Volné místo ve firmě INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Montáž elektro komponentů v TOP společnosti

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Kolín
Firma INDEX NOSLUŠ s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce, Technické obory
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Hrubá mzda 25.000 – 33.000 Kč

O nás

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Náplň práce: Rád byste jistotu zaměstnání, slušné platové ohodnocení, možnost kariérního růstu a volné víkendy k tomu? Pak se zapojte se do našeho týmu a pojďte pracovat pro významnou mezinárodní společnost, která vám zaručí stabilní zaměstnání ve dvousměnném provozu, přátelskou atmosféru, zajímavé bonusy i firemní benefity. NÁPLNÍ VAŠÍ PRÁCE BUDE: - montovat elektro komponenty, - propojovat elektro komponenty vodiči na základě schémat a výkresové dokumentace, - ověřovat funkčnost jednotek, - kontrolovat správnost elektro propojení aj. Nabízíme: - motivující finanční ohodnocení, + až 11% osobní ohodnocení + náborový příspěvek 20 000 Kč + jednorázový roční bonus – 10% ze mzdy, - práce ve dvousměnném provozu s volnými víkendy, - týden dovolené navíc, - dotované stravování v areálu firmy, - příspěvek na penzijní připojištění, - další hodinové příplatky dle ZP. Požadujeme: - SOU/SŠ elektrotechnického směru, - platná vyhláška 50/78 Sb § 5, - zkušenost s technickou dokumentací elektrických rozvaděčů, případně elektrorozvodů ve strojírenství nebo výrobu kabelových svazků.

  • Vrdy
  • GOLDBECK Prefabeton s.r.o.
  • 35 000 – 38 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Firemní akce
  • Vzdělávací kurzy
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na dovolenou
  • Závodní stravování
Zveřejněno: 26. března
  • Český Brod
  • Advantage Consulting, s.r.o.
  • 35 000 – 55 000 Kč
    Benefity:
  • Sickdays
  • Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst
  • Přátelské prostředí
  • Občerstvení na pracovišti
  • Parkoviště
včerejší
  • Žáravice
  • ManpowerGroup s.r.o.
  • 30 000 – 36 000 Kč
    Benefity:
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na dopravu
Zveřejněno: 25. března
  • Žáravice
  • 30 000 – 40 000 Kč
    Benefity:

Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., O.K. solution, s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Jitka Poláková, Walther Flender s.r.o., Comac jobs s.r.o., FLEXIMA s.r.o., ARAMARK, s.r.o., Manuvia, a. s., organizační složka, Trenkwalder a.s., INDEX NOSLUŠ s.r.o., Jobs Contact Personal, s.r.o., Etimos Human s.r.o., BIOPOL paints s.r.o., TopolWater, s.r.o., Markmont, s.r.o., Maschinenfabrik Niehoff (CZ), s.r.o., Gi Group Czech Republic, s.r.o., AC Jobs, s.r.o., GOLDBECK Prefabeton s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Dělník / Dělnice, Mechanik / Mechanička, Obsluha strojů, Kuchař / Kuchařka, Brusič / Brusička, Seřizovač / seřizovačka strojů, Sklář / Sklářka, Údržbář / Údržbářka, Zámečník / Zámečnice, Klempíř / Klempířka, Stavební dozor, Stavební technik / technička, Svářeč / Svářečka, Automechanik / Automechanička, Automontážník / Automontážnice, Kontrolor / Kontrolorka, Mistr / Mistrová, Obráběč / Obráběčka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Soustružník / Soustružnice, Technik / technička ve strojírenství, Technolog / technoložka ve strojírenství, Strojník / strojnice, Chemik / Chemička, Chemický technik / technička, Montážník / Montážnice, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Servisní technik / technička, Technolog / technoložka v chemii, Technolog / technoložka výroby, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektrikář / Elektrikářka, Operátor / operátorka tiskařských strojů, Tiskař / Tiskařka, Elektronik / Elektronička

Kolín, Ovčáry, okres Kolín, Kutná Hora, Poděbrady, Zásmuky, Okřínek, Čáslav, Uhlířské Janovice, Třebestovice, Nymburk, Poříčany, Vrdy, Český Brod, Žáravice

Přehled otázek a odpovědí na pracovním pohovoru

Zjistěte, zda máte nárok na otcovskou dovolenou

Kuriózní i nejžádanější zaměstnanecké benefity a daně

Velký přehled o ukončení pracovního poměru

Rozhodli jste se ukončit pracovní poměr ve stávajícím zaměstnání? My vám pomůžeme. Společně se podíváme na ukončení pracovního poměru, co říká zákoník práce o výpovědi, jednak ze strany zaměstnance, jednak ze strany zaměstnavatele. Nebo jste dostali výpověď od svého zaměstnavatele? Povíme si, v jakých případech vám zaměstnavatel výpověď může dát.

Trainee program – první práce pro absolventy

Dohoda o provedení práce a vše, co vás zajímá

Existují dvě dohody, v tomto článku se dozvíte vše o dohodě o provedení práce. Kdy a jak se platí daně, jak je to se zdravotním a sociálním pojištěním. Abyste měli kompletní informace, připojili jsme i vzor dohody o provedení práce. Po úpravě zákoníku práce dochází ke změnám u dohod, a my vám tyto změny jasně, stručně a srozumitelně představíme. Vzorová dohoda o provedení práce k tisku je pro vás zcela zdarma, můžete ji upravovat dle svých potřeb.

Nelegální zaměstnávání aneb práce na černo

Povíme vám, jak rozpoznat zaměstnávání na černo. Jaká jsou rizika práce na černo a jak vysoké jsou pokuty pro zaměstnance, který pracuje na černo, a pro zaměstnavatele, který práci na černo umožnil. Dále vám poradíme, jak poznat, že agentura práce má potřebné oprávnění, a vy se nebudete podílet na nelegálním zaměstnávání.

Rekvalifikační kurzy v kostce

Teambuilding z pohledu firmy i zaměstnance

Dvě zaměstnání současně - daně, nemocenská

Chcete si přivydělat a máte dvě zaměstnání? Můžete mít ke své pracovní smlouvě uzavřenou dohodu u svého stávajícího zaměstnavatele, pokud práce na dohodu bude jiná než ta, kterou děláte na základě pracovní smlouvy. Nebo můžete mít zaměstnavatele dva. Poradíme vám, jak řešit při HPP a DPP daně a nemocenskou.

AJ benefit benefity bonus bonusy Bor den dokumentace elektro hodnocení IT mezinárodní možnost mzdy nábor náplň práce nové ohodnocení penzijní připojištění plat pojištění práce příplatky připojištění příspěvek růst SOU společnost společnosti stabilní stravování týden týden dovolené navíc víkend zaměstnání areál dokument dovolené elektrický finanční firemní firmy kariérní možnost kariérního růstu náborový náplň národní navíc osobní penzijní platové ohodnocení PR případ roční stroj strojírenství technické tým zkušenost