Volné místo ve firmě Harfasport s.r.o.

Vedoucí Skladu

Smluvní vztah pracovní smlouva (na dobu neurčitou)
Lokalita Praha  Libeň, Praha
Firma Harfasport s.r.o.
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Hrubá mzda 35.000 – 45.000 Kč

O nás

Harfasport je bezkonkurenčně největší specializované prodejní centrum lyží a kol působící na trhu více jak 25 let.

Náplň práce:

  • Organizace a vedení týmu pracovníků skladu (jedná se o menší tým 2 lidí a sezónních brigádníků).
  • Úzká spolupráce s vedoucím prodejny Harfasport a jeho kolegy zodpovědnými za nákup zboží a jeho zásobování na prodejnu.
  • Koordinace a řízení každodenních logistických operací.
  • Rozdělování práce sobě a svým podřízeným a plánování jejich směn.
  • Vedoucí se zapojí do všech procesů - zaskladnění, administrace, distribuce aj. - nehledáme vedoucího, který sedí jen v kanceláři, ale člověka, který umí spolupracovat.
  • Příprava a provádění inventur.

Co od Vás očekáváme:

  • Čistý trestní rejstřík
  • SŠ nebo výuční list s maturitou.
  • Praxe v maloobchodu nebo velkoobchodu výhodou.
  • Možnost pro schopného člověka, který se chce posunout a dokáže pracovat samostatně. Hlavní je ale otevřená hlava a schopnost rychle se učit.
  • Nebát se práce rukama a současně přiměřeně znát práci na PC (MS Office).
  • Zodpovědný přístup, dobrá organizace nejen své práce, ale také práce podřízených.
  • Empatickou a vedoucí osobnost.
  • ŘP skupiny B.
  • Časovou flexibilitu.

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Možnost podílet se na optimalizaci celého procesu toku zboží od dodavatelů až k zákazníkům prodejny.
  • Odpovídající motivační finanční ohodnocení v závislosti na výsledcích a sezóně. Průměrný plat se bude pohybovat okolo 40 tis. Kč.
  • Sklad má výbornou dostupnost MHD i železnice (cca 10 min. pěšky od nádraží Praha – Libeň). Výhodou je i docházková vzdálenost k místu prodejny a vedení firmy.
  • Práce na HPP s dlouhodobou jistotou (společnost je úspěšně již 25 let na trhu).
  • Pro sportovně založené významný systém benefit spočívající ve zvýhodněných zaměstnaneckých nákupech celého sortimentu.
  • Možnost profesního růstu.
  • Přátelský sportovně založený pracovní kolektiv.
  • Základní pracovní doba pondělí až pátek. Vyšší míra nasazení v zimní sezóně, naopak možnost čerpání volna v létě.

Benefity

  • Sickdays
  • Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst
  • Firemní akce
  • Pružná pracovní doba
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Vzdělávací kurzy
  • Slevy na firemní zboží
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na mobilní tarif
  • Přátelské prostředí
  • Cyclist-friendly office
  • Parkoviště