Hledáme lidem práci Manpower

Pracovník oddělení kvality

Lokalita Kolín
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Technické obory

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Pro našeho klienta zabývajícího se výrobou průmyslového elektrického vytápění hledáme šikovného člověka do oddělení kvality.

Popis pozice:

- vstupní kontrola materiálu

- kontrola výrobní linky

- práce s programem NETSUITE, ERP systém

- práce s WORD, EXCEL, POWERPOINT, INTERNET

- správa měřících prostředků a vedení záznamů o kalibracích

- provádění zkušebních testů a vyhotovení analýz

- účast na ročním interním auditu

- kontrola a provádění dummy testů, MSA analýza

- tvorba dokumentace APQP, PPAP, FMEA, CP, FLOW CHART

- sběr dat a vyhodnocování měsíčního sledování PPM, čtvrtletní pareto analýza, optimalizace procesu

- sběr dat a vyhodnocení měsíční statistiky NG

- správa laboratoře, správa skladu vzorků

- spolupráce při certifikaci ISO, update norem ISO

Profil kandidáta:

- SŠ vzdělání

- práce s PC – Internet, MS Office, Windows

- orientace ve výkresové dokumentaci

- základní znalost anglického jazyka

- analytické a organizační schopnosti

- zodpovědnost, flexibilita, schopnost týmové i samostatné práce, pečlivost

- ochotu se dále vzdělávat

Nabízíme:

– odpovídající platové ohodnocení dle zkušeností

– zajímavou a kreativní práci ve spolupráci s marketingovým ředitelem

– flexibilní pracovní doba

– moderní pracovní prostředí

– půl roční odměny na základě zisku společnosti až 15% ze základních platů

– firemní akce, sportovní aktivity

  • Pavlov, Kladno
  • Senju Manufacturing Europe s.r.o.
  • 28 000 – 35 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na dopravu
  • Občerstvení na pracovišti
Zveřejněno: 25. září
  • Ostrava
  • SPOJMONT OSTRAVA s.r.o.
  • 20 000 – 30 000 Kč
Zveřejněno: 10. října
  • Těšovice, Prachatice
  • TCS s.r.o.
  • 150 – 200 Kč / hod
  • Vacov
  • KUFI INT, s.r.o.
  • 18 000 – 25 000 Kč
  • Vacov
  • KCB vodní světy s.r.o. v likvidaci
  • od 150 Kč / hod
  • Zkrácený úvazek
  • Prachatice
  • KLIMA s.r.o.
  • od 18 000 Kč
  • Prostějov
  • VÍT SPÁČIL - prádelny a čistírny, spol.…
  • od 19 000 Kč
  • BIŽU ARMIDA s.r.o.
  • od 90 Kč / hod
  • Česká Lípa
  • Ing. František Ille
  • Prostějov
  • Bernhardt Fashion CZ, s.r.o.
  • od 15 000 Kč
  • Kožichovice
  • GUMOTEX Automotive Třebíč, s.r.o.
  • 27 600 – 30 900 Kč
  • Borovany, České Budějovice
  • SU - servis s. r. o.
  • 3 300 – 10 000 Kč
  • Česká Třebová
  • Střední škola technická a dopravní…
  • 13 880 – 15 380 Kč
  • Líšnice, Ústí nad Orlicí
  • KONZUM, obchodní družstvo v Ústí nad…
  • 15 500 – 19 000 Kč
  • Valašské Meziříčí
  • CIE PLASTY CZ. s.r.o.
  • od 28 000 Kč

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Kolín, Uhlířské Janovice, Nymburk

Vše o ukončení pracovního poměru ze strany zaměstnavatele

Váš zaměstnavatel má možnosti, jak s vámi rozvázat pracovní poměr. Přeložíme si právnickou mluvu, abyste všemu rozuměli. Poukážeme na to, na co si musíte dát pozor. Na závěr si povíme, kdy vám zaměstnavatel výpověď dát nesmí.

Vše, co musíte znát o sick day

Řekneme si vše o sick day, co to je, kdo určuje podmínky pro čerpání dne na zotavenou, jak je sick day proplácený.

Co dělat, když se setkáte se šikanou na pracovišti

Jsme lidé, máme rozdílné povahy, přístupy, způsob komunikace, zájmy a mnoho dalšího. Hranice mezi legrací a šikanou je často velmi tenká; co je pro jednoho zábava, může být pro jiného ponižující nebo nepříjemné. Z důvodu různosti vzniká prostředí, které nahrává šikaně. Povíme si, co to je šikana v práci, jaké jsou druhy šikany na pracovišti, jak se bránit, co dělat, když jste svědkem. Závěrem si řekneme, jak každý z nás může šikaně zabránit.

Pracovní doba - vaše nároky a povinnosti

Povíme si vše, co potřebujete vědět o pracovní době. Jak se rozvrhuje, kdo určuje začátek a konec vaší pracovní doby. Jaký je rozdíl mezi rovnoměrnou a nerovnoměrnou pracovní dobou? Co to je klouzavá pracovní doba a jak jí můžete dosáhnout? Chcete zkrácený úvazek, poradíme, zda máte nárok.

Poradíme vám, jak efektivně hledat a najít práci

Hledání práce je běh na dlouhou trať. Pojďme najít novou, vysněnou práci, práci, která vás bude bavit. Vysvětlíme si postup, jak hledat práci a v dalších článcích vám pomůžeme se vším, co k vysněné práci potřebujete. S námi to zvládnete!

Vše o stažení výpovědi ze strany zaměstnance

Stažení výpovědi zaměstnancem je vlastně prosbou ke stávajícímu zaměstnavateli, aby si vás v práci ponechal. Zaměstnavatele není možné ke stažení výpovědi přimět. Pokud zaměstnavatel souhlasí, stačí vyplnit formulář ke stažení výpovědi, který naleznete v našem článku.

Hledáte práci v zahraničí? Zodpovíme vaše otázky

Práce v zahraničí je velkou výzvou, s námi vše zvládnete hladce. Rozhodli jste se odjet do zahraničí na zkušenou - získat zahraniční pracovní zkušenost, která v životopise bude moc dobře vypadat, zlepšit své jazykové znalosti, rozvíjet své schopnosti, poznat nová místa a nové přátele, porozumět nové kultuře? Ať je již vaše motivace jakákoliv, nepřehlédněte nabídky práce, které pro vás v zahraničí máme. Aby vše proběhlo hladce, přinášíme vám odpovědi na vaše otázky, jak si najít práci v zahraničí, a to i bez znalosti jazyka, jak najít práci v zahraničí s ubytováním, jak najít práci v zahraničí pro páry a mnohem více. Nabídka práce v zahraničí je pro vás připravena na našich stránkách.

Hrubá vs. čistá mzda a výpočet čisté mzdy

Hrubá vs. čistá mzda - pojďme se podívat na to, z čeho se mzda skládá, a hlavně, kolik dostanete v čistém. Povíme vám, jaká daňová zvýhodnění můžete uplatňovat, aby vaše čistá mzda byla ještě vyšší. Abyste nebyli překvapeni, vysvětlíme vám, co všechno vám zaměstnavatel může ze mzdy strhnout. Ukážeme vám, jaký je rozdíl mezi nárokovou a nenárokovou částí mzdy, a také jaké jsou nejčastější formy vyplácení mzdy.

Jak dát výpověď pracovní smlouvy a vzor zdarma

Potřebujete v práci ukončit svůj pracovní poměr? Máte několik možností, které vám představíme, a připravili jsme pro vás i vzor výpovědi pracovní smlouvy. Pojďme se společně podívat na to, jak vypadá vzor výpovědi ze strany zaměstnance a co byste měli zvážit, než vyplníte námi připravený vzor výpovědi z práce.

Přehledně: vše o brigádě nebo práci v důchodu

Ke svému starobnímu důchodu můžete pracovat na plný úvazek i na brigádě. Na co všechno máte nárok, si ukážeme v tomto článku. Připojíme i informace pro ty, kteří mají nárok na invalidní důchod. Po roce práce máte nárok na přepočítání a zvýšení svého starobního důchodu - ukážeme vám, jak na to.

AJ akce analýza audit Bor den dění doba dokumentace flexibilní hledám hodnocení interní ISO IT kandidát kvality marketing Most náplň práce odměny odpovědnost Office ohodnocení pečlivost plat pozice práce pracovní pracovní doba pracovní prostředí pracovník práva prostředí ředitel sklad sledování společnost společnosti spolupráce sport správa vedení vzdělání vzor znalost anglické dokument elektrické firemní jazyk kontrola kov kreativní linky materiál měsíční náplň oddělení organizační schopnost organizační schopnosti PC platové ohodnocení PR proces profi program průmysl průmyslové roční schopnost schopnosti systém test tvorba tým výrobní záznam zkušební zkušenost