Hledáme lidem práci Manpower

NOVÁ PŘÍLEŽITOST! Zákaznická kvalita s AJ / Customer Quality - Prostějov

Lokalita Prostějov
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Průmyslová a chemická výroba

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Je zákaznická kvalita to, čemu se chcete nadále věnovat, nebo se v ní dále rozvíjet? Domluvíte se aktivně anglicky?

Pro úspěšnou společnost, která ti nabídne přátelský a otevřený tým, hledáme na odd. Kvality, která je v úzkém kontaktu se zákazníky a řeší jejich požadavky, nového kolegu či kolegyni.

Popis pozice:

  • Udržovat vztahy se zákazníky
  • Řešení zákaznických reklamací podle 8D metodiky
  • Tvořit nápravná opatření
  • Organizace zákaznických auditů

Profil kandidáta:

  • Máte ukončené minimálně středoškolské vzdělání (technického směru výhodou)
  • Máte alespoň 2 letou praxi na odd. kvality ve výrobním průmyslu (zkušenosti se vstřikováním plastů výhodou)
  • Nebojíte se komunikovat v Aj
  • Pečlivost a smysl pro detail
  • Znalost nástrojů kvality typu APQP, PPAP, 5S, FMEA či 8D vám nejsou cizí

Nabízíme:

  • Stabilní silná společnost
  • Přátelský kolektiv a neformální firemní prostředíDobré finanční ohodnocení
  • Zajímavé projekty v zavedené mezinárodní společnostiStravenky, flexipassy, závodního stravování přímo ve firmě, firemní akce
  • Propracovaný systém zaškolení
  • 22dní dovolené a mnoho dalšího

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

  • Citov, Přerov
  • Pro Sand Engineering s.r.o.
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst
  • Firemní akce
  • Příspěvek na stravování
Zveřejněno: 30. dubna
    Benefity:
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Příspěvek na mobilní tarif
  • Přátelské prostředí
  • Parkoviště
Zveřejněno: 29. dubna
  • Přerov III-Lověšice, Přerov
  • JAP FUTURE s.r.o.
  • Vhodné pro cizince
    Benefity:
  • Vzdělávací kurzy
  • Slevy na firemní zboží
  • Závodní stravování
  • Cyclist-friendly office
  • Prostějov
  • Martin Langer
  • 21 300 – 35 000 Kč
Zveřejněno: 1. května
  • Prostějov
  • DT Mostárna, a.s.
  • 24 000 – 35 000 Kč
  • Prostějov
  • 30 000 – 40 000 Kč
  • Olomouc
  • Kubis Marcel, Mgr. - soudní exekutor
  • od 28 000 Kč
Zveřejněno: 11. března
  • Olomouc
  • Dopravní podnik města Olomouce, a.s.
  • od 25 000 Kč
  • Dubí
  • STEBAL Spedition, s.r.o.
  • od 21 360 Kč
  • Slavkov, Uherské Hradiště
  • KASKO spol. s r.o.
  • 21 500 – 22 000 Kč
  • Hnojník
  • Optimont 2000 s.r.o.
  • od 18 000 Kč

ALFA VRTY s.r.o., Lead - HR Services s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., SV servisní, s.r.o., ŽOLÍKOVÁ PRÁCE s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., Jobs Contact Personal, s.r.o., GLOBAL RECYCLING a.s., MedicProgress, a.s., Pro Sand Engineering s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., JISTU recruitment s.r.o., TEPLOTECHNA PRŮMYSLOVÉ PECE, s.r.o., Nissens Cooling Solutions Czech, s.r.o., Moravské potravinářské strojírny, a.s., SVITAP s.r.o., HOFMANN WIZARD s.r.o., LEPŠÍ PRÁCE s.r.o., S+C ALFANAMETAL s.r.o., koncern, JAP FUTURE s.r.o., Kimberly-Clark, s.r.o., Hanácká potravinářská společnost s.r.o., PROFROST a.s., BJ-Elektroservis s.r.o., Eduard Holánek s.r.o., Zámečnictví Bílý, s.r.o., DT Mostárna, a.s., Martin Langer, TONERMARKET s.r.o., TIP, spol. s r. o., BRYVECASTA s.r.o., DV4 Ipsum s.r.o., Bratři Wilhelmové - TOPAS, spol. s r.o., GM Plast, s.r.o., M A N U S Prostějov, spol. s r.o., N-ROTE MECHANICAL s.r.o., GALA a.s., MEGAWASTE-EKOTERM, s.r.o., Jiří Štefek, Ferrum Company s.r.o., KP - KOPRO s.r.o., Uzeniny Zajíček s.r.o., Marek Švécar, VACHMAL spol. s r.o., Domov seniorů Prostějov, příspěvková organizace

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Logistik / Logistička, Operátor / operátorka expedice, Skladník / Skladnice, Dělník / Dělnice, Seřizovač / seřizovačka strojů, Instalatér a topenář / Instalatérka a topenářka, Údržbář / Údržbářka, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Laborant / Laborantka, Produktový manažer / manažerka, Projektový / projektová manažerka, Autoelektrikář / Autoelektrikářka, Automechanik / Automechanička, Konstruktér / Konstruktérka, Kontrolor / Kontrolorka, Mechanik / Mechanička, Operátor / operátorka výroby, Projektant / Projektantka, Strojník / Strojnice, Svářeč / Svářečka, Technik / technička ve strojírenství, Technolog / technoložka ve strojírenství, Zámečník / Zámečnice, Inženýr / inženýrka ve výrobě, Mistr / Mistrová, Montážník / Montážnice, Pomocný pracovník / pracovnice v průmyslu, Pracovník / pracovnice výzkumu a vývoje, Servisní technik / technička, Technik / technička výroby, Technolog / technoložka v chemii, Vrtač / Vrtařka, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Technik / technička telekomunikací, Technolog / technoložka telekomunikací, Potravinářský dělník / dělnice, Potravinářský technolog / technoložka, Obsluha strojů, Elektrikář / Elektrikářka, Technik / technička automatizace

Olomouc, Prostějov, Klenovice na Hané, Hněvotín, Citov, okres Přerov, Hejčín, Olomouc, Chropyně, Vyškov, Tršice, Přerov III-Lověšice, Přerov, Litovel, Přerov, Prosenice, Kroměříž, Osek nad Bečvou

Vzdělávání v HR - TOP 10 magazínů

Poradíme vám, jak odpovědět na pracovní inzerát

Motivační dopis, který zaujme, a jeho vzor

Poznáte signály, že je čas na změnu zaměstnání? Poradíme, jak práci změnit

Občas nás v práci něco naštve, ale co když nás něco nebo někdo v práci štve pořád? Ukážeme si hlavní signály, kdy je vhodný čas změnit práci. Jak na změnu, a co musíte pro změnu zaměstnání udělat.

Řešíte nárok na mateřskou dovolenou? Poradíme

Čekáte rodinu? Povíme si vše o mateřské dovolené, jaký máte nárok na mateřskou dovolenou, kdy je pro vás nejlepší si vybrat zbývající dovolenou. Dozvíte se, že v průběhu mateřské dovolené vám vzniká nárok na další dovolenou. Na konkrétních příkladech si ukážeme, které maminky mají na peněžitou pomoc v mateřství nárok, které naopak nemají. Pro srovnání vám ukážeme, jak dlouhou mají mateřskou v dalších zemích světa.

Kdy máte nárok na odstupné a v jaké výši?

Poradíme vám, kdy máte nárok na odstupné dle zákoníku práce. Jak se počítá výše odstupného, jaké se odvádějí povinné odvody. Vše si ukážeme na konkrétních příkladech. V článku naleznete i případy, kdy nárok na odstupné nevzniká, nebo zaniká.

Žádost o prodloužení rodičovské dovolené + vzor

Jaký pracovní úvazek je pro vás ten ideální?

Jak se zbavit stresu z práce, než vás přemůže

Zvládání stresu je individuální. Jsou lidé, kteří milují, když je jejich práce extrémně stresová, a naopak jsou tací, které sebemenší stres vykolejí. Ukážeme vám metody, které vám při pravidelném tréninku pomohou zbavit se stresu z práce. Doplníme i rady, co od stresu dlouhodobě nepomůže.

Jak na výpověď ve zkušební době? Použijte VZOR

Ukončení pracovního poměru ve zkušební době není nic, co bychom chtěli. Ale občas i přes veškerou snahu to musíme udělat. Poradíme vám, jak správně postupovat při zrušení pracovního poměru ve zkušební době, a přidáme i formulář, který můžete použít.

AJ akce anglicky audit data den hledám hodnocení HR inzerát inzeráty IT kandidát kvalita kvality mezinárodní místa náplň práce nové ohodnocení pečlivost postup pozice požadavky práce pracovní pracovní místa Prostějov prostředí reklama SOU společnost společnosti stabilní stravenky stravování školení uchazeč vyšší vzdělání vztahy zákaznická zkušenosti znalost dovolené finanční firemní kolektiv kontakt kov náplň národní nástroj organizace PR profi projekt průmysl přátelský případ přístup stroj systém technické tým volná pracovní místa výrobní vztah zákazník závod zkušenost