Hledáme lidem práci Manpower

Milevsko. Montážní dělník/-ce 2-3 směny. Kmenový pracovník. 15 - 20.000 Kč/měs.

Lokalita Milevsko
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Technické obory

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Přijmeme nové kolegy, kmenové pracovníky na montáž součástek pro výrobní společnost v Milevsku. Práce je vhodná především pro ženy, před nástupem možnost prohlídky pracoviště.

Místo výkonu práce: Milevsko
Směnnost: 2 - 3 směny, možnost práce přesčas

Popis pozice:

- montáž drobnějších součástek
- obsluha strojů

Profil kandidáta:

- spolehlivost
- ochotu pracovat na směny
- 100 % docházku

Nabízíme:

- stabilní a dlouhodobé zaměstnání přímo v kmenovém stavu
- měsíční mzdu 15 - 20.000 Kč/měs.
- 20 dní dovolené
- stravenky
- 1/4 prémie
- 13. plat

  • Libeň, Praha
  • CEE Bankwatch Network z. s.
  • od 39 070 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 21. prosince
  • Olomouc
  • 123-práce.cz s.r.o.
  • 18 000 – 25 000 Kč
  • Horní Počernice, Praha
  • První novinová společnost a.s.
  • Dobrovice
  • APRM s.r.o.
  • Sobotka
  • DESCON Engineering, s.r.o.
  • 28 000 – 40 000 Kč
  • Mohelnice, Šumperk
  • GTH catering a.s.
  • od 73 Kč / hod
Zveřejněno: 22. prosince
  • Mnichovo Hradiště
  • Kofola a.s.
  • 29 000 – 33 000 Kč
  • Nové Hrady, Ústí nad Orlicí
  • Mgr. Petr Kučera
  • 13 350 – 15 000 Kč
  • Trutnov
  • Radek Fiebinger
  • od 16 400 Kč

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Příbram, Benešov

Vše o služebním autě k soukromým účelům

Jak na ukončení pracovního poměru ze zdravotních důvodů

Kdy a jak oznámit těhotenství v práci

Hrubá vs. čistá mzda a výpočet čisté mzdy

Hrubá vs. čistá mzda - pojďme se podívat na to, z čeho se mzda skládá, a hlavně, kolik dostanete v čistém. Povíme vám, jaká daňová zvýhodnění můžete uplatňovat, aby vaše čistá mzda byla ještě vyšší. Abyste nebyli překvapeni, vysvětlíme vám, co všechno vám zaměstnavatel může ze mzdy strhnout.

Kdo je THP pracovník a jaký má plat

Kuriózní i nejžádanější zaměstnanecké benefity a daně

Vše o ukončení pracovního poměru ze strany zaměstnavatele

Diskriminace na pracovišti - příklady a jak se bránit

Žádost o prodloužení rodičovské dovolené + vzor

Velký přehled o ukončení pracovního poměru

Rozhodli jste se ukončit pracovní poměr ve stávajícím zaměstnání? My vám pomůžeme. Společně se podíváme na ukončení pracovního poměru, co říká zákoník práce o výpovědi, jednak ze strany zaměstnance, jednak ze strany zaměstnavatele. Nebo jste dostali výpověď od svého zaměstnavatele? Povíme si, v jakých případech vám zaměstnavatel výpověď může dát.

dělník kandidát Milevsko místo možnost náplň práce nové plat pozice práce pracoviště pracovní pracovník přesčas směny SOU společnost stabilní stravenky vhodná výkon zaměstnání dovolené měsíční místo výkonu práce náplň obsluha PR prémie profi prohlídky součást stav stroj výrobní