Hledáme lidem práci Manpower

Operátor výroby v Olomouci - 160 až 192Kč/hod

Lokalita Olomouc
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Máte již předchozí zkušenost s prací ve výrobě, a nebo se chcete naučit něco nového? Tak pojďte pracovat k nám a přidejte se do našeho kolektivu, kde vás rádi přivítáme.

Hledáme kolegy na pozici – OPERÁTOR VÝROBY – první se podíváte, jak to u nás vypadá a poté vás rádi vše naučíme!

Nemusíte mít technické vzdělání – zkušenější kolega si vás vezme na starosti a vše vás naučí!

Popis pozice:

Základní náplní vaší práce bude obsluha výrobních strojů.

Věnovat se budete například navíjení kabelových svazků, kompletaci výrobků a jiným pracem v elektrovýrobě.

Na starost budete mít také kontrolu kvality výrobků.

Práce je rozmanitá, u nás nebudete stát u pásu!

Pozicí napříč výrobou je mnoho – proto vám konkrétní náplň vaší práce ukážeme přímo ve výrobě na prohlídce provozu, aby ste si byl jistý, že je to práce pro vás!

Profil kandidáta:

Oceníme, pokud již máte zkušenost s prací ve výrobě – pokud však nemáte, vynahradíte ji ochotou učit se.

Práce je ve směnném provozu – měl byste být tedy ochoten pracovat na směny.

Pokud jste člověk, na kterého se dá spolehnout – tak šup k nám!

Nabízíme:

Mzda 160 až 192Kč/hod, ke které patří příplatky za odpolední směnu 8 Kč a noční 24 Kč – mzda se po zaučení navyšuje (doba závisí pouze na vaší šikovnosti).

Každý měsíc prémie až 18%.

Ke mzdě dostanete také velké množstí bonusů – jako například týmový bonus do 2000 Kč měsíčně, bonus za docházku, bonus za kvalitu práce. Pravidelně budete také dostávat čtvrtletní bonus.

Budete mít možnost využívat také zvýhodněné stravování – 50 Kč na oběd přímo ve firmě.

Práce se nachází přímo v Olomouci – dostanete se k nám snadno pěšky, MHD i autem.

V případě zájmu neváhejte odpovědět prostředníctví tlačítka níže, nebo zasílejte své odpovědi na e-mail přes odpovědní formulář

Těšíme se na Vás.

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

  • Olomouc
  • Logmax s.r.o.
  • 40 000 – 60 000 Kč
  • Plný úvazek
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst
  • Firemní akce
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Služební auto
  • Vzdělávací kurzy
  • Lékařská péče
  • Zaměstnanecké akcie
  • Příspěvek na dopravu
  • Příspěvek na vzdělávání
Zveřejněno: 23. dubna
  • Olomouc
  • KLIMAHET DISTRIBUTION s.r.o.
  • 45 000 – 50 000 Kč
  • Vhodné pro cizince
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Pružná pracovní doba
  • Příspěvek na ubytování
Zveřejněno: 22. dubna
  • Olomouc
  • Kubis Marcel, Mgr. - soudní exekutor
  • od 28 000 Kč
Zveřejněno: 11. března
  • Olomouc
  • Dopravní podnik města Olomouce, a.s.
  • od 25 000 Kč
  • Dubí
  • STEBAL Spedition, s.r.o.
  • od 21 360 Kč
  • Hnojník
  • Optimont 2000 s.r.o.
  • od 18 000 Kč
  • Nové Město, Praha
  • Vyšší odborná škola publicistiky
  • 26 000 – 29 000 Kč
Zveřejněno: 19. března
  • Brno
  • Dopravní stavby Brno, s.r.o.
  • 30 000 – 35 000 Kč
Zveřejněno: 9. dubna

ManpowerGroup s.r.o., AC Jobs, s.r.o., Skanska a.s., ŽOLÍKOVÁ PRÁCE s.r.o., Personal fabric - agentura práce, a.s., Bergasto a.s., Volvo Group Czech Republic, s.r.o., Lead - HR Services s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., Jobs Contact Personal, s.r.o., Logmax s.r.o., Nissens Cooling Solutions Czech, s.r.o., CRI ameba.eu, s.r.o., KLIMAHET DISTRIBUTION s.r.o., Krajské ředitelství policie Olomouckého kraje, Möbelix, Alfa Pets s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Balení zásilek, Dělník / Dělnice, Koordinátor / Koordinátorka, Kurýr / Kurýrka, Mechanik / Mechanička, Operátor / operátorka expedice, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Taxikář / Taxikářka, Bednař a obalovač / Bednařka a obalovačka, Dřevomodelář / Dřevomodelářka, Obsluha strojů, Seřizovač / seřizovačka strojů, Tesař / Tesařka, Truhlář / Truhlářka, Údržbář / Údržbářka, Zámečník / Zámečnice, Montážník / Montážnice, Přípravář / Přípravářka, Stavbyvedoucí, Stavební technik / technička, Autoelektrikář / Autoelektrikářka, Kontrolor / Kontrolorka, Mistr / Mistrová, Nástrojář / Nástrojářka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Strojník / Strojnice, Servisní technik / technička, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektrikář / Elektrikářka, Revizní technik / technička, Policista / Policistka, Strážný / Strážná, Opravář / Opravářka, Výrobce / výrobkyně strojů a zařízení

Olomouc, Lutín, Přáslavice

Inspekce práce - jak probíhá kontrola

Zapněte si kameru, začíná online pohovor

V čem jsou hlavní rozdíly mezi osobním a online pohovorem, na co všechno se musíte dopředu připravit. Povíme si i o nejčastějších chybách, kterých byste se měli vyvarovat. Svá specifika má i čistě telefonický pohovor, bez videa, o kterých vám také řekneme, abyste byli připraveni na vše.

Novinářské syndikáty a asociace - na koho se obrátit při sdílení pracovních témat

Jak dát výpověď pracovní smlouvy a vzor zdarma

Odbory - proč a jak je založit

Poradíme vám, jak odpovědět na pracovní inzerát

Jak požádat zaměstnavatele o studijní volno

Víte, že nárok na studijní volno ze zákona nemáte? Zákoník práce studijní volno nezaručuje. Vždy musíte mít souhlas svého zaměstnavatele. Zjistěte, jak správně zaměstnavatele požádat o studijní volno. Přidáme i tipy, jak postupovat, když chcete studovat obor, který není v souladu s oborem vašeho zaměstnavatele.

Vše o ukončení pracovního poměru ze strany zaměstnavatele

Jak si ve společnosti najít novou pozici

Zajímá vás změna pozice v zaměstnání? Na stávající pozici se již nerozvíjíte a neučíte se ničemu novému, ale ze společnosti odejít nechcete. Pak je čas si najít novou pozici v rámci společnosti. Pojďte se s námi podívat na způsoby, jak si v rámci stávající společnosti můžete najít nové pracovní uplatnění, které vás bude bavit.

Rekvalifikační kurzy v kostce

bonus data doba elektro hledám HR inzerát inzeráty IT kandidát kolega kvality Lom měsíc místa možnost mzda nové Olomouc operátor plat postup pozice práce pracovní pracovní místa příklad příplatky směny SOU společnost společnosti stravování uchazeč vyšší vzdělání kolektiv kov náplň obsluha odpovědi operátor výroby PR prémie profi případ přístup stroj střední technické tým volná pracovní místa výrobní výroby zkušenost