Volné místo ve firmě WE|DO CZ s.r.o.

Obchodní zástupce WE|DO - Severní Čechy

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Jablonec nad Nisou
Firma WE|DO CZ s.r.o.
Kategorie Obchod, nákup a prodej zboží, Obchodní zástupce / zástupkyně
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

O nás

WE|DO CZ s.r.o.

Naším cílem je spolehlivé doručení zásilek zákazníků, tedy všem, kteří jsou na konci každé naší cesty a čekají na doručení svého balíku. A chceme v tom být nejlepší ze všech. Nejen díky nám samotným, ale i díky technologii a inovacím, které umožňují naplnit naše hodnoty a doručit našim zákazníkům, tj. příjemcům zásilky, maximální spokojenost.
Naše síla tkví v naší soudržnosti. Ta se prolíná celou naší firmou, od skladníka přes kurýry až po členy managementu.

Do našeho obchodního oddělení hledáme posilu na pozici

OBCHODNÍ ZÁSTUPCE WEDO Severní Čechy

Máte tah na branku a chopíte se každé obchodní příležitosti?
Cítíte se v obchodu jako ryba ve vodě?
Můžete se pochlubit prokazatelnými výsledky a úspěchy na předchozích pozicích?

Pokud ano, tak hledáme právě Vás!

Co Vás čeká:

  • Získávání nových zákazníků – akvizice
  • Připravovat nabídky a smlouvy k podpisu
  • Pravidelná péče o stávající zákazníky
  • Spolupráce na zlepšování image naší společnosti
  • Administrativa
  • Účast na akvizičních, rozvojových a servisních schůzkách u zákazníků
  • Vyřizování pohledávek po splatnosti

Bez čeho se to neobejde:

  • Vzdělání na úrovni SŠ
  • Obchodní dovednnosti
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Dobré organizační a komunikační dovednosti
  • Asertivní chování
  • Flexibilitu a samostatnost
  • Anglický jazyk

Co bude vaším výsledkem práce:

  • Zvýšení počtu našich spokojených klientů WEDO

Co Vám za to nabídneme?

  • Finanční ohodnocení, za skvělý výkon finanční odměna
  • Firemní automobil
  • Možnost využití home office
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Skvělou partu kolegů a zázemí firmy
  • Stravenkový paušál
  • Multisport karta
  • Firemní slevy u našeho partnera
  • Firemní akce

Nástup:

  • ihned/dle dohody

Pokud si Vás vybereme, získáte stabilní zaměstnání v rostoucí logistické společnosti, kde se můžete přímo podílet na zvyšování počtů našich obchodních klientů.

Jestli splňujete výše uvedené požadavky a chcete posílit naše řady, tak klikněte na tlačítko „Odpovědět“

Benefity

  • Firemní akce Firemní akce
  • Služební auto Služební auto
  • Příspěvek na sport Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování Příspěvek na stravování
  • Přátelské prostředí Přátelské prostředí

  • Příšovice
  • TEJA CZ, s.r.o.
  • 28 000 – 32 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro cizince
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
  • Příspěvek na dopravu
  • Přátelské prostředí
Zveřejněno: 25. dubna
Nutně vás hledají
  • Příšovice
  • Tanetgastro s.r.o.
  • od 30 000 Kč
Zveřejněno: 14. března
  • Ostrava
  • Domov Slunovrat, Ostrava-Přívoz,…
  • 31 290 – 44 730 Kč
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Studijní volno
  • Kariérní růst
  • Pružná pracovní doba
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Zahraniční pracovní cesty
  • Vzdělávací kurzy
  • Zálohy ze mzdy
Zveřejněno: 14. září
  • Zlín
  • TIES, s.r.o.
  • 28 000 – 50 000 Kč
    Benefity:
  • Služební auto
  • Kafetérie
  • Příspěvek na stravování
  • Parkoviště

O2 Czech Republic a.s., TEJA CZ, s.r.o., OBB stavební materiály, spol. s r.o., AULO MJCZ s.r.o., TRAFICON TOBACCO RETAIL s.r.o., 4 P & P, spol. s r.o., EVROPA realitní kancelář, NEW YORKER CZ, s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Kitl s.r.o., LPP Czech Republic, s.r.o., CRI ameba.eu, s.r.o., HUMANIC CZ spol. s r.o., Motopoint, a.s., SAFE LOGIC s.r.o., NOVÁK maso - uzeniny s.r.o., Partners Financial Services, a.s., Česká spořitelna, a.s., XXXLutz, Bageterie Boulevard, Advantage Consulting, s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., SFS Group CZ s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., TREVOS, a.s., Teta drogerie a lékárny ČR s.r.o., Kaufland Česká republika v.o.s., Josef Lojek s.r.o., MEGA a.s., LIGRANIT a.s., Realsan Group s.r.o., EUROPANEL s.r.o., DRIVE CZ s.r.o., Tanetgastro s.r.o., CZ Stavebniny s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Auditor / Auditorka, Fakturant / Fakturantka, Telefonní operátor / operátorka, Telefonní prodejce / prodejkyně, Balení zásilek, Operátor / operátorka expedice, Skladník / Skladnice, Bankovní specialista / specialistka, Daňový specialista / specialistka, Finanční poradce / poradkyně, Investiční makléř / makléřka, Makléř / Makléřka, Osobní bankéř / bankéřka, Pojišťovací poradce / poradkyně, Účetní, Číšník / Servírka, Kuchař / Kuchařka, Pomocný pracovník / pracovnice v gastronomii, Account Manager / Key Account Manager, Manažer / manažerka nákupu, Manažer / manažerka zahraničního obchodu, Obchodní asistent / asistentka, Referent / Referentka, Obchodník / Obchodnice, Obsluha lidí, Pokladní, Pomocný pracovník / pracovnice v obchodě, Prodavač / Prodavačka, Specialista / specialistka ve službách, Vedoucí obchodu, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Masér / Masérka, Sociální pracovník / pracovnice, Terapeut / Terapeutka, Generální ředitel / ředitelka (CEO), Obchodní manažer / manažerka, Oblastní ředitel / ředitelka, Personální manažer / manažerka, Výkonný ředitel / ředitelka, Mistr / Mistrová, Plánovač / plánovačka výroby, Technolog / technoložka ve strojírenství, Lihovarník a likérník / Lihovarnice a likérnice, Potravinářský dělník / dělnice, Řezník a uzenář / Řeznice a uzenářka, Zpracovatel / zpracovatelka potravin, Manažer / manažerka prodeje, Obchodní zástupce / zástupkyně, Přípravář / Přípravářka v gastronomii

Liberec, Příšovice, Celá ČR, Jablonec nad Nisou, Liberec XXX-Vratislavice nad Nisou, Liberec, Hodkovice nad Mohelkou, Liberec I-Staré Město, Liberec, Turnov, Semily, Stráž pod Ralskem, Jablonné v Podještědí

Jak napsat životopis - online vzor

Životopis je vaší první vizitkou, kterou se představujete potenciálnímu zaměstnavateli. Je to dokument, který shrnuje vaše vzdělání, pracovní zkušenosti, dovednosti a zájmy. Jak ale napsat životopis, který bude poutavý, přehledný a profesionální? Co by měl životopis obsahovat a co naopak vynechat? Jak se odlišit od ostatních uchazečů o práci? A jak napsat motivační nebo průvodní dopis? V tomto článku vám poradíme, jak vytvořit životopis podle nejnovějších trendů a jak se vyhnout nejčastějším chybám. Přečtěte si naše tipy a uvidíte, že psaní životopisu nemusí být tak složité, jak se zdá.

Kuriózní i nejžádanější zaměstnanecké benefity a daně

Některé benefity jsou dnes již standardem. Pojďme se podívat na ty nejžádanější zaměstnanecké benefity, a jaké kuriozní benefity se poskytují ve světě. Nezbytnou součástí je i daňové hledisko, které rozebereme na konci tohoto článku.

Novinky v zákoníku práce 2023: velký přehled změn

S příchodem nového roku souvisí i legislativní změny. Rádi bychom vám usnadnili orientaci v chystaných novinkách. Proto v daném článku si představíme základní připravované změny roku 2023 spojené s pracovním trhem.

Vše o hmotné odpovědnosti + VZORY ZDARMA

Hmotná odpovědnost zaměstnance je citlivým tématem. Existují dvě odpovědnosti zaměstnance, schodek a ztráta svěřených věcí. Na oba případy se podíváme a ke každému připojíme vzor dohody, která by měla být podepsána, aby bylo možné schodek nebo ztrátu po vás vymáhat. Pouze ústní dohoda je nedostačující.

První den v práci je náročný. Pomůžeme vám!

První den v nové práci je vaší vizitkou –⁠ co si vzít na sebe, jak se připravit, na co se ptát, na co se neptat, jak se kolegům představit. Se vším vám pomůžeme!

Vše o služebním autě k soukromým účelům

Benefit nebo pracovní pomůcka, to je služební auto. Ukážeme si, co vše má na starosti zaměstnavatel, co zaměstnanec. Kdy a za jakých podmínek může zaměstnanec využít služební auto i k soukromým účelům, kdo jej může řídit a jak je to se srážkami ze mzdy. K dispozici máte i vzor smlouvy o užívání vozidla pro soukromé a služební účely.

Diskriminace na pracovišti - příklady a jak se bránit

Všichni jsme o diskriminaci slyšeli. Pojďme si vysvětlit, co to diskriminace je, jaké nejčastější typy diskriminace existují. Ukážeme si konkrétní příklady. Vysvětlíme si tři kroky, kterými se můžete proti diskriminaci bránit. A na závěr si řekneme, co diskriminace není.

Pracovní doba - vaše nároky a povinnosti

Povíme si vše, co potřebujete vědět o pracovní době. Jak se rozvrhuje, kdo určuje začátek a konec vaší pracovní doby. Jaký je rozdíl mezi rovnoměrnou a nerovnoměrnou pracovní dobou? Co to je klouzavá pracovní doba a jak jí můžete dosáhnout? Chcete zkrácený úvazek, poradíme, zda máte nárok.

Zjistěte, kdy máte nárok na náhradní volno

Víte, jaký je rozdíl mezi náhradním volnem a placeným volnem? Zjistěte, kdy máte nárok na náhradní volno, jak na náhradní volno nahlíží zákoník práce a ukážeme vám konkrétní případy, které mohou nastat, tedy kdy máte nárok na náhradní volno za práci přesčas a práci ve svátek.

Jak napsat životopis, vzor v češtině a angličtině

Než odpovíte na inzerát ve své vysněné společnosti, je třeba mít připravený strukturovaný profesní životopis, který zaujme a sdělí vše potřebné. Pojďme si říci, jak správně napsat životopis, co napsat do životopisu. Poradíme, jaká je správná struktura životopisu. Společně si připravíme strukturovaný profesní životopis v češtině a angličtině a odpovíme na otázky, zda je nutné přidávat fotografii, zda máte koníčky a zájmy v životopise uvádět a mnohé další.

administrativa AJ akce asertivní asertivní chování auto automobil den flexibilní hledám hodnocení home office chování IT mobil Most možnost nabídky obchodní obchodní zástupce Office ohodnocení partner paušál péče plat požadavky práce pracovní rozvoj samostatnost společnost společnosti spolupráce sport stabilní stravenkový paušál výkon výsledky vzdělání zaměstnání zástupce anglický anglický jazyk Čechy díl dohody dovednost finanční firemní firmy jazyk karta komunikační komunikační dovednost komunikační dovednosti kov obchod oddělení odměna PC PR příležitost příležitosti rok servis sever severní smlouvy spokojen výše zákazník zvýšení