Volné místo ve firmě WE|DO CZ s.r.o.

Obchodní zástupce WE|DO Jižní Čechy

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Písek
Firma WE|DO CZ s.r.o.
Kategorie Obchod, nákup a prodej zboží, Obchodní zástupce / zástupkyně
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

O nás

WE|DO CZ s.r.o.

Naším cílem je spolehlivé doručení zásilek zákazníků, tedy všem, kteří jsou na konci každé naší cesty a čekají na doručení svého balíku. A chceme v tom být nejlepší ze všech. Nejen díky nám samotným, ale i díky technologii a inovacím, které umožňují naplnit naše hodnoty a doručit našim zákazníkům, tj. příjemcům zásilky, maximální spokojenost.
Naše síla tkví v naší soudržnosti. Ta se prolíná celou naší firmou, od skladníka přes kurýry až po členy managementu.

Do našeho obchodního oddělení hledáme posilu na pozici

OBCHODNÍ ZÁSTUPCE WEDO Jižní Čechy

Máte tah na branku a chopíte se každé obchodní příležitosti?
Cítíte se v obchodu jako ryba ve vodě?
Můžete se pochlubit prokazatelnými výsledky a úspěchy na předchozích pozicích?

Pokud ano, tak hledáme právě Vás!

Co Vás čeká:

  • Získávání nových zákazníků – akvizice
  • Připravovat nabídky a smlouvy k podpisu
  • Pravidelná péče o stávající zákazníky
  • Spolupráce na zlepšování image naší společnosti
  • Administrativa
  • Účast na akvizičních, rozvojových a servisních schůzkách u zákazníků
  • Vyřizování pohledávek po splatnosti

Bez čeho se to neobejde:

  • Vzdělání na úrovni SŠ
  • Obchodní zkušenosti
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Dobré organizační a komunikační dovednosti
  • Asertivní chování
  • Flexibilitu a samostatnost
  • Anglický jazyk

Co bude vaším výsledkem práce:

  • Zvýšení počtu našich spokojených klientů WEDO

Co Vám za to nabídneme?

  • Finanční ohodnocení, za skvělý výkon finanční odměna
  • Firemní automobil
  • Možnost využití home office
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Skvělou partu kolegů a zázemí firmy
  • Stravenkový paušál
  • Multisport karta
  • Firemní slevy u našeho partnera
  • Firemní akce

Nástup:

  • ihned/dle dohody

Pokud si Vás vybereme, získáte stabilní zaměstnání v rostoucí logistické společnosti, kde se můžete přímo podílet na zvyšování počtů našich obchodních klientů.

Jestli splňujete výše uvedené požadavky a chcete posílit naše řady, tak klikněte na tlačítko „Odpovědět“

Benefity

  • Firemní akce Firemní akce
  • Pružná pracovní doba Pružná pracovní doba
  • Služební auto Služební auto
  • Příspěvek na stravování Příspěvek na stravování
  • Přátelské prostředí Přátelské prostředí

  • Týn nad Vltavou
  • R.S.P. s.r.o.
  • 20 000 – 25 000 Kč
  • Plný úvazek
    Benefity:
  • Sickdays
  • Finanční bonusy / prémie
  • Slevy na firemní zboží
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění
Zveřejněno: 26. dubna
  • Bechyně
  • NOVÁK maso - uzeniny s.r.o.
  • 21 300 – 23 100 Kč
    Benefity:
  • Příspěvek na sport
  • Parkoviště
Zveřejněno: 24. dubna
  • Lovosice
  • KOS WIRE EUROPE s.r.o.
  • 28 500 – 37 000 Kč
Zveřejněno: 14. září

O2 Czech Republic a.s., Česká spořitelna, a.s., VAŠE SLUNCE a.s., Partners Financial Services, a.s., AULO MJCZ s.r.o., EVROPA realitní kancelář, Česká pošta, s.p., Advantage Consulting, s.r.o., HOFMANN WIZARD s.r.o., R.S.P. s.r.o., Lidl Česká republika s.r.o., NOVÁK maso - uzeniny s.r.o., ARAMARK, s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Pracovník / pracovnice poštovního provozu, Bankovní pracovník / pracovnice, Bankovní specialista / specialistka, Finanční manažer / manažerka, Investiční makléř / makléřka, Makléř / Makléřka, Osobní bankéř / bankéřka, Pojišťovací poradce / poradkyně, Číšník / Servírka, Kuchař / Kuchařka, Pomocný pracovník / pracovnice v gastronomii, Nákupčí, Obchodní asistent / asistentka, Obchodník / Obchodnice, Obsluha lidí, Pokladní, Pomocný pracovník / pracovnice v obchodě, Prodavač / Prodavačka, Skladník / Skladnice, Specialista / specialistka ve službách, Vedoucí obchodu, Uklízeč / Uklízečka, Realitní makléř / makléřka, Masér / Masérka, Sociální pracovník / pracovnice, Terapeut / Terapeutka, Generální ředitel / ředitelka (CEO), Oblastní ředitel / ředitelka, Personální manažer / manažerka, Výkonný ředitel / ředitelka, Specialista / specialistka v energetice, Manažer / manažerka prodeje, Obchodní zástupce / zástupkyně

Písek, Celá ČR, Protivín, Strakonice, Týn nad Vltavou, Blatná, Bechyně, Opařany

Co vědět o kvalifikační dohodě než ji podepíšete?

Zaměstnavatel za vás zaplatí drahé školení, ale na druhou stranu po vás chce podepsat kvalifikační dohodu, kterou se zaměstnavateli upíšete na několik let. Než podepíšete, zjistěte, za jakých podmínek se kvalifikační dohoda uzavírá, co všechno musí obsahovat a jaké z ní pro vás plynou závazky a případné pokuty.

Odbory - proč a jak je založit

Povíme vám vše, co potřebujete vědět o odborech. Dozvíte se, proč založit odbory a jak je založit, jak probíhá vyjednávání s vaším zaměstnavatelem, aby došlo k uzavření kolektivní smlouvy a mnoho dalšího.

Pracovní doba - vaše nároky a povinnosti

Povíme si vše, co potřebujete vědět o pracovní době. Jak se rozvrhuje, kdo určuje začátek a konec vaší pracovní doby. Jaký je rozdíl mezi rovnoměrnou a nerovnoměrnou pracovní dobou? Co to je klouzavá pracovní doba a jak jí můžete dosáhnout? Chcete zkrácený úvazek, poradíme, zda máte nárok.

Tarifní mzda a vše, co o ní potřebujete vědět

Tarifní mzda je využívána ve společnostech se standardizovanou nebo hromadnou výrobou a silnou pozicí odborové organizace. Podíváme se, jak se tarifní stupně mzdy určují, a to i s konkrétním příkladem, co do tarifní mzdy zahrnovat, co se zaměstnancům vyplácí nad rámec tarifní mzdy. Ukážeme si i hlavní výhody a nevýhody a závěrem dodáme i doporučení pro zaměstnavatele, kteří zavedení tarifní mzdy zvažují.

Zjistěte, zda máte nárok na otcovskou dovolenou

Aby tatínkové mohli pomoci po narození miminka s jeho péčí, mají nárok na 14 kalendářních dnů placeného volna, otcovské dovolené. Povíme si, co to je otcovská dovolená, kdo má nárok na otcovskou dovolenou, v jaké výši a kdy se vyplácí.

Zjistěte, kdy máte nárok na náhradní volno

Víte, jaký je rozdíl mezi náhradním volnem a placeným volnem? Zjistěte, kdy máte nárok na náhradní volno, jak na náhradní volno nahlíží zákoník práce a ukážeme vám konkrétní případy, které mohou nastat, tedy kdy máte nárok na náhradní volno za práci přesčas a práci ve svátek.

Zjistěte, jaké povinnosti má vedoucí zaměstnanec

Ve většině společností jsou vedoucí zaměstnanci, tedy zaměstnanci, kteří vedou alespoň jednoho podřízeného. Z pozice vedoucího zaměstnance mají tito kolegové specifické povinnosti, které jim stanovuje zákoník práce. Dozvíte se, jak je to se zkušební dobou, přesčasy i případným ukončením pracovního poměru ze strany vedoucího pracovníka či z vaší strany.

Jak postupovat při pracovním úrazu

Pokud se vám v práci stal pracovní úraz, je třeba ho hned nahlásit. Povíme si, jaké kroky musí udělat zaměstnavatel, aby váš úraz vyšetřil. Rozebereme, na co máte vy jako zraněný zaměstnanec nárok. I zranění na teambuildingu může být pracovním úrazem. Co naopak pracovním úrazem není, se dozvíte samozřejmě také.

Přehledně: základní povinnosti zaměstnance

Práva a povinnosti zaměstnanců a zaměstnavatele upravuje zákoník práce. Dozvíte se, jaké jsou povinnosti zaměstnance podle zákoníku práce, jaká jsou jeho práva, a jaké povinnosti má zaměstnanec vůči svému zaměstnavateli.

Vše, co potřebujete znát o práci v noci

Práce v noci je specificky upravena v zákoníku práce a ukládá vašemu zaměstnavateli řadu povinností. Právnickou řeč jsme pro vás zlidštili a zjistíte, co to je práce v noci, jaká je minimální výše příplatku za práci v noci, jak musí váš zaměstnavatel upravit pracoviště a kdo nesmí práci v noci vykonávat.

administrativa AJ akce asertivní asertivní chování auto automobil den flexibilní hledám hodnocení home office chování IT mobil Most možnost nabídky obchodní obchodní zástupce Office ohodnocení partner paušál péče plat požadavky práce pracovní rozvoj samostatnost společnost společnosti spolupráce sport stabilní stravenkový paušál výkon výsledky vzdělání zaměstnání zástupce zkušenosti anglický anglický jazyk Čechy díl dohody dovednost finanční firemní firmy jazyk jižní karta komunikační komunikační dovednost komunikační dovednosti kov obchod oddělení odměna PC PR příležitost příležitosti rok servis smlouvy spokojen výše zákazník zkušenost zvýšení