Operátor - montáž kabelových svazků - ranní směna

Lokalita Olomouc
Firma ManpowerGroup s.r.o.
Kontakt Lucie Petříková, zobrazit tel. číslo

Do malé výroby v Olomouci hledáme šikovné operátory výroby pouze na ranní směnu.

Popis pozice:

Základní náplní práce je kompletace a ruční montáž kabelových svazků.

Kabely jsou vyráběny pro automobilový, elektrotechnický nebo robotický průmysl.

Práce probíhá v malém přátelském týmu.

Práce pouze na ranní směnu - od 6:00 do 14:30.

Profil kandidáta:

Věk min. 18 let.

Předchozí zkušenosti z výroby výhodou ale né podmínkou.

Manuální zručnost.

Fyzická zdatnost - některé kabely jsou těžké.

Nabízíme:

Měsíční mzda 20 000 Kč.

Bonusová měsíční složka - 2 000 Kč.

Za každý den příspěvek na stravování 60 Kč.

Dovolená 22 dnů.

Práce v malém a přátelském týmu.

Pokud vás nabídka práce zaujala, neváhejte odpovědět podle tlačítka níže nebo využijte níže uvedené kontakty. Rádi s vámi probereme všechny podmínky a domluvíme termín pohovoru.

Máte zájem o tuto nabídku?