LEGO Group hledá skladníky na třísměnný provoz! Mzda od 33 tis. Kč!

Lokalita Kladno
Firma ManpowerGroup s.r.o.
Kontakt Tomáš Vičík, zobrazit tel. číslo

Máš zkušenosti s prací ve skladu a dobrou kondici? Hledáš dlouhodobé zaměstnání s možným přestupem přímo pod firmu? Hledáme 2 šikovné skladníky na třísměnný provoz v Kladně. Staň se součástní našeho týmu skladníků v LEGO modelárně.

Pracujeme v režimu týden ranní (7-15), týden noční (23-7) a týden odpolední (15-23). Víkendy máš samozřejmě volné.

Popis pozice:

  • ježdění na manipulační technice
  • zaskladňování a vyskladňování materiálu ručně i pomocí stroje
  • výpomoc ostatním oddělením skladu (přípava kostek na export)
  • práce se skladovými systémy

Profil kandidáta:

  • VZV oprávnění na A, D, W1 a G nebo alespoň zkušenosti ze skladu (papíry na VZV ti rádi uděláme)
  • fyzická zdatnost
  • flexibilita (přecházení mezi odděleními vrámci skladu)
  • spolehlivost a samostatnost
  • čistý TR podmínkou

Nabízíme:

  • mzdu 191 Kč/hod. a bonus až 2 300 Kč měsíčně
  • firemní stravování - obědy jen za 17 Kč
  • možnost MultiSport karty
  • po zkušební době možnost nakupovat ve firemní prodejně za poloviční ceny
  • fitko zdarma v areálu
  • týden dovolené navíc
  • práce v čistém a příjemném prostředí
  • dlouhodobou a stabilní práci
  • pravidelné navyšování mzdy
  • možnost přestupu do kmene firmy

Pošli nám svůj životopis a my tě budeme kontaktovat ohledně dalšího postupu. Budeme se těšit na osobním pohovoru, kde se dozvíš více informací a podíváš se, jak to u nás vypadá!

Máte zájem o tuto nabídku?