Práce: Čišník / Servírka v centru Prahy - 1400 - 2000 Kč / den

lokalita: Praha zadavatel: TRADE PAGES s.r.o. Odpovědět na inzerát

Hledáte práci, kde ocení vaše nadšení a skvělé výsledky? Máte rádi výzvy a chcete se dále rozvíjet? Rádi překonáváte očekávání? Jste týmový hráč? A těší Vás komunikace s lidmi?

Pak hledáme právě VÁS!:)

V rámci rozvoje unikátního konceptu Food Story v centru Prahy hledáme čišníka / servírku.
Food Story je místo, kde vše co potřebujete máte na jednom místě. V našich prostorách najdete restauraci, obchod, salát bar, kavárnu i pivotéku.

Nabízíme:

  • trvalý pracovní poměr, případně dlouhodobou brigádu ve stabilní rodinné společnosti v centru Prahy
  • nástup ihned, případně dle dohody
  • velmi dobrý a přátelský pracovní tým
  • proplácení pauz
  • odměny z tržeb
  • zaměstnanecké slevy, jak na nákupy, tak na stravování
  • spropitné
  • bezplatné školení (rozvoj produktových znalostí např. světová vína, zahraniční sýry apod.)

Náplň práce:

  • poradenství a obsluha zákazníků
  • realizace plateb, běžná administrativa
  • zabezpečení provozu směny na daném úseku

Očekáváme:

  • pozitivní energii
  • týmového ducha
  • spolehlivost, samostatnost, pečlivost
  • dochvilnost
  • zodpovědnost
  • vstřícné a příjemné vystupování
  • chuť učit se novým věcem

Uvítáme:

  • praxi na obdobné pozici
  • praxi s vedením týmu
  • praxi s prodejem a kontaktem se zákazníky
  • nápady a návrhy na zlepšení
  • uživatelskou znalost a práce na PC
  • znalost AJ

Zaujala vás nabídka? Neváhejte nás kontaktovat.

Nehodí se ti tato pracovní nabídka? Doporuč ji přátelům!

Informace o pozici

Lokalita

Praha

Pracovní poměr

Pracovní smlouva

Požadované vzdělání

Odborné vyučení bez maturity

Délka prac. poměru

na dobu neurčitou

Typ úvazku

Plný úvazek

Mzda

24.000 – 30.000 Kč

Kontaktní osoba

Martina

Máte zájem o tuto nabídku? Odpovědět na inzerát

Chcete mít aktuální nabídky práce a brigád ve vaši lokalitě jako první? Vložte váš email:

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním
osobních údajů dle obchodních podmínek.

Toplist