Volné místo ve firmě Grafton Recruitment s.r.o.

Obchodní Referentka

Lokalita Olomouc
Firma Grafton Recruitment s.r.o.
Kategorie Obchod, nákup a prodej zboží

O nás

Grafton Recruitment s.r.o.

Jsme personální agentura, předním poskytovatelem řešení pro nábor, talent management a lidské zdroje s více než 30 lety zkušeností, a jako takoví jsme jednou z největších nezávislých společností v Evropě.

Naši lidé se řídí instinktem a vždy hledají inovativní a individuální řešení pro klienty a jejich výzvy v oblasti talent managementu, se kterými se denně na trhu setkávají.

Co od Vás očekáváme:

Náplň práce: * kontrola a evidence příchozích objednávek, její vyjasnění a specifikace * potvrzování termínů objednávek * zajištění vývozu, celní dokumenty, fakturace * interní komunikace ve firmě POŽADAVKY: * německý jazyk slovemna velmi dobré úrovni v mluvené u písemné formě * organizační a komunikativní schopnosti ŘP B * pečlivost, systematičnost * znalost MS Office (Word, Excel, Outlook) Odolnost vůči stresu BENEFITY: * zázemí stabilní zahraniční společnosti * zajímavou práci v mladém kolektivu * motivační bonus * příspěvek na dopravu * jazykové a odborné školení * pružná pracovní doba

  • Olomouc
  • Martin Podmol
  • 40 000 – 80 000 Kč
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek, Trainee program
  • Vhodné pro cizince
    Benefity:
  • Práce z domova
  • Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst
  • Firemní akce
  • Pružná pracovní doba
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Zahraniční pracovní cesty
  • Vzdělávací kurzy
  • Zvýhodněné půjčky
  • Příspěvek na vzdělávání
Zveřejněno: 22. dubna
  • Žďár nad Sázavou
  • Střechokomplex s.r.o.
  • od 18 500 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 9. dubna
  • Čechtice
  • STEJKR, spol. s r.o.
  • 25 000 – 45 000 Kč
Zveřejněno: 14. března
  • Lázně Bohdaneč
  • Gabriel-Chemie Bohemia s.r.o.
  • 25 000 Kč
Zveřejněno: 9. září
  • Hostivař, Praha
  • Komplex obal Praha s.r.o.
  • 29 500 Kč
    Benefity:
  • Příspěvek na stravování
  • Přátelské prostředí
Zveřejněno: 29. září
  • Čechtice
  • 25 000 – 40 000 Kč
    Benefity:
  • Slevy na firemní zboží
Zveřejněno: 14. prosince
  • od 25 000 Kč
Zveřejněno: 20. června
  • Čechtice
    Benefity:
Zveřejněno: 13. července
  • Mladá Boleslav
  • KM Career s.r.o.
Zveřejněno: 30. srpna

Proveon, a.s., AGENTURA PLUS, spol. s r.o., NEW YORKER CZ, s.r.o., VAŠE SLUNCE a.s., SMS finance, a.s., SAFE LOGIC s.r.o., Globus ČR, v.o.s., McDonald`s ČR spol. s r.o., AULO MJCZ s.r.o., Česká spořitelna, a.s., JANEMI s.r.o., Ollies dorty s.r.o., JISTU recruitment s.r.o., SANITINO s.r.o., HUMANIC CZ spol. s r.o., Hays Czech Republic, s.r.o., 21 Consult Group s.r.o., EVROPA realitní kancelář, Shoebox CZ s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., Rock Point a.s., FERATT fashion s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Jobs Contact Personal, s.r.o., Martin Podmol, Lidl Česká republika s.r.o., Vitacall s.r.o., HalfPrice, MAKRO Cash & Carry ČR s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Asistent / Asistentka, Back office pracovník / pracovnice, Office manager, Překladatel / Překladatelka, Telefonní operátor / operátorka, Telefonní prodejce / prodejkyně, Vedoucí týmu / Team leader, Bankovní specialista / specialistka, Finanční analytik / analytička, Finanční poradce / poradkyně, Investiční makléř / makléřka, Makléř / Makléřka, Odborný asistent / asistentka, Osobní bankéř / bankéřka, Pojišťovací poradce / poradkyně, Specialista / specialistka v pojišťovnictví, Barista / Baristka, Číšník / Servírka, Kuchař / Kuchařka, Manager, Obsluha lidí, Pekař / Pekařka, Pomocný pracovník / pracovnice v gastronomii, Account Manager / Key Account Manager, Obchodní asistent / asistentka, Referent / Referentka, Obchodník / Obchodnice, Pokladní, Pomocný pracovník / pracovnice v obchodě, Prodavač / Prodavačka, Specialista / specialistka ve službách, Vedoucí obchodu, Pracovník / pracovnice ve službách, Realitní makléř / makléřka, Masér / Masérka, Sociální pracovník / pracovnice, Terapeut / Terapeutka, Generální ředitel / ředitelka (CEO), Oblastní ředitel / ředitelka, Personální manažer / manažerka, Výkonný ředitel / ředitelka, Specialista / specialistka v energetice, Manažer / manažerka prodeje, Obchodní zástupce / zástupkyně, Aranžér / Aranžérka, Finanční specialista / specialistka

Olomouc, Celá ČR, Vsisko, Velký Týnec, Velký Týnec, Velká Bystřice

Teambuilding z pohledu firmy i zaměstnance

Alma Career s.r.o, skupina LMC mění název

Korporátní skupina LMC, provozovatel několika pracovních portálů v ČR, oznámila, že od 1. ledna 2024 se bude prezentovat pod novým názvem Alma Career s.r.o.. Tato změna představuje nejen reorganizaci, ale také krok k ještě další expanzi této skupiny. Změna názvu by měla podle oficiálního oznámení proběhnout bez nutnosti aktivní účasti klientů, čímž LMC Group deklaruje, že předejde nestabilitě svých služeb a možným přerušením. Firma zdůrazňuje, že smluvní a fakturační údaje zůstanou nezměněny s výjimkou obchodního názvu, což by mohlo vést k méně náročnému přechodu pro stávající i nové klienty.

Kuriózní i nejžádanější zaměstnanecké benefity a daně

Novinářské syndikáty a asociace - na koho se obrátit při sdílení pracovních témat

TOP 10 pracovních portálů a 4 agregátory

V České republice zažíváme v posledních letech prudký vzestup počtu pracovních portálů a sběračů nabídek ve formě pracovních agregátorů. Tyto platformy se snaží nabídnout co nejlepší služby v oblasti propagace pracovních příležitostí. Ačkoli je všechny spojuje společný cíl – spojit zaměstnavatele s potenciálními zaměstnanci – může se zdát, že v tomto hustém "lese" portálů se leckdy lehce ztrácíme. Ale nebojte, máme pro vás řešení! Dnes se podíváme na TOP 10 pracovních portálů, které působí v naší zemi a také na 4 pracovní agregátory. Zajímá vás, co z nich činí jedinečné, v čem skutečně excelují a co nás na nich tak fascinuje? Pokračujte ve čtení a objevte ty pravé klenoty mezi pracovními platformami! 😉🌟

Pracovní doba - vaše nároky a povinnosti

Poradíme vám, jak odpovědět na pracovní inzerát

Jak zajistíte prodloužení pracovní smlouvy

Vše o hmotné odpovědnosti + VZORY ZDARMA

Jak na ukončení pracovního poměru dohodou? Využijte vzor

AJ benefit benefity bonus Bor den doba dokumenty evidence HR interní interní komunikace IT komunikace náplň práce obchodní Office pec pečlivost práce pracovní pracovní doba pružná pracovní doba příspěvek specifika společnost společnosti stabilní stres system školení znalost celní dokument jazyk kolektiv kontrola kov motivační náplň německý německý jazyk obchod odbor odborné PR pružná schopnost schopnosti termín zahraniční