Volné místo ve firmě WE|DO CZ s.r.o.

Obchodní zástupce WE|DO Vysočina

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Třebíč
Firma WE|DO CZ s.r.o.
Kategorie Obchod, nákup a prodej zboží
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

O nás

WE|DO CZ s.r.o.

Naším cílem je spolehlivé doručení zásilek zákazníků, tedy všem, kteří jsou na konci každé naší cesty a čekají na doručení svého balíku. A chceme v tom být nejlepší ze všech. Nejen díky nám samotným, ale i díky technologii a inovacím, které umožňují naplnit naše hodnoty a doručit našim zákazníkům, tj. příjemcům zásilky, maximální spokojenost.
Naše síla tkví v naší soudržnosti. Ta se prolíná celou naší firmou, od skladníka přes kurýry až po členy managementu.

Do našeho obchodního oddělení hledáme posilu na pozici

OBCHODNÍ ZÁSTUPCE WEDO Vysočina

  • Máte tah na branku a chopíte se každé obchodní příležitosti?
  • Cítíte se v obchodu jako ryba ve vodě?
  • Můžete se pochlubit prokazatelnými výsledky a úspěchy na předchozích pozicích?

Pokud ano, tak hledáme právě Vás!

Co Vás čeká:

  • Získávání nových zákazníků – akvizice
  • Připravovat nabídky a smlouvy k podpisu
  • Pravidelná péče o stávající zákazníky
  • Spolupráce na zlepšování image naší společnosti
  • Administrativa
  • Účast na akvizičních, rozvojových a servisních schůzkách u zákazníků
  • Vyřizování pohledávek po splatnosti

Bez čeho se to neobejde:

  • Vzdělání na úrovni SŠ
  • Obchodní dovednosti
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Dobré organizační a komunikační dovednosti
  • Asertivní chování
  • Flexibilitu a samostatnost
  • Anglický jazyky

Co bude vaším výsledkem práce:

  • Zvýšení počtu našich spokojených klientů WEDO

Co Vám za to nabídneme?

  • Finanční ohodnocení, za skvělý výkon finanční odměna
  • Firemní automobil
  • Možnost využití home office
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Skvělou partu kolegů a zázemí firmy
  • Stravenkový paušál
  • Multisport karta
  • Firemní slevy u našeho partnera
  • Firemní akce

Nástup:

  • ihned/dle dohody

Pokud si Vás vybereme, získáte stabilní zaměstnání v rostoucí logistické společnosti, kde se můžete přímo podílet na zvyšování počtů našich obchodních klientů.

Jestli splňujete výše uvedené požadavky a chcete posílit naše řady, tak klikněte na tlačítko „Odpovědět“

Benefity

  • Firemní akce Firemní akce
  • Služební auto Služební auto
  • Příspěvek na sport Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování Příspěvek na stravování
  • Přátelské prostředí Přátelské prostředí

  • Ostrava
  • Domov Slunovrat, Ostrava-Přívoz,…
  • 31 290 – 44 730 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Studijní volno
  • Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst
  • Pružná pracovní doba
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Zahraniční pracovní cesty
  • Vzdělávací kurzy
  • Zálohy ze mzdy
Zveřejněno: 14. září
  • Zlín
  • TIES, s.r.o.
  • 28 000 – 50 000 Kč
    Benefity:
  • Služební auto
  • Kafetérie
  • Příspěvek na stravování
  • Přátelské prostředí
  • Parkoviště

TRAFICON TOBACCO RETAIL s.r.o., Flagship EXECUTIVE SEARCH s.r.o., VAŠE SLUNCE a.s., SMS finance, a.s., AULO MJCZ s.r.o., EVROPA realitní kancelář, Česká pošta, s.p., Partners Financial Services, a.s., ProJobEU s.r.o., NN Životní pojišťovna N.V., pobočka pro Českou republiku, Randstad HR Solutions s.r.o., Česká spořitelna, a.s., 100% REWORK s.r.o., LPP Czech Republic, s.r.o., AC Jobs, s.r.o., ARAMARK, s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., ReindeerOIL s.r.o., ProfesKontakt, s.r.o., PROROZVOZ s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Analytik / analytička obchodu, Kurýr / Kurýrka, Řidič / Řidička, Bankovní pracovník / pracovnice, Bankovní specialista / specialistka, Finanční manažer / manažerka, Finanční poradce / poradkyně, Investiční makléř / makléřka, Makléř / Makléřka, Osobní bankéř / bankéřka, Pojišťovací poradce / poradkyně, Obsluha lidí, Pomocný pracovník / pracovnice v gastronomii, Account Manager / Key Account Manager, Manažer / manažerka nákupu, Nákupčí, Obchodní asistent / asistentka, Referent / Referentka, Obchodník / Obchodnice, Pokladní, Prodavač / Prodavačka, Specialista / specialistka nákupu, Specialista / specialistka ve službách, Vedoucí obchodu, Dělník / Dělnice, Realitní makléř / makléřka, Lékárník, Farmaceut / Lékárnice, Farmaceutka, Masér / Masérka, Sociální pracovník / pracovnice, Terapeut / Terapeutka, Generální ředitel / ředitelka (CEO), Obchodní ředitel / ředitelka (CSO), Obchodní manažer / manažerka, Oblastní ředitel / ředitelka, Personální manažer / manažerka, Výkonný ředitel / ředitelka, Kontrolor / Kontrolorka, Specialista / specialistka v energetice, Kontrolor / kontrolorka kvality, Manažer / manažerka prodeje, Obchodní zástupce / zástupkyně, Finanční specialista / specialistka

Třebíč, Celá ČR, Velké Meziříčí, Moravské Budějovice, Jihlava, Jihlava, Jihlava

Jak správně napsat pracovní řád + vzor zdarma

Specifickou interní směrnicí zaměstnavatele je pracovní řád, který zaměstnancům upřesňuje jejich povinnosti. Každá společnost by měla mít svůj pracovní řád, se kterým všechny své zaměstnance seznámí. Proto jsme pro vás připravili kompletní pracovní řád, který si můžete zdarma stáhnout a upravit dle potřeb své společnosti.

Agenturní zaměstnávání a dočasné přidělení

Ukážeme vám hlavní rozdíl mezi agenturním zaměstnáváním, které je za úplatu, a dočasným přidělením zaměstnance k jinému zaměstnavateli - zapůjčení zaměstnance. Podíváme se na to, jak zákoník práce řeší agenturní zaměstnávání i dočasné přidělení a na co si dát pozor.

Zjistěte, zda máte nárok na otcovskou dovolenou

Odbory - proč a jak je založit

Kdo je THP pracovník a jaký má plat

Přestávky v práci - kdy máte nárok na volno

Ukážeme vám, kdy máte nárok na placenou a kdy na neplacenou přestávku. V jakých případech vás zaměstnavatel může povolat do práce i v době vašeho zákonného volna. Vše si vysvětlíme na konkrétních případech přestávek u různě dlouhých směn.

Novinářské syndikáty a asociace - na koho se obrátit při sdílení pracovních témat

Jak se zbavit stresu z práce, než vás přemůže

Zvládání stresu je individuální. Jsou lidé, kteří milují, když je jejich práce extrémně stresová, a naopak jsou tací, které sebemenší stres vykolejí. Ukážeme vám metody, které vám při pravidelném tréninku pomohou zbavit se stresu z práce. Doplníme i rady, co od stresu dlouhodobě nepomůže.

Kdy vás musí z práce omluvit, a kdy i zaplatit?

Víte, že jsou situace, kdy vás zaměstnavatel musí ze zákona z práce omluvit, aniž byste si čerpali dovolenou? Jsou to tzv. překážky na straně zaměstnance nebo zaměstnavatele. Pojďme se podívat, kdy máte nárok na placené či neplacené volno a nemusíte čerpat dovolenou.

Vaše práva při zrušení dovolené zaměstnavatelem

Zaměstnavatel určuje čerpání dovolené svých zaměstnanců. Zjistěte, kdy může zaměstnavatel zrušit dovolenou, i tu, kterou již máte zaplacenou, nebo vás v průběhu dovolené z ní odvolat zpět do práce. Ukážeme vám, co všechno následně zaměstnavatel musí zaplatit.

administrativa AJ akce asertivní asertivní chování auto automobil den flexibilní hledám hodnocení home office chování IT mobil Most možnost nabídky obchodní obchodní zástupce Office ohodnocení partner paušál péče plat požadavky práce pracovní rozvoj samostatnost společnost společnosti spolupráce sport stabilní stravenkový paušál výkon výsledky vzdělání zaměstnání zástupce anglický anglický jazyk díl dohody dovednost finanční firemní firmy jazyk karta komunikační komunikační dovednost komunikační dovednosti kov obchod obchodní dovednost obchodní dovednosti oddělení odměna PC PR příležitost příležitosti rok servis smlouvy spokojen výše zákazník zvýšení