- 35 000 – 49 999 Kč
- Plný úvazek
- Vhodné také pro absolventy

Jsme personální agentura Jobs Contact a denně nabízíme desítky nových pracovních nabídek.
Rád se pouštíš do něčeho nového a nezalekneš se žádné výzvy? I kdybychom na tebe například naložili vývoj nových a úpravu starších LabVIEW programů pro naše výrobní linky? Tak se přidej k nám! Do našeho týmu PLCéčkařů, SQLkařů, Procesních inženýrů a Konstruktérů hledáme šikovného LabVIEW Vývojáře, který doplní a pozvedne svými zkušenostmi naši společnost!
* vývoj aplikačního SW pro výrobní linky a informační systémy zabývající se výrobou pneumatických a hydraulických zařízení
* zavádění SW do provozu a následná analýza funkčnosti
* spolupráce s procesními inženýry a konstruktéry - stavba nových výrobních linek a úprava linek stávajících
* řízení projektové dokumentace
* podílení se na investicích společnosti a rozvoj svých odborných a jazykových dovedností
* SŠ/VŠ elektrotechnického nebo IT zaměření
* pokročilá znalost v programování LabVIEW
* AJ na komunikativní úrovni
* bonusy a prémie navíc ke mzdě
* firemní mobilní telefon a notebook
* jazykové vzdělávání v rámci pracovní doby
* pružná pracovní doba
* 25 dní dovolené
* příspěvek na stravování
* příspěvek na penzijní a životní pojištění, příspěvek na sport/kulturu a volný čas a další...
Další infromace:
Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete svůj profesní životopis ve formátu MS WORD (ideálně .docx). Pokud jste již u nás absolvoval/a pohovor, můžete kontaktovat přímo svého konzultanta.
Tato pracovní nabídka je vhodná pro: LabVIEW programátory a Vývojáře, Programátory výrobních linek, Průmyslové designery, Databázové specialisty, Vývojové inženýry a PLC/SQL programátory
Uchazeče, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat obratem. Ostatní uchazeče budeme kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou pracovní nabídku.
Jobs Contact Personal, s.r.o. se sídlem v Brně, Křenová 531/69a, IČ:17181879 (dále jen Jobs Contact) bude Vaše osobní údaje (životopis, případně další materiály) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 110/2019 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679, a to výhradně za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Jobs Contact je pracovní agentura s platným povolením Generálního ředitelství Úřadu práce ČR a osobní údaje může v souladu s účelem poskytnout třetím stranám.
Tým Jobs Contact se těší na spolupráci s Vámi!
Letní vlna veder přinesla na stavbách, ve skladech i v gastronomii hned několik hlášených kolapsů z přehřátí. Navzdory opakovaným varováním zůstává nejčastějším prohřeškem to, že firmy sice tuší riziko, ale povinné teplotní limity, bezpečnostní přestávky a pitný režim nehlídají systematicky. Portál JenPráce.cz proto připravil přehled, co zákon vyžaduje a na jakých místech podniky nejčastěji chybují.
Hledáte novou práci a přemýšlíte, kam se vydat? Možnosti jsou dvě – komorní atmosféra menší firmy, nebo stabilita a struktura korporátu. Každé prostředí má svá specifika, a to, co jednomu vyhovuje, může být pro druhého noční můra. Pojďme se na to podívat zblízka a zjistit, která varianta je pro vás ta pravá!
Po vstupu zahraničních společností na český trh se rozmohl “nešvar” tykání v práci. Cílem je, aby se všichni zaměstnanci ve společnosti cítili rovnocenní, bez ohledu na to, na jaké pozici pracují. Pojďme se podívat na výhody a nevýhody tykání na pracovišti. Ukážeme vám také, kdo nabízí tykání v práci, a jak se zachovat, pokud si s kolegy zatím tykat nechcete.
V hlavním městě narazíte na desítky lákavých pracovních inzerátů. Jenže po nástupu často přijde vystřízlivění: slibovaná flexibilita se změní ve striktní docházku, „rodinná atmosféra“ skrývá toxické vztahy a benefity zůstávají jen na papíře. Jak si tedy nenaběhnout?