Volné místo ve firmě WE|DO CZ s.r.o.

Obchodní zástupce WE|DO pro Severní Čechy

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Liberec
Firma WE|DO CZ s.r.o.
Kategorie Obchod, nákup a prodej zboží
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

O nás

WE|DO CZ s.r.o.

Naším cílem je spolehlivé doručení zásilek zákazníků, tedy všem, kteří jsou na konci každé naší cesty a čekají na doručení svého balíku. A chceme v tom být nejlepší ze všech. Nejen díky nám samotným, ale i díky technologii a inovacím, které umožňují naplnit naše hodnoty a doručit našim zákazníkům, tj. příjemcům zásilky, maximální spokojenost.
Naše síla tkví v naší soudržnosti. Ta se prolíná celou naší firmou, od skladníka přes kurýry až po členy managementu.

Rozšiřujeme obchodní tým o obchodníka tělem, duší i pracovními zkušenostmi.

Hledáme OBCHODNÍ ZÁSTUPCE WEDO pro Severní Čechy

  • Můžete se pochlubit prokazatelnými výsledky a úspěchy na předchozích pozicích?
  • Máte obchodního ducha a dokážete vše dotáhnout do zdárného konce?

Pokud ano, tak hledáme právě Vás!

Co Vás čeká:

  • Získávání nových zákazníků – akvizice
  • Připravovat nabídky a smlouvy k podpisu
  • Pravidelná péče o stávající zákazníky
  • Spolupráce na zlepšování image naší společnosti
  • Administrativa
  • Účast na akvizičních, rozvojových a servisních schůzkách u zákazníků
  • Vyřizování pohledávek po splatnosti

Bez čeho se to neobejde:

  • Vzdělání na úrovni SŠ
  • Obchodní dovednosti min. zkušenost 2 roky
  • Prokazatelné výsledky v předchozích zaměstnání, které můžeme prověřit
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Dobré organizační a komunikační dovednosti
  • Reprezentativní vystupování
  • Asertivní chování
  • Flexibilitu a samostatnost
  • Anglický jazyk

Co bude vaším výsledkem práce:

  • Zvýšení počtu našich spokojených klientů WEDO

Co Vám za to nabídneme?

  • Finanční ohodnocení, za skvělý výkon finanční odměna
  • Firemní automobil
  • Možnost využití home office
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Řádné zaškolení
  • Skvělou partu kolegů a zázemí firmy s rodinnou atmosférou
  • Stravenkový paušál
  • Multisport karta
  • Firemní slevy u našeho partnera
  • Firemní akce

Nástup:

  • ihned/dle dohody

Pokud si Vás vybereme, získáte stabilní zaměstnání v rostoucí logistické společnosti, kde se můžete přímo podílet na zvyšování počtů našich obchodních klientů.

Jestli splňujete výše uvedené požadavky a chcete posílit naše řady, tak klikněte na tlačítko „Odpovědět“

  • Olomouc
  • SIGNUM 1995 s.r.o.
  • 25 000 – 35 000 Kč
  • Plný úvazek
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
  • Přátelské prostředí
Zveřejněno: 21. října
  • Bludov, Šumperk
  • Státní léčebné lázně Bludov, státní…
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek
  • Běchovice, Praha
  • KAMIONSERVIS Praha, a.s.
  • 30 000 – 40 000 Kč
  • Vhodné pro cizince
    Benefity:
  • Pružná pracovní doba
  • Vzdělávací kurzy
  • Slevy na firemní zboží
  • Zvýhodněné půjčky
  • Příspěvek na vzdělávání
  • Občerstvení na pracovišti
  • Dog-friendly office
  • Parkoviště
  • Chrášťany, Praha-západ
  • Label design, a.s.
  • 30 000 – 60 000 Kč
Zveřejněno: 23. září
  • Bechyně
  • Lázně Bechyně s.r.o.
  • od 30 000 Kč
Zveřejněno: 22. září
  • Sezimovo Ústí
  • KOVOSVIT MAS Machine Tools, a.s.
  • 17 000 – 20 000 Kč
  • Brno
  • Fastenal Europe, s.r.o.
    Benefity:
  • Kariérní růst
  • Příbram
  • DRUPOL autodružstvo
  • Pardubice
  • ACP Engineering s.r.o.
  • 35 000 – 40 000 Kč
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Rudná, Praha-západ
  • L & L Products, s.r.o.
    Benefity:
  • Práce z domova
  • 13., případně 14. plat
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Příspěvek na stravování
Zveřejněno: 14. října

NEW YORKER CZ, s.r.o., CRI ameba.eu, s.r.o., Kolokrám s.r.o., NOVÁK maso - uzeniny s.r.o., LPP Czech Republic, s.r.o., NN Životní pojišťovna N.V., pobočka pro Českou republiku, HUMANIC CZ spol. s r.o., Motopoint, a.s., EVROPA realitní kancelář, SAFE LOGIC s.r.o., Partners Financial Services, a.s., Česká spořitelna, a.s., Globus ČR, v.o.s., XXXLutz, ManpowerGroup s.r.o., VELKOOBCHOD ORION, spol. s r.o., ROSSMANN, spol. s r.o., 4 P & P, spol. s r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Balení zásilek, Operátor / operátorka expedice, Skladník / Skladnice, Bankovní specialista / specialistka, Finanční poradce / poradkyně, Investiční makléř / makléřka, Makléř / Makléřka, Osobní bankéř / bankéřka, Pojišťovací poradce / poradkyně, Číšník / Servírka, Kuchař / Kuchařka, Obchodní asistent / asistentka, Obchodník / Obchodnice, Obsluha lidí, Pokladní, Pomocný pracovník / pracovnice v obchodě, Prodavač / Prodavačka, Specialista / specialistka ve službách, Vedoucí obchodu, Pracovník / pracovnice ve službách, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Generální ředitel / ředitelka (CEO), Obchodní manažer / manažerka, Oblastní ředitel / ředitelka, Výkonný ředitel / ředitelka, Řezník a uzenář / Řeznice a uzenářka, Zpracovatel / zpracovatelka potravin, Manažer / manažerka prodeje, Obchodní zástupce / zástupkyně

Liberec, Celá ČR, Jablonec nad Nisou

Co vědět o kvalifikační dohodě než ji podepíšete?

Zaměstnavatel za vás zaplatí drahé školení, ale na druhou stranu po vás chce podepsat kvalifikační dohodu, kterou se zaměstnavateli upíšete na několik let. Než podepíšete, zjistěte, za jakých podmínek se kvalifikační dohoda uzavírá, co všechno musí obsahovat a jaké z ní pro vás plynou závazky a případné pokuty.

Vše o stažení výpovědi ze strany zaměstnance

Co dělat, když se setkáte se šikanou na pracovišti

Řešíte nárok na mateřskou dovolenou? Poradíme

Čekáte rodinu? Povíme si vše o mateřské dovolené, jaký máte nárok na mateřskou dovolenou, kdy je pro vás nejlepší si vybrat zbývající dovolenou. Dozvíte se, že v průběhu mateřské dovolené vám vzniká nárok na další dovolenou. Na konkrétních příkladech si ukážeme, které maminky mají na peněžitou pomoc v mateřství nárok, které naopak nemají. Pro srovnání vám ukážeme, jak dlouhou mají mateřskou v dalších zemích světa.

Trainee program – první práce pro absolventy

Co dělat, když vám zaměstnavatel nezaplatil

Poradíme vám, co dělat, když zaměstnavatel neplatí mzdu a co dělat, když zaměstnavatel neplatí sociální a zdravotní pojištění. Nevyplacená nemocenská? I s tím vám poradíme. Dozvíte se také, jak správně podat stížnost na zaměstnavatele.

Diskriminace na pracovišti - příklady a jak se bránit

Jak na změnu pracovní pozice, aby to vyšlo

Na stávající pozici jste již několik let a cítíte, že potřebujete změnu. Ať již povýšení, změnu pracovní pozice nebo dokonce změnu oboru? Podívejte se s námi na to, jaké máte možnosti a jak si o změnu říci, aby vám nadřízený vyšel maximálně vstříc.

Motivační dopis, který zaujme, a jeho vzor

Zahraniční služební cesta a cestovní náhrady v zahraničí

administrativa AJ akce asertivní asertivní chování auto automobil den flexibilní hledám hodnocení home office chování IT mobil Most možnost nabídky obchodní obchodní zástupce Office ohodnocení partner paušál péče plat požadavky práce pracovní rozvoj samostatnost společnost společnosti spolupráce sport stabilní stravenkový paušál školení výkon výsledky vzdělání zaměstnání zástupce anglický anglický jazyk Čechy díl dohody dovednost finanční firemní firmy jazyk karta komunikační komunikační dovednost komunikační dovednosti kov obchod obchodní dovednost obchodní dovednosti obchodník odměna PC PR rok servis sever severní smlouvy spokojen tým výše zákazník zkušenost zvýšení