Volné místo ve firmě Randstad HR Solutions s.r.o.

Pracovník kvality

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Bor
Firma Randstad HR Solutions s.r.o.
Kategorie Doprava, logistika a zásobování, Řemeslná výroba a manuální práce
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Hrubá mzda 25.000 – 29.000 Kč
Délka prac. poměru na dobu určitou 18. 10. 2021 — 17. 10. 2022

O nás

Randstad HR Solutions s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Pracovní náplň:

  • kontrola přípravy a kvality materiálu na balení
  • kontrola správnosti hotových produktů
  • provádění testů
  • analýzy nedostatků
  • zadávání dat do systému a práce se systémem
  • práce na 2 směny (5.45 – 14.00, 14.00 – 22.15)

Co od Vás požadujeme:

  • aktivní přístup k práci
  • odpovědnost, schopnost pracovat v týmu
  • pečlivost, spolehlivost
  • matematické znalosti a myšlení
  • znalost práce na PC (Microsoft Office- Word, Excel) – nutností
  • základy anglického jazyka

Co Vám nabízíme:

  • 137,14,–/hod
  • 16,46,–/hod docházkový bonus
  • po ZD výkonnostní bonus
  • 2.500,– poziční bonus
  • 1.500,– příspěvek na dopravu
  • 49,50,–/den stravenkový paušál
  • 5 týdnů dovolené
  • zdravotní volno

  • Heřmanova Huť
  • Sahm s.r.o.
  • 35 000 – 40 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 24. dubna
  • 25 000 – 34 000 Kč
  • 23 000 – 30 000 Kč
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • 13., případně 14. plat
  • Kariérní růst
  • Přátelské prostředí
  • Parkoviště
Zveřejněno: 22. dubna
  • Přehýšov
  • Faiveley Transport Plzeň s.r.o.
  • Vhodné pro cizince
    Benefity:
  • Sickdays
  • Firemní akce
  • Vzdělávací kurzy
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na volný čas
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na dopravu
  • Příspěvek na dovolenou
  • Plzeň
  • Triangle Recruitment CZ s.r.o.
  • 35 000 – 38 000 Kč
    Benefity:
  • Kafetérie
  • Závodní stravování
Zveřejněno: 26. dubna
  • Plzeň
  • Easy Homes Solutions s.r.o.
  • 39 000 – 59 999 Kč
    Benefity:
  • Pružná pracovní doba
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Slevy na firemní zboží
  • Zálohy ze mzdy
  • Občerstvení na pracovišti
Zveřejněno: 25. dubna
  • Frýdek-Místek
  • Manuvia Workforce, s.r.o.
Zveřejněno: 20. dubna
  • MARLENKA international s.r.o.
  • od 18 700 Kč
Zveřejněno: 25. května
  • České Budějovice
  • BIOGENA CB spol. s r.o.
  • 20 000 – 30 000 Kč
Zveřejněno: 1. března
  • Slušovice
  • TNS SERVIS s.r.o.
  • 26 000 – 29 000 Kč
Zveřejněno: 25. července
  • Domažlice
  • HK agency s.r.o.
  • 42 000 – 45 000 Kč
Zveřejněno: 17. července
  • Velká Bíteš
  • AG FOODS Group a.s.
  • od 20 000 Kč
Zveřejněno: 16. října
  • Stráž nad Ohří
  • Karlovarská Korunní s.r.o.
  • od 27 000 Kč
Zveřejněno: 9. srpna
  • Kolín
  • SPEL Manufacturing s.r.o.
Zveřejněno: 25. října
  • Valašské Meziříčí
  • UNITES Systems a.s.
  • 20 000 – 25 000 Kč
Zveřejněno: 31. ledna
  • od 21 700 Kč
Zveřejněno: 18. května
  • Vsetín
  • VS PLASTIK, s.r.o.
  • 25 000 – 35 000 Kč
  • Kamenice, Jihlava
  • HORIZONT výrobní družstvo Brno
  • od 16 500 Kč
Zveřejněno: 21. května
  • Jablonec nad Nisou
  • AKT plastikářská technologie Čechy,…
  • 16 356 – 25 000 Kč
Zveřejněno: 10. září
  • Poděbrady
  • Ing. Dagmar Pochmannová
  • 32 000 – 40 000 Kč
Zveřejněno: 4. prosince

Schäfer - Menk s.r.o., Elflein Transport s.r.o., HOFMANN WIZARD s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., LEPŠÍ PRÁCE s.r.o., FLEXIMA s.r.o., Česká pošta, s.p., Trafag, spol. s r.o., Ředitelství silnic a dálnic s. p., Sahm s.r.o., AUTO TESAŘ, s.r.o., Faiveley Transport Plzeň s.r.o., LT trade s.r.o., Manuvia People CZ a.s., Alfa JOB CZ s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., AC Jobs, s.r.o., CRI ameba.eu, s.r.o., open recruitment s.r.o., C.S.CARGO a.s., B & BC, a. s., Skanska a.s., Triangle Recruitment CZ s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., VSP Auto, s.r.o., ELFETEX, spol. s r.o., Globus ČR, v.o.s., Brink's Cash Solutions (CZ) a.s., INDEX NOSLUŠ s.r.o., ProfesKontakt, s.r.o., Markmont, s.r.o., APB - PLZEŇ a.s., Stäger Inovac Packaging s.r.o., Easy Homes Solutions s.r.o., Personal fabric - agentura práce, a.s., XXXLutz

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Disponent / disponentka dopravy, Dopravce / Dopravkyně, Dělník / Dělnice, Kurýr / Kurýrka, Logistik / Logistička, Mechanik / Mechanička, Nákupčí, Obsluha strojů, Operátor / operátorka expedice, Pracovník / pracovnice poštovního provozu, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Strojmistr / Strojmistrová, Závozník / Závoznice, Brusič / Brusička, Dekoratér / Dekoratérka, Seřizovač / seřizovačka strojů, Instalatér a topenář / Instalatérka a topenářka, Údržbář / Údržbářka, Zámečník / Zámečnice, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Kontrolor / Kontrolorka, Lakýrník / Lakýrnice, Montážník / Montážnice, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Svářeč / Svářečka, Mistr / Mistrová, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektrikář / Elektrikářka, Montážník / montážnice, Potravinářský dělník / dělnice, Operátor / operátorka tiskařských strojů, Operátor / operátorka chemické výroby, Výrobce / výrobkyně strojů a zařízení

Plzeň, Bor, Stříbro, Tachov, Kostelec, okres Tachov, Heřmanova Huť, Horšovský Týn, Meclov, Přehýšov, Staňkov, okres Domažlice, Stod, Nýřany, Domažlice, Mnichov, okres Cheb, Dobřany, okres Plzeň-jih, Příšov

Prodloužení, nemoc či dovolená ve zkušební době? Poradíme, jak na to

Vše, co potřebujete vědět o zkušební době. Co je to zkušební doba, je zkušební doba povinná, jak dlouhá je zkušební doba, může být zkušební doba prodloužena? Co zkušební doba a nemoc, zkušební doba a dovolená, nebo co když otěhotníte? Včetně vzoru výpovědi pro zaměstnance.

Kdy můžete dostat nařízený přesčas?

Dozvíte se, co to je přesčas, jaký je rozdíl mezi dobrovolným a povinným přesčasem. Proč jít na dobrovolný přesčas o státním svátku? Vysvětlíme si, jak se přesčasy proplácí a kdy si můžete vzít náhradní volno. Jaké důsledky mohou být, když na přesčas nepřijdete, protože se vám to nehodí.

Řešíte nárok na mateřskou dovolenou? Poradíme

Čekáte rodinu? Povíme si vše o mateřské dovolené, jaký máte nárok na mateřskou dovolenou, kdy je pro vás nejlepší si vybrat zbývající dovolenou. Dozvíte se, že v průběhu mateřské dovolené vám vzniká nárok na další dovolenou. Na konkrétních příkladech si ukážeme, které maminky mají na peněžitou pomoc v mateřství nárok, které naopak nemají. Pro srovnání vám ukážeme, jak dlouhou mají mateřskou v dalších zemích světa.

Jak najít práci nebo brigádu na mateřské dovolené

Jak napsat životopis, vzor v češtině a angličtině

Než odpovíte na inzerát ve své vysněné společnosti, je třeba mít připravený strukturovaný profesní životopis, který zaujme a sdělí vše potřebné. Pojďme si říci, jak správně napsat životopis, co napsat do životopisu. Poradíme, jaká je správná struktura životopisu. Společně si připravíme strukturovaný profesní životopis v češtině a angličtině a odpovíme na otázky, zda je nutné přidávat fotografii, zda máte koníčky a zájmy v životopise uvádět a mnohé další.

Vše o služebním autě k soukromým účelům

Jaký pracovní úvazek je pro vás ten ideální?

Motivační dopis, který zaujme, a jeho vzor

Dvě zaměstnání současně - daně, nemocenská

Chcete si přivydělat a máte dvě zaměstnání? Můžete mít ke své pracovní smlouvě uzavřenou dohodu u svého stávajícího zaměstnavatele, pokud práce na dohodu bude jiná než ta, kterou děláte na základě pracovní smlouvy. Nebo můžete mít zaměstnavatele dva. Poradíme vám, jak řešit při HPP a DPP daně a nemocenskou.

Vše, co potřebujete vědět o rodičovské dovolené

bonus den dění IT kvality Microsoft Microsoft Office náplň práce odpovědnost Office paušál pečlivost práce pracovní pracovník příspěvek směny stravenkový paušál volno výkon zdravotní znalost znalosti analýzy anglické dovolené jazyk kontrola kov materiál myšlení náplň PC PR pracovní náplň přípravy přístup schopnost systém test tým výkonnost