Hledáme lidem práci Manpower

Inženýr kvality - zákaznická kvalita (strojírenství / Prostějov)

Lokalita Prostějov
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Průmyslová a chemická výroba
Hrubá mzda 38.000 – 45.000 Kč

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Nabízí se příležitost vhodná i pro absolventy VŠ technického směru se zájmem se profilovat do oblasti KVALITY!

Pokud Vás láká komunikovat se zákazníky prestižních světových značek a cítíte potřebu o kvalitě ve výrobní spol. vědět všechno, dejte nám o sobě vědět.

Těším se na CV!

Popis pozice:

  • plnění specifických požadavků zákazníka a každodenní komunikace s ním  (znalost Aj, nebo Nj potřebná)
  • tvorba pracovních a kontrolních postupů
  • plánování kvality
  • řešení zákaznických a dodavatelských reklamací
  • vzorkování a uvolňování výrobku do výroby

Profil kandidáta:

  • VŠ vzdělání technického zaměření nebo SŠ vzdělání technického směru s praxí na na pozici z oblasi Kvality - (práce vhodná i pro absolventy VŠ)
  • výhodou znalost metod kvality (FMEA, APQP, PPAP, 8D atd.)
  • výhodou znalost norem kvality a automotive
  • komunikativní znalost angličtiny (nebo Nj)
  • zkušenosti s řízením a plánováním kvality je skvělá a velmi ji uvítáme

Nabízíme:

  • 13.plat, adekvátní ohodnocení
  • stravenky
  • zázemí silné mezinárdní společnosti
  • přátelské a neformální prostředí
  • cafeteria
  • a další zaměstnanecké benefity (sportovní aktivity, zdravotní péče aj.)

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Benefity

  • Dovolená navíc Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie Finanční bonusy / prémie
  • 13., případně 14. plat 13., případně 14. plat
  • Příspěvek na stravování Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění Příspěvek na spoření / pojištění
  • Závodní stravování Závodní stravování

LEAN Specialista

Nutně vás hledají
  • Litovel
  • Kimberly-Clark, s.r.o.
  • Plný úvazek
včerejší
  • Tovačov
  • GOLDBECK Prefabeton s.r.o.
  • 28 500 – 32 500 Kč
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • Firemní akce
  • Příspěvek na stravování
  • Závodní stravování
Zveřejněno: 25. března
  • Prosenice
  • Hanácká potravinářská společnost s.r.o.
    Benefity:
včerejší
  • Stříbro
  • Manpower
    Benefity:
  • Sickdays
  • 13., případně 14. plat
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na dopravu
Zveřejněno: 7. prosince
  • Tachov
  • Manpower
  • 64 000 – 70 000 Kč
    Benefity:
  • Pružná pracovní doba
Zveřejněno: 14. prosince
  • Plzeň
  • Manpower
  • 42 000 – 53 000 Kč
    Benefity:
Zveřejněno: 4. ledna

Kimberly-Clark, s.r.o., Nissens Cooling Solutions Czech, s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Lead - HR Services s.r.o., ŽOLÍKOVÁ PRÁCE s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., AGROP NOVA a.s., MedicProgress, a.s., GOLDBECK Prefabeton s.r.o., Comac jobs s.r.o., ALFA VRTY s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., Personal fabric - agentura práce, a.s., TEPLOTECHNA PRŮMYSLOVÉ PECE, s.r.o., Manuvia Bonjob s.r.o., Jobs Contact Personal, s.r.o., TECHNO Vyškov, spol. s r.o., LEPŠÍ PRÁCE s.r.o., S+C ALFANAMETAL s.r.o., koncern, Randstad HR Solutions s.r.o., Hanácká potravinářská společnost s.r.o., Gi Group Czech Republic, s.r.o., SKLÁRNY MORAVIA, akciová společnost, BJ-Elektroservis s.r.o., Zámečnictví Bílý, s.r.o., TONERMARKET s.r.o., TIP, spol. s r. o., Martin Langer, DT Mostárna, a.s., DV4 Ipsum s.r.o., Bratři Wilhelmové - TOPAS, spol. s r.o., BRYVECASTA s.r.o., Toray Textiles Central Europe s.r.o., GM Plast, s.r.o., M A N U S Prostějov, spol. s r.o., N-ROTE MECHANICAL s.r.o., GALA a.s., KP - KOPRO s.r.o., GAMSBART, s.r.o., Jiří Štefek, Ferrum Company s.r.o., KENTAUR Saddlery s.r.o., Marek Švécar, Mubea Stabilizer Bar Systems s.r.o., Mubea Precision Steel Tubes s.r.o., Inox processing Svoboda s.r.o., Mubea IT Spring Wire s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Technickoadministrativní pracovník / pracovnice, Logistik / Logistička, Operátor / operátorka expedice, Skladník / Skladnice, Dělník / Dělnice, Dřevomodelář / Dřevomodelářka, Seřizovač / seřizovačka strojů, Tesař / Tesařka, Truhlář / Truhlářka, Údržbář / Údržbářka, Zámečník / Zámečnice, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Autoelektrikář / Autoelektrikářka, Kontrolor / Kontrolorka, Mechanik / Mechanička, Mistr / Mistrová, Montážník / Montážnice, Nástrojář / Nástrojářka, Obráběč / Obráběčka, Operátor / operátorka výroby, Strojník / Strojnice, Technik / technička ve strojírenství, Technolog / technoložka ve strojírenství, Inženýr / inženýrka ve výrobě, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Pomocný pracovník / pracovnice v průmyslu, Servisní technik / technička, Technik / technička výroby, Vrtač / Vrtařka, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Technik / technička telekomunikací, Kontrolor / kontrolorka kvality, Pomocný pracovník / pracovnice v potravinářství, Potravinářský dělník / dělnice, Obsluha strojů, Opravář / Opravářka, Elektrikář / Elektrikářka, Technik / technička automatizace

Litovel, Olomouc, Prostějov, Ptení, Hněvotín, Tovačov, Vyškov, Tršice, Přerov, Prosenice, Hlubočky, Kroměříž, Úsobrno

Přehledně: základní povinnosti zaměstnance

Hledáte práci v zahraničí? Zodpovíme vaše otázky

Práce v zahraničí je velkou výzvou, s námi vše zvládnete hladce. Rozhodli jste se odjet do zahraničí na zkušenou - získat zahraniční pracovní zkušenost, která v životopise bude moc dobře vypadat, zlepšit své jazykové znalosti, rozvíjet své schopnosti, poznat nová místa a nové přátele, porozumět nové kultuře? Ať je již vaše motivace jakákoliv, nepřehlédněte nabídky práce, které pro vás v zahraničí máme. Aby vše proběhlo hladce, přinášíme vám odpovědi na vaše otázky, jak si najít práci v zahraničí, a to i bez znalosti jazyka, jak najít práci v zahraničí s ubytováním, jak najít práci v zahraničí pro páry a mnohem více. Nabídka práce v zahraničí je pro vás připravena na našich stránkách.

Buďte nejpřipravenějším kandidátem na pohovoru!

Vše, co chcete vědět o pracovní neschopnosti

Onemocněli jste? Nejsme roboti, stát se to může každému. Poradíme vám, jak postupovat. Pro takové případy je zde institut dočasné pracovní neschopnosti. S námi se dozvíte vše o neschopence, vycházkách, kontrolách, které vás mohou navštívit, jak a kým budete v době vaší nemoci zaplaceni a mnoho užitečných rad. Připomeneme vám, jaké jsou vaše povinnosti.

Trainee program – první práce pro absolventy

Vše, co potřebujete znát o práci v noci

Ideální práce při rodičovské dovolené

Zjistěte, jaký můžete mít přivýdělek na rodičovské dovolené, aniž byste ztratili nárok na rodičovský příspěvek. Pomůžeme vám rozhodnout se, jestli je lepší dohoda nebo OSVČ. O rodičovský příspěvek při zaměstnání nemůžete přijít, pokud splníte zákonem stanovené podmínky.

Odpovědi na otázky při péči o osobu blízkou

Péče o osobu blízkou není jednoduchá, je náročná časově, psychicky a často i finančně. Zodpovíme všechny vaše dotazy, abychom vám v této situaci pomohli. Vysvětlíme si, kdo je to osoba blízká, jaké jsou vaše povinnosti jako pečující osoba. Povíme si vše o příspěvku na péči, kdo, kde a jak o příspěvek žádá, co je možné z příspěvku zaplatit. Jak je možné skloubit vaši práci s péčí; na co jako zaměstnanec máte nárok. A v neposlední řadě i jak péči o osobu blízkou ukončit.

Poradíme vám, jak efektivně hledat a najít práci

Jaký pracovní úvazek je pro vás ten ideální?

absolvent AJ auto benefit benefity CV den hodnocení HR inzerát inzeráty inženýr IT kandidát komunikace kvalita kvality měření místa nová ohodnocení pec péče plán plánování plat plnění postup pozice práce pracovní pracovní místa Prostějov prostředí reklama řízení SOU společnost společnosti sport stravenky uchazeč vhodná vyšší vzdělání vzor zákaznická zaměstnanec zdravotní zkušenosti znalost kov oblast oblasti PR profi přátelské příležitost případ přístup řešení stroj strojírenství technické tvorba volná pracovní místa výrobní výroby zákazník zaměstnanecké zaměstnanecké benefity zdravotní péče zkušenost