Hledáme lidem práci Manpower

Specialista automatizace v Olomouci!

Lokalita Olomouc
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Technické obory

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Do středně velké firmy v sektoru výroby plastů hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici Specialista automatizace.

Máte zkušenosti na podobné pozici?

Vyznáte se v programování PLC?

A angličtina vám nedělá problém?

Pak hledáme právě Vás!

Popis pozice:

Náplní Vaší práce bude zajištění programování automatických linek a strojů (Omron) a sledování OEE. S kolegy se budete podílet i na servisu zařízení a na zjišťování poruch a jejich identifikaci. Budete spolupracovat s týmem kvality na analýze vzniku neshodných výrobků a na jejich odstranění. Zodpovídat budete i za objednávání náhradních dílů, jejich evidenci a za vedení malého týmu 6 kolegů.

Profil kandidáta:

Od nového kolegy/kolegyně očekáváme vzdělání v oboru mechatroniky či elektro (SŠ/VŠ) a vyhlášku 50 §6 či vyšší. Podmínkou jsou také alespoň tři roky praxe na podobné pozici (PLC programování, automatizace; automotive výhodou) a velkou výhodou budou i zkušenosti s vedením malého týmu. Nezbytnou podmínkou je poté komunikativní angličtina.

Nabízíme:

Za svou práci dostanete poctivě zaplaceno (35-50.000 Kč dle zkušeností) a stanete se členem úzkého managementu společnosti. Těšit se můžete i na dovolenou nad zákonný rámec, měsíční a roční bonus, příplatky, stravenky, flexipassy a spoustu dalších benefitů.

Nástup je možný ihned nebo dohodou.

Našli jste nabídku, které Vás zaujala? Těším se na Váš životopis!

  • Žďár nad Sázavou
  • INTECO PTI s.r.o.
  • od 61 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro cizince
Zveřejněno: 13. října
  • od 35 000 Kč
  • Šternberk
  • SUPER PET, a.s.
  • 18 000 – 22 000 Kč
Zveřejněno: 5. června
  • Pardubice
  • DMYTROSTAV s.r.o.
  • od 16 100 Kč
  • Pardubice
  • Podbořany
  • CARPATICA FOREST s.r.o.
  • od 16 500 Kč

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Vše o sezónní práci v Česku i zahraničí

Novinářské syndikáty a asociace - na koho se obrátit při sdílení pracovních témat

Co nabízí úřad práce pro cizince? Zjistěte!

Zjistěte, jaké povinnosti má vedoucí zaměstnanec

Ve většině společností jsou vedoucí zaměstnanci, tedy zaměstnanci, kteří vedou alespoň jednoho podřízeného. Z pozice vedoucího zaměstnance mají tito kolegové specifické povinnosti, které jim stanovuje zákoník práce. Dozvíte se, jak je to se zkušební dobou, přesčasy i případným ukončením pracovního poměru ze strany vedoucího pracovníka či z vaší strany.

Zaměstnavatel nechce převzít výpověď

Ukážeme vám, kdo může ve společnosti výpověď převzít, a dva způsoby, jak si nechat přijetí výpovědi zaměstnavatelem potvrdit. Poradíme vám, jak postupovat, pokud váš zaměstnavatel odmítl převzít výpověď.

Máte nárok na dovolenou? Zjistěte, jak ji vypočítat

I vy se na pohovoru ptejte! Jaké jsou typy testování

Zjistěte, kdy máte nárok na náhradní volno

Znáte všechny podmínky konkurenční doložky?

Co vědět o kvalifikační dohodě než ji podepíšete?

Zaměstnavatel za vás zaplatí drahé školení, ale na druhou stranu po vás chce podepsat kvalifikační dohodu, kterou se zaměstnavateli upíšete na několik let. Než podepíšete, zjistěte, za jakých podmínek se kvalifikační dohoda uzavírá, co všechno musí obsahovat a jaké z ní pro vás plynou závazky a případné pokuty.

AJ angličtina auto benefit bonus Bor den elektro hledám HR IT kandidát kvality Lom management náplň práce nové Olomouc pec plat pozice práce praxe příplatky řízení sledování SOU specialist specialista společnost společnosti stravenky vedení vyšší vzdělání zkušenosti životopis automat automatizace člen díl dohodou firmy kolegyně list měsíční náplň obor PR problém profi program rámec roční rok sektor servis stroj tým výroby zkušenost