instalatérka a topenářka, Truhlář / Truhlářka, Údržbář / Údržbářka, Uklízeč / Uklízečka, Zahradník / Zahradnice, Zámečník / Zámečnice, Dekoratér / Dekoratérka, Mistr / Mistrová, Automechanik / Automechanička, Konstruktér / Konstruktérka, Kontrolor / Kontrolorka, Lakýrník / Lakýrnice, Mechanik / Mechanička, Montážník / Montážnice, Obráběč / Obráběčka, Opravář / Opravářka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Projektant / Projektantka, Soustružník / Soustružnice, Svářeč / Svářečka, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Pomocný pracovník / pracovnice v průmyslu, Technik / technička v zemědělství, Pracovník / pracovnice úklidové služby, Výrobce / výrobkyně strojů a zařízení, Elektrikář / Elektrikářka, Technik / technička automatizace

Praha 4 - Braník, Praha 7 - Holešovice, Praha 3 - Žižkov, Praha 5 - Řeporyje, Praha 5 - Zličín, Praha 5 - Zbraslav, Chrášťany, okres Praha-západ, Hořovice, Žebrák, Suchomasty, Mýto, Příbram, Beroun, Dobříš, Mirošov, okres Rokycany, Rokycany, Loděnice, okres Beroun, Dýšina, Ptice, Červený Újezd, okres Praha-západ, Rakovník, Unhošť, Rudná, okres Praha-západ, Chýně, Hostivice, Kladno, Dobrovíz, Plasy

Rekvalifikační kurzy od úřadu práce

Jak na ukončení pracovního poměru dohodou? Využijte vzor

Zahraniční služební cesta a cestovní náhrady v zahraničí

Vše, co potřebujete znát o práci v noci

Diskriminace na pracovišti - příklady a jak se bránit

Jednoduché ukončení dohody o pracovní činnosti

Dohoda o provedení práce a vše, co vás zajímá

Existují dvě dohody, v tomto článku se dozvíte vše o dohodě o provedení práce. Kdy a jak se platí daně, jak je to se zdravotním a sociálním pojištěním. Abyste měli kompletní informace, připojili jsme i vzor dohody o provedení práce. Po úpravě zákoníku práce dochází ke změnám u dohod, a my vám tyto změny jasně, stručně a srozumitelně představíme. Vzorová dohoda o provedení práce k tisku je pro vás zcela zdarma, můžete ji upravovat dle svých potřeb.

Hrubá vs. čistá mzda a výpočet čisté mzdy

Hrubá vs. čistá mzda - pojďme se podívat na to, z čeho se mzda skládá, a hlavně, kolik dostanete v čistém. Povíme vám, jaká daňová zvýhodnění můžete uplatňovat, aby vaše čistá mzda byla ještě vyšší. Abyste nebyli překvapeni, vysvětlíme vám, co všechno vám zaměstnavatel může ze mzdy strhnout.

Vše, co musíte znát o sick day

Řekneme si vše o sick day, co to je, kdo určuje podmínky pro čerpání dne na zotavenou, jak je sick day proplácený.

Odbory - proč a jak je založit

bonus Bor Hořovice kandidát kurz kurzy místo možnost mzda náplň práce nové pozice práce pracoviště pracovní pracovník praxe řízení směny společnost stravenky školení výkon vyučení v oboru vzdělávací kurzy zkušenosti znalost znalosti Zruč kontrola kov místo výkonu práce náplň obor obsluha PR profi prohlídky údržba úpravy výrobní vyučení vzdělávací kurz zkušenost