Specialista v oblasti správy majetku

Lokalita Česká Třebová
Firma ManpowerGroup s.r.o.
Kontakt Tereza Břetenářová, zobrazit tel. číslo

Do středně velké výrobní společnosti hledáme nového kolegu/gyni na pozici Specialistky správy majetku.

Pokud hledáte novou pracovní výzvu a máte zkušenosti z oblasti správy majetku, neváhejte zaslat svůj životopis na e-mail přes odpovědní formulář

Nástup možný ihned

Popis pozice:

dohled a komunikace s externími dodavateli služeb jako je: úklid, security agentura, vozového parku

správa daní z nemoitosti, agenda spojená s nemovitosti a katastrem

komunikace s pojišťovnami a řešení pojistných událostí

agenda drobného majetku - inventarizace, evidence drobného majetku

další drobné administratiní úkony a řešení ad hoc projektů a situací

Profil kandidáta:

  • Minimálně SŠ vzdělání.
  • Počítačové způsobilosti, znalosti MS Office.
  • ŘP skupiny B - aktivní řidič.
  • Logického uvažování.
  • Zodpovědnosti, samostatnosti,

Nabízíme:

  • 13. mzdu
  • příspěvky na stravování/stravenky
  • zvláštní placené volno 6 dnů/rok
  • příspěvky na ŽP nebo PP
  • odborné a rozvojové vzdělávání zdarma

Máte zájem o tuto nabídku?