Volné místo ve firmě STILL ČR spol. s r.o.

Specialista na automatizace

Smluvní vztah pracovní smlouva (na dobu neurčitou)
Lokalita Praha
Firma STILL ČR spol. s r.o.
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

O nás

STILL ČR spol. s r.o.

Jako prvotřídní značka je společnost STILL kompletním dodavatelem interních logistických systémů a řešení: Spolu se širokou řadou typů vozíků nabízí společnost STILL inovativní služby a řešení toku materiálů, které jsou nabízeny na trhu po celém světě.

Představte si, že pracujete v této významné mezinárodní společnosti. Nabízíme odpovědnost a hledáme týmové hráče, kteří jsou srozuměni s tím, že budou čelit výzvám inovativní společnosti. Poznejte své kariérní příležitosti ve společnosti STILL.

O nás

Společnost STILL je dlouhodobě jedním z předních dodavatelů vysokozdvižných vozíků, plošinových vozíků, tahačů a také nejnovějších intralogistických systémů. S přibližně 8 900 zaměstnanci, 6 výrobními závody, 14 pobočkami v Německu, 21 dceřinými společnostmi v zahraničí a prodejní sítí zahrnující 240 prodejců po celém světě je společnost STILL nepochybně úspěšnou společností v mezinárodním měřítku. S nejvyšší kvalitou, spolehlivostí a inovativními technologiemi bude společnost STILL dnes i v budoucnu splňovat požadavky malých, středních i velkých firem.

Náplň práce:

  • SŠ nebo VŠ vzdělání, technického zaměření výhodou
  • Zkušenosti v logistice, znalosti logistických, materiálových a informačních toků podmínkou
  • Elementární znalost obecné automatizace
  • Ekonomické a finanční povědomí
  • Technologická znalost různých typů fyzické manipulace výhodou
  • Znalost informačních systémů, procesů a základního backgroundu výhodou
  • Zkušenosti s realizací většího projektu, projektové řízení výhodou
  • Zkušenosti s WMS nebo ERP systémy výhodou
  • Praxe v oblasti technického poradenství a v obchodní činnosti výhodou
  • Organizační schopnosti, přesnost, spolehlivost, logické a kombinační předpoklady
  • Flexibilita, schopnost prodávat službu i produkt, kreativita, ochota cestovat
  • Výborné prezentační schopnosti a dovednosti
  • Komunikativní AJ podmínkou; NJ výhodou
  • Znalost práce v prostředí AutoCAD (možnost zaučení), MS Excel, Word, PowerPoint
  • Řidičský průkaz sk. B podmínkou
  • Bydliště: Čechy

Co od Vás očekáváme:

Hledáme cílevědomé uchazeče, kteří budou vytvářet, řídit, realizovat  a implementovat projekty v oblasti automatizace – především mobilní (tzn. automatizovaná manipulační technika), systémových vozíků, SW pro správu a řízení flotil manipulační techniky, regálových systémů a ostatní. Zároveň budou technickou a obchodní podporou odborným manažerům prodeje. Budou jednat se zákazníky a vyjednávat a koordinovat činnosti se subdodavateli.

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Stabilní zaměstnání u zahraniční společnosti
  • Perspektivní pracovní pozici s možností kariérního postupu
  • Zajímavé finanční ohodnocení, prémie v přímé závislosti na dosažených výsledcích
  • Zajímavé firemní benefity, např. 5.týden dovolené; příspěvek na penzijní pojištění; právní a psychologické poradenství; stravné
  • Zaškolení na centrále v Praze; možnost školení na centrále v zahraničí
  • Služební automobil, notebook, mobilní telefon

Benefity

  • Finanční bonusy / prémie
  • 13., případně 14. plat
  • Pružná pracovní doba
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Vzdělávací kurzy
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění

Máte zájem o tuto nabídku? Odpovědět na inzerát